0

Valdes faulowany przez Bartre, ciekawie.

0

Niezłe zdjęcie.

0

Chyba zapomniałaś już jak Neymar kręcił Carvalajem aż miło, praktycznie nie był w stanie młodemu Brazylijczykowi odebrać piłki.
Do tego był zdecydowanie najgroźniejszym naszym zawodnikiem w pierwszej połowie.
Zresztą nawet na stronie realu napisali, że Brazyliczyk stanowił największe zagrożenie.
Bramka i asysta też swoje robi. Iniesta nie wyłożył tutaj jak na patelni Neymarowi.
Prawdę mówiąc, Neymar miał ciężką pozycję do strzału, bramkę możemy zawdzięczać wyłącznie sprytnemu uderzeniu i rykoszetowi.
Tutaj akurat zgadzam się z czytelnikami. Iniesta robił różnicę to fakt, zagrał na prawdę bardzo dobre zawody, ale Neymar był bardziej kluczowy.

0

Cieszy zwycięstwo z Realem, no i bramki Neymara i Alexisa.
Warto było iść do baru i oglądać bez lagów :D

0

i dobrze, po co tam w ogóle wchodzić ...

0

Niestety nie da się oglądać meczy Realu. Za mało footballlu, za dużo drukarstwa i cwaniactwa. Kolejne 3 punkty dla Realu, mimo, że nie grają lepiej.

0

Kur.. Real to ciągle ma jakieś karne.

0

Otóż mylisz się. Wystarczy spojrzeć jak Bayern rozpychał City ostatnio oraz zobaczyć jaki był poziom tego spotkania.

0

Jeśli chodzi o akapit dotyczący Pedro i Alexisa, to kompletnie się z tym nie zgadzam.
We wszystkich meczach, w których rywal postawił nam spory opór, z Pedro w składzie waliliśmy głową w mur, bo można powiedzieć, że graliśmy 1 zawodnikiem mniej w ataku.
Jaki zdrowo myślący trener przeciwników wyślę na Pedro więcej niż 1 zawodnika, skoro nasz skrzydłowy boi się gry kontaktowej i natychmiastowo oddaje piłki.
Nie przeczę, że się świetnie ustawia itp, ale wystarczy lepiej zorganizowana defensywa i z Pedro nie ma większego pożytku.
Alexis co prawda jest jeźdźcem bez głowy, ale często swoimi akcjami potrafi otworzyć drogę do bramki rywala.
Na tę chwilę jest zdecydowanie przydatniejszym zawodnikiem. Chociaż na słabszych przeciwników Pedro się sprawdza, bo gra jest płynniejsza i nie ma tylu strat. Ja bym jednak wolał aby Alexis grał po swojemu i za bardzo z Pedro nie kopiował stylu gry.

0

A oglądasz mecze Bayernu? Bo ja tak (odkąd przeszedł Guardiola) i Ribery robi sporą różnicę, to fakt, że są mecze w których się nie wybija, ale w zdecydowanej większości meczów jest jednym z najlepszych a czasami bezapelacyjnie najlepszym zawodnikiem.
Zresztą, on nie gra na pozycji Messiego i na niego nie gra cały Bayern, on jest tam jednym z wielu, a mimo to radzi sobie świetnie, np bramka wyrównująca z Chelsea w superpucharze (a Bayern w tym meczu miał spore problemy aby dojść w ogóle do sytuacji strzeleckiej).
Ostatnia bramka z MC. Do tego bardzo dobra gra w lidze.
Bayern mniej więcej rozkłada siły po równo, dlatego nie jest przez niego grana każda akcji, jak u nas w przypadku Messiego, ale nie można przez to nie doceniać takiego zawodnika.

0

A oglądałeś mecze Bayernu?
Kto strzelił bramkę na 1-1 z Chelsea w superpucharze? no bo chyba Ribery.

0

Jeśli chodzi o moje obserwację, to w tym roku na ZP zasłużył najbardziej Frąk Ribery. Jeśli w tym roku znowu wygra Messi, to ludzie będą mówić o skandalu, dlatego uważam, że jednak lepiej aby nagroda powędrowała do Francuza.

0

Messi fakt, ale na Messiego gra cały zespół. A Iniesta to nie pamiętam, żeby w jakimkolwiek ważnym i trudnym meczu w zeszłym sezonie, pokazał więcej niż solidną grę.
Ładne prowadzenie piłki przy nodze, to niestety nie jest wyznacznik dobrej gry, a bardzo często, w przypadku Iniesty starcza to na dobrą ocenę.
Alexis może szału nie zrobił, ale ciężko go winić za nasz najdotkliwsze porażki, bo wtedy nie mógł nic zrobić.
Zresztą to jak grał Alexis pod przywództwem Tito, też daje sporo do myślenia. Za Guardioli Alexis grał dobrze i w pierwszym swoim sezonie kilka razy pokonywał Casillasa, że o innych trudnych meczach nie wspomnę.
Jeśli w tym sezonie zachowa aktualną formę, to i silnym rywalom będzie bez problemu ładował bramki.,

0

A kto w zeszłym sezonie się spisał w arcytrudnym meczu?
Z taką grą zespołu, raczej jednostki nie są niczemu winne.

0

Xavi = padaka. Niech lepiej odda te wolne komuś innemu. Bo na tę chwilę nie ma sensu, żeby je wykonywał.

0

Za takie oszustwo to powinni się teraz przejechać po Valladolid.

0

Spoko jak mu połamią nogi, to może podyktują karnego.

0

Z Xaviego, to coraz mniej jest pożytku.

0

Tello 2 dni składał się do strzału ...

0

Co tu dużo mówić, Alexis Sanchez :)

0

Kurwa ;/

0

Kurde tak oglądam sobie mecz BVB z M'Gladbach i myślę, że ten Ter Stegen to by nam się przydał w razie odejścia VV.
Chyba najlepsze kandydat.

0

rozumiesz mnie?

0

Nie wiem, jak można kibicować takiemu zespołowi jak City, budowanego na olbrzymiej kasie.

0

3-0 Bayern, ale akcja Robbena.

0

To sobie Bayern pojechał.

0

ale z 3 metrów.

0

Ribery to jednak klasa.

0

BTW Reus jest świetny.

0

Różnicą jest strzelanie bramek ogórkom w wygranym wysoko meczu, a inaczej zmieniać losy spotkania, które nie idzie po myśli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?