Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michelos Ale skąd wiesz, że nie sprawdzali? Nie słyszymy przecież tego, co ma sędzia w słuchawce.
0
@WiernyKibic111 I on układał tę umowę wypożyczenia, serio?
0
@Koriolan Ale co ma do tego Bartomeu? Od roku już go nie było w klubie.
5
Przepraszam, że nie do końca na temat, ale gość nazywa się Hainer, a nie Heiner.
1
„Real - Mallorca 1:4”.
No chyba jednak nie. :P
2
@reloaded Ale też nic nie wiadomo, żeby miał jakiś uraz. Bo co to jest, żeby profesjonalny piłkarz nie był „gotowy do gry”, gdy prawie mamy połowę września?
1
@DJ6 W sumie rzeczywiście też można tak do tego podejść – że i nie zdążyłby go zatrzymać. ;)
0
@DJ6 Wiesz, mimo wszystko chłop uciekał mu na czystą pozycję. To nie do porównania z jakimiś szarpaczkami przy rożnym itp. Christensen zaspał i ratował się dość rozpaczliwie.
0
@DJ6 Nie no, łapanie przeciwnika nie jest częścią walki o piłkę, a przynajmniej nie w rozumieniu Przepisów Gry w tym przypadku. Grunt, że dobrze się skończyło. Co do upadku – oczywiście, tu nie ma wątpliwości.
0
@DJ6 Ale łapał tego napastnika i to mógłby odgwizdać, gdyby nie ten cios.
1
@Gandalf55 Może sprawdzał, tego na 100% nie wiemy. Nasłuchu ze słuchawki sędziego przecież nie mamy.
0
Gdzie w ogóle jest niejaki Pablo Torre? Był w kadrze na mecz, a nie ma chłopa na ławce. Do tego podali wczoraj 24 nazwiska zamiast 23. O co tu chodzi? Machnęli się w sztabie?
3
Pisaliście o tym wczoraj. :)
http://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-12197295
0
„Bramkarz tym razem nie zachował czystego konta, ale ciężko go winić za utratę gola”.
Jak dla mnie zmylił resztę obrony, miał dużą szansę zdążyć do tej piłki. Głównym winowajcą bym go nie uznał, ale też trudno mi zrozumieć jego całkowite „uniewinnienie”.
0
@Xonar Tak czy inaczej trzeba zaznaczyć, że Christensen zaspał i miał szczęście, że dostał cios. Jak dla mnie nic już by nie wskórał. Trochę aż byłem zażenowany, jak można się zagapić w tak prostej sytuacji.
2
@Midast Jest napisane, kto wystawiał oceny. ;)
2
@Xonar Nie. Obecne brzmienie tego przepisu jest takie:
„Jeżeli zawodnik we własnym polu karnym popełnia przewinienie na przeciwniku, które pozbawia przeciwnika realnej szansy na zdobycie bramki i sędzia w związku z tym przyznaje rzut karny, zawodnik przewiniający zostaje napomniany, jeżeli przewinienie wynikało z walki o piłkę; we wszystkich pozostałych sytuacjach (np. trzymanie, ciągnięcie, popychanie, brak możliwości zagrania piłki) przewiniający zawodnik musi zostać wykluczony”.
Niewątpliwie podchodziłoby to pod jedną z sytuacji wymienionych w nawiasie.
0
@Xonar Nie chodzi o brutalność. Próbował łapać uciekającego rywala w klarownej sytuacji bramkowej bez szans na odebranie mu piłki. Za to jest karny i czerwona.
0
Viktorią, przez „k”. A zwłaszcza nie przez „í”. :)
0
Teraz będzie 189 interpretacji, co to znaczy „rozegrać mecz”. Wystarczy jedna minuta, 30, 45, 60, 90? Już tam sobie media same potrafią wymyślić temat do grzania. :)
0
To teraz można zgłaszać do meczu więcej niż 23 zawodników? Albo coś się zmieniło, albo kogoś jeszcze odpalą.
0
@forest Mnie trochę rozbawiło, jak to Xavi wspomniał, że Alba „pokornie przyjmuje swoją sytuację”. No tak chyba jednak nie do końca. ;)
0
@DziwnyKibicFCB A to jest jakiś limit pytań o jedną sprawę? Gdyby od razu powiedział, że nie będzie na ten temat odpowiadał, to pewnie nie byłoby już dalszych pytań...
0
@Fake69 Głupoty to jak dla mnie akurat nie są, ale też zwykle Xavi odpowiada jednak nieco „uprzejmiej”. Trochę się zagotował, przecież też mógł po prostu nie komentować w żaden sposób sytuacji Griezmana. A jednak to zrobił.
0
@senri Nie do końca rozumiem, czemu „ciepła klucha” miałaby wykluczać ważną rolę w drużynie. To są dwie różne sprawy.
2
Troszkę się jednak Xavi zagotował przy pytaniach o Albę. Rzadko słychać jednak u niego hasła do dziennikarzy typu „skupcie się na meczu”.
0
@Pinokio Cóż, sami sobie tak wybrali...
3
@AlwaysBlaugrana Odpowiedź to akurat można znać, tylko nie umieć przy tym wcielić jej w życie. ;)
0
Czyli w rozgrywkach Ligi Młodzieżowej UEFA. :)
0
@MalanFCB Jak nie, skoro był już wtedy dyrektorem od pół roku? Czytam też tu coś o Bartomeu, a jego nie było w klubie... od roku.