Gallaret
Dołączył/a: listopad 2010
częstochowa
16 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
piachuFCB
ano co zrobić :D Cieszmy się z mistrzostwa.
0
Mogli już sobie darować ten combos ze wślizgów, nie wiem oni chcieli ich pozabijać ?
0
piachuFCB
Spokojnie, już wiele widziałem i on w ważnych momentach rzuty wolne pali, a szczególnie z takiej bliskiej odległości od bramki.
0
Jak Ronaldo, to rzut wolny w trybuny.
0
Ronaldo jaki groźny.
0
Nie chcę mi się teraz wyliczać, więc zapytam.
Jak Real zremisuje, to mamy już pewne mistrzostwo ?
0
Eric_Abidal_22
Czy poważna to pewnie dowiemy się jutro po badaniach lekarskich.
Jeśli go zabraknie na finał CDR, to może mieć Real nie wesoło w obronie.
0
Higuain ładna bramka, ciekawe czy Real się go jednak pozbędzie czy nie.
0
Fajnie nie uznali, prawidłowej bramki Espanyolowi, a to podobno nam pomagają.
0
To mówicie, że jest tam Farna ? :)
0
barcawooorld
Skoro jest Siwiec i Farna, to może też jest Żewłakow.
0
barcawooorld
A Ty nie wchodź w te linki, bo znowu będziesz się skarżyć, że masz wirusa w komputerze :P
Ogólnie już nie wyrabiam z tymi kamerkami, jakaś plaga się zrobiła.
0
LeB
Chyba o to chodzi.
http://ekstraklasa.net/real-okradziony-w-monachium-ronaldo-stracil-buty,artykul.html?material_id=4f8dc54cfbaedd5a2f010000
0
barcawooorld
No już mnie spytali na priva, czy mam do Ciebie namiary :P
Tobie łatwiej, bo masz jeszcze Juventus :D
a i nie lubię różowego koloru, niestety :(
Nie jestem takim pesymistą, chociaż nie jestem przyzwyczajony do porażek w takim żałosnym stylu jaki miałem okazję oglądać w obu ostatnich meczach z Realem i Bayernem :P
Jak już przegrywać, to chociaż po walce :) tak jak to było z Interem czy Chelsea, tam do końca mogliśmy wierzyć w zwycięstwo, a nie modlić się o najmniejszy wymiar kary :)
0
barcawooorld
Skoczę do Ciebie po towar, bo nie wyrabiam :D
No może przesadzam, niestety nasze pupile nas ostatnimi czasu nie rozpieszczają :P ale trudno, nic się nie zrobi, ale ciągle wierzę, że będzie dobrze.
0
Kapitan hawk
No trochę osłodziłeś :), mam nadzieję, że masz też jakieś słowa pocieszenia w razie na przegraną ,w kolejnym sezonie w Lidze mistrzów :D
Trochę ciężko mi się pozbierać po tym co zrobił z nami Bayern :P
0
LeB
Chodziło mi o to, ze nie byliśmy najsilniejsi, a przynajmniej nie potwierdziliśmy tego z bądź co bądź jedynym godnym rywalem.
Nie mówię, że nie zasłużyliśmy na zwycięstwo, jednak dobrze by było pokazać klasę w meczach na szczycie, bo tak niestety zwycięstwo La Liga ma trochę gorzki smak.
0
Kapitan hawk
To prawda, moje słowa nie były do końca obiektywne, bo prawdą jest, że należy oddać drużynie i trenerowi równomierną grę przez cały sezon.
Jednak na pewno porażki Realu na początku sezonu, też nas zmobilizowały, tak samo jak w zeszłym sezonie nasze porażki, zmobilizowały Real.
Jednak, ja nie należy tracić czujności co do naszej gry, ja na razie z obawą patrzę na kolejny sezon. Choć mam nadzieję, że jednak pokażemy klasę.
0
Real sobie sam to mistrzostwo odebrał.
My moglibyśmy tak powiedzieć, gdybyśmy chociaż 1 mecz ligowy z nimi wygrali.
Przegrana z ich rezerwami niestety boli.
0
Real w meczach ligowych pokazał nam, że wygranie La Liga nam się nie należy, może i byliśmy najstabilniejszym zespołem, ale na pewno nie najsilniejszym.
Co do Guardioli, to nie przez niego odpadliśmy z Ligi mistrzów, tylko przez błędy indywidualne naszych zawodników. W meczu z Chelsea byliśmy lepsi, a zwalanie winy na trenera to głupota.
Trzeba też pamiętać, że Guardiola nie miał tych samych zawodników.
Nie mógł skorzystać przez większość sezonu z Villi i Pedro, a i Alexis często łapał urazy ... sam Messi to niestety za mało, aby skutecznie walczyć o zwycięstwo.
Na pewno prezentowaliśmy się dużo lepiej, wygrywaliśmy w bezpośrednich pojedynkach z realem (np superpuchar).
0
Zgodzę się, że Bayern dąży do wielkości za wszelką cenę.
Kupienie Goetzego czy możliwe kupno Lewego to będą bardzo mocne ciosy dla BVB, po których mogą tak łatwo się nie pozbierać.
Znając jednak wielkość Kloppa, to pewnie znowu sprowadzą jakiegoś Azjatę za grosze i zrobią z niego drugiego Kagawe.
Niestety takich zabiegów się nie wyeliminuje.
Real czy Barca może chociażby osłabić Atletico wykupując Falcao.
Z tego co wiem Real miał taki plan.
0
MESSIah16
Jeśli o atrakcyjności świadczą jedynie nazwiska piłkarzy to się zgodzę.
Szachtar w tym sezonie LM grał na prawdę dobry football, ale mało kto to widział, po za ekspertami, no bo przecież oni nie mają takich nazwisk jak Real czy Barca.
BVB też spisali na straty, mówili że to słaby zespół, który nie powinien w ogóle wyjść z grupy, a o Reusie część osób dowiedziała się po meczu BVB z Realem ...
Schalke, to przecież też dobry zespół, który nie raz w LM pokazał się z dobrej strony, a do tego trochę znanych nazwisk mają.
Może i liga niemiecka nie ma aż tylu gwiazd, ale coś czuję, że to ich zespoły będą wkrótce rządzić w Europie,a piłkarze tacy jak Goetze czy Reus, mogą przyćmić hiszpańskie i angielskie talenty.
0
MESSiach16
A od kiedy gwiazdy są wyznacznikiem wielkości zespołu?
Na dowód masz poczynania Manchesteru City w Lidze mistrzów.
0
MESSiah16
Od 3 lat Bayern nie pokonał w lidze BVB.
To fakt, że przejechali się jak walec, ale zauważ jacy oni są teraz mocni, skoro objechali nas 7-0, to ciężko liczyć, że nawet dobre niemieckie drużyny będą w stanie ich zatrzymać.
Jednak nie oznacza to, że bundesliga jest słaba, co więcej ja bym powiedział, że to aktualnie najsilniejsza liga.
0
Liga angielska czy niemiecka jest dużo bardziej wyrównana niż hiszpańska.
Bo kto niby po za Barcą i Realem coś reprezentuje?
Atletico od kilkunastu lat nie jest w stanie wygrać z Realem meczu.
Czasem coś Valencia powalczy czy teraz Malaga, a tak to jest biednie.
Zresztą gdzie nam do BVB czy Bayernu to pokazały bardzo brutalnie półfinały.
Real w zeszłym sezonie był zmobilizowany naszymi potknięciami na początku sezonu, tak samo jak my w tym sezonie. Był mocny, ale na pewno nie aż tak, żeby ich uważać za najlepszy Real.
Prawda jest taka, że Tito się broni, bo Real pokonał nas dosłownie na każdym froncie, a w lidze dojechali nas rezerwami.
0
MESSIah16
A niby co tego dowodzi, to że mieli masę punktów w lidze ogórków, gdzie liczą się tylko dwie drużyny?
Jeśli my do końca sezonu wygramy wszystko, to ile nam do tego rekordu Realu braknie... ale czy to znaczy, że będziemy najsilniejszą Barcą w historii?
Bez sensu jest sugerować się punktami, zwłaszcza w La Liga.
Jakby nie było w zeszłym sezonie CDR dla nas, superpuchar hiszpani też dla nas.
0
Najlepszy Real w historii dostaje baty od BVB i na lekkim farcie też dochodzi do półfinałów (jak my).
Niestety ani Barca ani Real nie gra w tym sezonie najlepiej w historii.
0
Bardzo dobra wiadomość.
Przyda nam się taki zawodnik.
0
pax
Jak chodzi o remontady, artykuł był na tej stronie ze 2 dni temu, jak Ci zależy poszukaj.
Gdzie w tych statystykach jest rozegrany czas? a to jest jednak ważny czynnik, na którego Ty uporczywie nie zwracasz uwagi, bo Ci nie na rękę prawda?
Co do Cesca, pominąłem go, ale chyba to dla niego lepiej, bo nie wypada tutaj zbyt dobrze.
CDR:
Cesc Fabregas - 2 1 400 (Bramki, asysty, czas)
David Villa - 5 2 363
Liga Mistrzów:
Cesc Fabregas - 1 0 528 (Bramki, asysty, czas)
David Villa - 1 1 487
La Liga:
Cesc Fabregas - 10 13 1951 (Bramki, asysty, czas)
David Villa - 9 4 1143
W lidze Cesc ma więcej asyst, ale też 800 minut więcej (9 meczy), więc nie sądzę, że ma się tutaj czym pochwalić. W CDR i LM odstaje od Davida.
Messiego nie porównywałem z oczywistych względów, nasi zmiennicy nie grają tyle co on (nie gra też na nich cała drużyna), nie mają szans z nim konkurować. Zresztą nawet grający więcej Ronaldo nie ma szans, jak chodzi o statystyki, więc nie widzę sensu.
Nie odpisywałbym Ci tutaj, mój pierwszy post miał charakter czysto pożegnalny dla Davida, ale Ty oczywiście, za każde miłe słowo, odpisujesz z pianą na ustach. Kiedyś proponowałem leczenie, ponawiam propozycje.
Nie wiem, też czy odczytam Twoją odpowiedź, bo nie uważam tej rozmowy, za dyskusję na poziomie, więc w razie co, to z góry przepraszam.
0
pax
Nie chcę mi się z Tobą dyskutować, jeśli nie zrozumiałeś, w jakim charakterze napisałem posta, to tylko oznacza, że jesteś po prostu zaślepiony ... Tu masz statystyki z tego sezonu, w który Villa wyraźnie odsadza konkurencje, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie czynniki.
Nie pisz mi tylko proszę, o rozliczaniu napastnika z pressingu czy strat, bo tylko udowodnisz, że nie jesteś poważna osobą do prowadzenia dyskusji.
Bramki Asysty Czas
Liga
Pedro 5 9 1866
Alexis 6 9 1523
Villa 9 4 1143
CDR
Pedro 1 0 312
Alexis 2 1 297
Villa 5 2 363
LM
Pedro 1 2 855
Alexis 1 3 521
Villa 1 1 487
Dane z transfermarkt.de
Radzę Ci się zapoznać z tą stroną.