7

@gaucho104 Wrócił do rezerw, po prostu wypadł z obiegu pierwszej drużyny. Gdy wrócił Braithwaite, to nawet już na ławce się nie mieści.

@DejvidR Nico pauzuje za kartki.

0

@slayer Ale każdy inaczej, bo prawie każdy tak samo jak inni nie wie nic, więc trzeba się odróżnić. ;)

0

Tu już nawet nie jest tak jak z dwoma rabinami, co to jeden powie tak, a drugi nie. Tu jest więcej rabinów. ;)

0

@ElmaXeen Przecież mógł dostać tę kartkę za nadmierną agresję albo słownictwo. Nie ma wtedy żadnego znaczenia, czy miał rację, czy jej nie miał.

0

Z każdą kolejną wypowiedzią, konferencją prasową czy zgromadzeniem socios terminy co do Espai Barça przedłużają się. Niczym horyzont, do którego niby się zbliżamy, a przecież cały czas pozostaje daleko przed nami... Oby naprawdę już w tym roku coś się ruszyło na poważnie, bo czasu zmarnowano mnóstwo (z różnych przyczyn, żeby nie było).

0

„(...) z rytmu pracy wytrąciło go też tymczasowe przejęcie tej ekipy po zwolnieniu Ronalda Koemana”.

Nie no, nie róbmy sobie jaj.

0

@Ali3231 Nie ma obowiązku przyznawania stałych fragmentów gry, gdy minął czas podstawowy i czas pierwotnie doliczony przez sędziego, dla jasności.

23

Ale to jest pitolenie. Wielu piłkarzy, trenerów, działaczy i kibiców ubzdurało sobie, że póki sędzia nie podbiegnie do monitora, to olaboga, VAR NIE DZIAŁA.

Działa, tylko po prostu po konsultacjach uznają, że nie ma po co tego oglądać. Przecież tutaj przy każdym wątpliwym przypadku się konsultowali. To, że trener X czy kopacz Y tego nie widzi, to nie znaczy, że tego nie ma. Trudno dostrzec czasem, że sędzia gada do mikrofonu. Słuchawka też nie strzela fajerwerkami, gdy ktoś w niej mówi...

1

Takie „confidencial” z Xavim, że „przypadkowo” obie gazety z Barcelony piszą tego samego dnia o tym samym i niemal dokładnie to samo. Dziennikarstwo sponsorowane pełną gębą. :P

0

To prawda, czasem nawet i dyskrecja w Barcelonie się zdarza...

0

@Azi Też nie, bo Dudek przynajmniej mógł jakoś pomóc w utrzymaniu formy lub nawet w rozwoju Casillasa. Puig nawet tego nie oferuje.

0

Mam jednak wrażenie, że w zdaniu „jeśli będą grać w swoich zawodach, to nie będą uczestniczyć w naszych” nie chodziło mu o to, że nie będą grać w rozgrywkach UEFA, tylko miał na myśli wszystkie ligi krajowe, skoro podlegają pośrednio pod UEFĘ.

Bo jeśli myślał to, co widać na pierwszy rzut oka, to jednak jest chyba cymbałem.

0

@goldensun Nie no, nie róbmy sobie jaj. ;)
Tam jest jeszcze 18 innych drużyn, jeszcze trzeba ułożyć Puchar Króla, ten nieszczęsny Superpuchar wśród kóz i wielbłądów. Na razie tow. Tebas woli chyba zajmować się recenzowaniem byłych i przyszłych ruchów transferowych tego czy innego klubu.

0

„To jednak sprawi, że sezon ligowy rozpocznie się wcześniej, prawdopodobnie już w drugim tygodniu sierpnia”.

Niepojęte, że nie znamy dotąd nawet przybliżonej daty startu nowego sezonu Primera División. UEFA podała ramowy terminarz meczów międzynarodowych 2022/2023 w lipcu zeszłego roku, Bundesliga w październiku... Na co czeka Tebas i jego gamonie?

0

Podawaliście to już sami pięć dni temu. :P
https://www.fcbarca.com/la-rambla/tiki-taka/dyskusja-11387474

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas Mam wrażenie, że wszystko toczy się normalnie, tylko po prostu dawniej nie było aż tylu przecieków na tak wczesnej fazie rozmów. Gdyby to było 10 lat temu, pewnie dopiero teraz mielibyśmy pierwsze pogłoski o takich rozmowach. A teraz pismacy grzeją silniki, gdy negocjacje ledwo się zaczynają (a nawet trochę wcześniej) i dzięki temu można mieć wrażenie, że klub sobie nie radzi.

Postawiłbym też parę złotych na to, że krążące przy pierwszych przeciekach kwoty są albo wyssane z palca przez pismaków (bardzo prawdopodobne) albo to po prostu bardzo wstępne propozycje, które mogą nie mieć nic wspólnego z ostatecznymi kwotami. Skala fantazjowania, dezinformacji i zwykłego chciejstwa jest we współczesnych „mediach” niespotykana w dziejach.

0

@Peciak To przepraszam, błędnie szukałem tylko po tagu „Oceny”, a tam go nie ma.

0

A oceny za mecz z Valencią będą jeszcze w ogóle? :)

0

@Borneo A, o to Ci chodzi. Ale to jest przecież oczywiste, że taki klub jak Barça ma rezerwy. Rezerwy to ma i LKS Goczałkowice.

Mnie chodziło o to, że co to za nowinka, że zawodnicy rezerw są zabierani na... mecze rezerw? Taki Tenas też został, i co z tego?

0

@Borneo Przepraszam, ale nie zrozumiałem.

0

I nie można było tak od razu? Pomysł mniej lub bardziej udany, jak kto uważa, ale ten dym z zeszłego roku to jakaś niepojęta wtopa i żenada.

1

To raczej dość normalne, „domyślna opcja”. Lepiej raczej jako news podawać, że wyciągają ich z rezerw na mecz pierwszej drużyny...

1

Pytanie, czy oni rozważają i czy coś już o tym wiedzą...

0

„Bramka na wyjeździe miała podwójną wartość w przypadku remisu”.

Nie, nie miała i trzeba już naprawdę skończyć z pisaniem tej bzdury. Liczyły się tak samo jak inne, tylko decydowało, kto strzelił na wyjeździe więcej. Tak samo jak nie piszemy, że zwycięstwa w meczach bezpośrednich liczą się „podwójnie”.

1

„Reprezentacja Hiszpanii w koszykówce rozegra jeden mecz z Ukrainą podczas obecnej przerwy” – pytanie, czy jeszcze zagra, przynajmniej w najbliższym czasie. Pierwotnie ten mecz miał być w Kijowie, później przenieśli do Kordoby. Czy w ogóle koszykarze tam dolecieli i czy w ogóle miałoby to dzisiaj sens?

Niech się trzymają, bo niestety odbudowa ZSRR przyspiesza...

0

Ile można wznawiać rozmowy? Agent zgłasza się do klubu, a tam mu odpowiadają, że zadzwonią, jak Laporta wróci z Radomia, czy jak?

3

Tiki-taka powinna być główną rubryką portalu fcbarca.pudelek.com, bo tam to zmierza...

0

@Ramon Spadek też nie byłby raczej mile widziany. A dziś Barça B ma punkt przewagi nad strefą spadkową przy jednym meczu rozegranym więcej.

0

@JASIUFCB1000 Akurat w Przepisach Gry o zasadach określania strzelców bramek nie ma ani słowa, nie ma nawet obowiązku ich odnotowywania. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?