0

Spoko okładka Sportu !!!

0

Pewnie Leo też namawiał Kuna , żeby przyszedł do nas :D

0

Gdyby został jeszcze sezon w Atletico może by coś z niego było , a w Ameryce chyba się tak nie pokaże jak w Europie .

0

Moglibyśmy dać za Benatię 30 mln i dodać jeszcze Afelleya .

0

To prawda mam nadzieję , że Ney pokaże swoje sztuczki techniczne i precyzje strzałów .
Na MŚ będę kibicował Chile .

0

Niech Xavi zostanie .

0

Fabregas powinien zostać u nas .

1

On nawet po wyglądzie pasuje do Barcelony .
Haha Haha XD .

0

Obóz , to jest bardzo dobry pomysł .

2

Tylko 3 z Realu !!!

0

Jednak Chile ma coś do udowodnienia na MŚ .
Tej drużynie będę kibicował i joł będę oglądał .
Myślę , że Chile na spokojnie wyjdzie z gruby i rozgrywki zakończy na ćwierćfinale .

0

Kontuzja , rozstanie się z klubem ...

0

Spoko okładka AS !!!

0

Niech zostanie u nas na kolejne 2 lata póżniej zobaczymy .
Lecz niech pogra teraz na pozycji defensora pomocy .

0

Sprzedać Songa do Manchesteru United .
To by była najlepsza opcja i dla klubu i dla niego .

0

Tello powinien zostać z nami na kolejny sezon .

0

Torres jest i był krytykowany , a tu proszę .

0

MŚ , MŚ to jest dobre :D

2

Ani ten ani ten nie pasują do Barcy .

0

Myślę , że to dobre posunięcie .

0

Ja też jestem z niego dumny i chyba cały Madryt :)

0

Czyli jednak kończy piłkarską karierę .

0

Dziękujemy , Manuel !!!

0

W każdym razie wolę Pelego od Maradony .

0

Pięć milionów i tyle .

0

Fabs ma zostać !!!
Tak , na 100% .

0

Myślę , że Vidal byłby lepszym rozwiązaniem .

0

To jest diament dla Katalońskiej piłki , oby pozostał z nami przez następne lata .

0

Chłopak dobrze gra , no cóż niech się rozwija :D

1

Alexis i Alexis , czemu by nie sprzedać Pedro ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?