Jaho19
Dołączył/a: maj 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spoko okładka Sportu !!!
0
Pewnie Leo też namawiał Kuna , żeby przyszedł do nas :D
0
Gdyby został jeszcze sezon w Atletico może by coś z niego było , a w Ameryce chyba się tak nie pokaże jak w Europie .
0
Moglibyśmy dać za Benatię 30 mln i dodać jeszcze Afelleya .
0
To prawda mam nadzieję , że Ney pokaże swoje sztuczki techniczne i precyzje strzałów .
Na MŚ będę kibicował Chile .
0
Niech Xavi zostanie .
0
Fabregas powinien zostać u nas .
1
On nawet po wyglądzie pasuje do Barcelony .
Haha Haha XD .
0
Obóz , to jest bardzo dobry pomysł .
2
Tylko 3 z Realu !!!
0
Jednak Chile ma coś do udowodnienia na MŚ .
Tej drużynie będę kibicował i joł będę oglądał .
Myślę , że Chile na spokojnie wyjdzie z gruby i rozgrywki zakończy na ćwierćfinale .
0
Kontuzja , rozstanie się z klubem ...
0
Spoko okładka AS !!!
0
Niech zostanie u nas na kolejne 2 lata póżniej zobaczymy .
Lecz niech pogra teraz na pozycji defensora pomocy .
0
Sprzedać Songa do Manchesteru United .
To by była najlepsza opcja i dla klubu i dla niego .
0
Tello powinien zostać z nami na kolejny sezon .
0
Torres jest i był krytykowany , a tu proszę .
0
MŚ , MŚ to jest dobre :D
2
Ani ten ani ten nie pasują do Barcy .
0
Myślę , że to dobre posunięcie .
0
Ja też jestem z niego dumny i chyba cały Madryt :)
0
Czyli jednak kończy piłkarską karierę .
0
Dziękujemy , Manuel !!!
0
W każdym razie wolę Pelego od Maradony .
0
Pięć milionów i tyle .
0
Fabs ma zostać !!!
Tak , na 100% .
0
Myślę , że Vidal byłby lepszym rozwiązaniem .
0
To jest diament dla Katalońskiej piłki , oby pozostał z nami przez następne lata .
0
Chłopak dobrze gra , no cóż niech się rozwija :D
1
Alexis i Alexis , czemu by nie sprzedać Pedro ?