Herbert
Dołączył/a: sierpień 2020
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uwielbiam takie doniesienia z tyłka wzięte. Dronem nagrali te słowa Xaviego, murawa przekazała je pismakom czy może koszulki treningowe przemówiły?
0
@adamsoli Nie można, przynajmniej już nie na tym etapie.
2
„Jako pierwszy mogę odejść i zostawić to”.
Dalszego ciągu tego zdania pozwolę sobie nie przypominać.
0
@MateuszDoniec Nie jest to żadna nowość, żadna. Zresztą „uważa się” nie jest apogeum konkretu.
0
Tak po prawdzie to tu mamy – jak to zwykle w „Sporcie” – zero konkretu. Czymś trzeba wypełnić gazety.
2
Być może pierwszy raz w historii jakikolwiek klub sprzedał zawodnika, o którym ze świętym przekonaniem twierdzili, że nie jest już ich. :P
5
Inter, czyli kto? Prezes, właściciel, sprzątaczka w ośrodku szkoleniowym, grupka fanów w barze pod katedrą? Typowe pieprzenie gazet bez konkretów.
Zresztą Laporta też se pogadał i kija zrobił. Takie to „niusy”.
0
@Karol_VeB Kontakt był niewątpliwie, ja tam nie widzę przekroczenia przepisów. W zasadzie troche naskoczył na wyciągnietą nogę.
0
@Karol_VeB No i dlatego Raphinia kartki za symulowanie nie dostał. Faulu jak dla mnie nie ma.
1
W sumie dobrze byłoby wspomnieć, kto awansuje. ;)
Wychodzą po dwie drużyny z każdej grupy. I tu trzeba powiedzieć jasno – brak awansu z takiej grupy byłby dla nas katastrofą. Szanujmy się mimo wszystko...
0
@MesQueUnClub_87 Po prawdzie akurat tym samym byłaby Superliga. ;)
0
@creativeopinion Nie no, mam nadzieję, że im jakieś chociaż slajdy prezentują z rozbiciem tych kwot. Ale pewnie 90% uczestników tego spędu i tak ma to w trąbie. ;)
0
@Destroyer_of_Worlds Obawiam się, że zapomniałeś o jednej drobnej rzeczy – „u Putina” pod tym wnioskiem podpisałoby się 99% socios, tak że tego. :)
Zawsze mogą przecież tego nie przegłosować. Czy nie było w historii klubu np. odrzuconych w głosowaniu wniosków o wotum nieufności? Ano były.
0
@Destroyer_of_Worlds A to ja znowu takiego podejścia nie rozumiem. Tu nie chodzi o jego odpowiedzialność karną. Nie brakuje spraw, które są jasne bez jakiegokolwiek postępowania sądowego – zgoda na uznanie klubu za przestępcę podatkowego, rozpasanie budżetu płac, zupełna nieudolność w sprawie Espai Barça czy zwyczajnie doprowadzenie wizerunku klubu do stanu powszechnego pośmiewiska – to wszystko nijak nie zależy od jakichkolwiek prawomocnych wyroków, a dla wielu socios mogłoby spokojnie wystarczyć do podpisania się pod takim wnioskiem. I przede wszystkim to nie są plotki z gazet, tylko fakty.
0
@Pustelnik A co ma jedno z drugim? Dyrekcja sportowa ma wyjść na boisko z Interem? :P
0
Niech się już zdecydują z tą propagandą w sprawie Griezmanna. Raz niby nie jest już zawodnikiem Barcelony, a raz – mimo to – piszą o zaoszczędzonej pensji...
0
@Pstryk Pod kątem tabeli wysokość zwycięstw nie gra aż takiej roli. Byle wygrać co najmniej dwiema bramkami z Interem.
0
No jak, przecież zarząd się zarzeka, że Griezmann nie jest już zawodnikiem Barcelony, to jak go sprzedać? :P
0
@AxelF Jak dla mnie akurat ten drugi podpunkt tutaj zdecydował – nienaturalne ułożenie rąk Fatiego w wyskoku (normalnie nie skaczesz jednak do główki z tak podniesionymi rękami).
1
„Nie licząc nieskuteczności pod bramką, to kontrolowaliście mecz, podobnie jak z Bayernem” – jak można kontrolować mecz, który się przegrywa? Co to jest za pseudointelektualny fikołek?
Chyba że chodzi o kontrolowanie porażki w sprzedanym meczu, ale coś mi się wydaje, że jednak kurde to nie ten przypadek.
1
@Kgorecki2500 Myślę, że w Niemczech czy w Anglii by się zaśmiali. Po prostu nie ma w większości klubów hiszpańskich zwyczaju masowego jeżdżenia ma wyjazdy i tyle.
0
@Gallaret Nie czuję się wywołany do tablicy, ale naprawdę jestem ciekawy, który z dotychczasowych komentarzy pod tym tekstem zawiera według Ciebie „jad i zawiść”. Bardzo się wysilam, ale nie umiem tego znaleźć. Byłbyś w stanie wskazać?
Jak dla mnie akurat niemal wszystkie są naprawdę całkiem wyważone, bez wycieczek osobistych i z zerem argumentów. Zero argumentów za oceną gry Alby jako dobrą przedstawił za to – tak uważam – autor tego tekstu.
19
Przegapiłem niestety dobrą grę Alby, widocznie muszę znaleźć retransmisję tego potężnego występu. Zresztą autor tego tekstu chyba też, bo w zasadzie nie podał żadnych argumentów.
Artykuł na zamówienie klubu, ewentualnie ku pokrzepieniu serc, bo ja inaczej tego nie rozumiem.
0
Dwa mecze, potężna próbka. :P
5
Niech się nikt nawet nie łudzi – o żadną „wszechstronność, technikę i umiejętność strzelania goli” tutaj nie chodzi, tylko o „pieniążki”. :)
0
@JarekS Mówiąc o Valencii 2.0 masz też na myśli stadion? ;)
1
@JarekS Laporta chyba bez szumu nie umie i nie chce.
1
@SelloutCrowd Gdyby ktoś z tego napisał osobny artykuł, to Pulitzer byłby już dla niego w drodze. :P
0
@Kalipso Nie po raz pierwszy jest jakieś „embargo” medialne na temat jego stanu zdrowia.
1
@Barcanajlepszyteam Ale co to jest za wiadomość? Skoro ma mieć operację w Finlandii, no to wiadomo, że musi polecieć, o ile nie jedzie pociągiem lub nie płynie promem.
Z podobnego kalibru „niusów” można też dodać, że Busquets wsiadł do auta i jedzie do Ciutat Esportiva. Też jakieś wydarzenie. :P
„Inflacja” wiadomości o niczym narasta z dnia na dzień.