0

Szkoda, że Roura go nie przytulił, tylko darł się do sędziego :P

0

Tito spuścił głowę jak Cesc dostał łokciem, jego reakcje czasami są zabawne :D

0

Ładną.

0

Nie ma Messiego to Alexis gra.

0

ale bramka Alexisa i odegranie Villi też miodzio.

0

Ah te wrzutki Alvesa.

0

Mam na prawdę wielkie nadzieje, że Tito będzie umiał wykorzystać potencjał tego gracza.

0

Dobre info z samego rana :D

0

Po za podium

0

Glik jest w trójce nominowanych razem z Rasialdo i Żewłakowem, ale ma najmniejsze szansę na zwycięstwo, w każdym razie podium jest.

0

Ostatnio mówiłaś o Rasiaku, więc na to mogę się zgodzić.

0

Ustępuje, ale nie wiem komu i po co, bo nie śledziłem dyskusji.

0

W sumie to nie wiem :D

0

Zobaczymy, dzisiaj Lewy pokazał, że potrafi strzelać z dystansu, a w Bayernie będzie miał ze 2 razy więcej okazji w każdym meczu na strzelenie bramki, dlatego poczekałbym z osądami. Słaby nie jest, wykończenie ma dobre i praktycznie zawsze trafia w światło bramki, nawet jak nie wpada gol.
Mandzukica tak chwalą, a on z reguły dobija na pustą, Lewy przy swoich bramkach pokazuje więcej umiejętności.

0

Jestem ciekaw, co zrobi Pep z Bayernem mając Goetzego i Lewego, aż strach będzie na nich trafić.

0

On powiedział, że są starzy, a nie słabi, ale ujął to niezbyt ładnie :)
W każdym razie ja ich szanuje, ale do Barcelony już dla nich za późno, skrzydła mamy obstawione.

0

wrinkles
Trochę godzin na bieżni i kto wie, może nawet będziesz szybszy.

0

Wiem, że lubisz buntowników :D mam nadzieję, że zaimponowałem

0

Lewandowski stracił równowagę i musiał się podeprzeć piętą o nogę rywala :D

0

Chciałeś minusa, dałem plusa, mam nadzieję, że się nie obrazisz.

0

Podziwiam optymizm.

0

Czyli uważasz, że Neuer jest przystojny :D
Wszyscy byle nie Robben :)

0

Bramkę z karnego łatwiej przewidzieć.

0

Szukał chusteczek.

0

To nie konkurs piękności :D

0

w tym cały problem :(

0

Niee, niech lepie ZPj wygra Neuer, jego przynajmniej lubię.

0

W słabszej drużynie za długo musiałby budować podłoże.
Guardiola to zwycięzca i chcę mieć warunki do wygrywania, trenerem na pewno jest świetnym, pewnie chce jak najszybciej odnieść sukces, wygrać kolejne puchary, a potem kto wie, może liga angielska, albo włoska.

0

Szkoda tylko, że Pep przechodzi już do zwycięzców, teraz będzie przed nim ogromna presja, żeby obronić tytuł itp
Lepiej by było dla niego jakby Bayern nie wygrał tytułu.

0

Jak to nie lubisz BVB :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?