Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, że Roura go nie przytulił, tylko darł się do sędziego :P
0
Tito spuścił głowę jak Cesc dostał łokciem, jego reakcje czasami są zabawne :D
0
Ładną.
0
Nie ma Messiego to Alexis gra.
0
ale bramka Alexisa i odegranie Villi też miodzio.
0
Ah te wrzutki Alvesa.
0
Mam na prawdę wielkie nadzieje, że Tito będzie umiał wykorzystać potencjał tego gracza.
0
Dobre info z samego rana :D
0
Po za podium
0
Glik jest w trójce nominowanych razem z Rasialdo i Żewłakowem, ale ma najmniejsze szansę na zwycięstwo, w każdym razie podium jest.
0
Ostatnio mówiłaś o Rasiaku, więc na to mogę się zgodzić.
0
Ustępuje, ale nie wiem komu i po co, bo nie śledziłem dyskusji.
0
W sumie to nie wiem :D
0
Zobaczymy, dzisiaj Lewy pokazał, że potrafi strzelać z dystansu, a w Bayernie będzie miał ze 2 razy więcej okazji w każdym meczu na strzelenie bramki, dlatego poczekałbym z osądami. Słaby nie jest, wykończenie ma dobre i praktycznie zawsze trafia w światło bramki, nawet jak nie wpada gol.
Mandzukica tak chwalą, a on z reguły dobija na pustą, Lewy przy swoich bramkach pokazuje więcej umiejętności.
0
Jestem ciekaw, co zrobi Pep z Bayernem mając Goetzego i Lewego, aż strach będzie na nich trafić.
0
On powiedział, że są starzy, a nie słabi, ale ujął to niezbyt ładnie :)
W każdym razie ja ich szanuje, ale do Barcelony już dla nich za późno, skrzydła mamy obstawione.
0
wrinkles
Trochę godzin na bieżni i kto wie, może nawet będziesz szybszy.
0
Wiem, że lubisz buntowników :D mam nadzieję, że zaimponowałem
0
Lewandowski stracił równowagę i musiał się podeprzeć piętą o nogę rywala :D
0
Chciałeś minusa, dałem plusa, mam nadzieję, że się nie obrazisz.
0
Podziwiam optymizm.
0
Czyli uważasz, że Neuer jest przystojny :D
Wszyscy byle nie Robben :)
0
Bramkę z karnego łatwiej przewidzieć.
0
Szukał chusteczek.
0
To nie konkurs piękności :D
0
w tym cały problem :(
0
Niee, niech lepie ZPj wygra Neuer, jego przynajmniej lubię.
0
W słabszej drużynie za długo musiałby budować podłoże.
Guardiola to zwycięzca i chcę mieć warunki do wygrywania, trenerem na pewno jest świetnym, pewnie chce jak najszybciej odnieść sukces, wygrać kolejne puchary, a potem kto wie, może liga angielska, albo włoska.
0
Szkoda tylko, że Pep przechodzi już do zwycięzców, teraz będzie przed nim ogromna presja, żeby obronić tytuł itp
Lepiej by było dla niego jakby Bayern nie wygrał tytułu.
0
Jak to nie lubisz BVB :(