Jaho19
Dołączył/a: maj 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak mówił Diego Simeone , szanse określane są na 50 - 50 .
Analiza : Atletico bez formy , Barca bez formy .
Barcelona jest pod presją gdyż Martino nie ,,wypalił,, w Europie .
Atletico myśli już tylko o finale Ligi Mistrzów .
To będzie bardzo zacięty mecz , trzeba zwyciężyć !!!
0
Gdyby był już Luis Enrique ...
5
Puyol powinien zostać asystentem Luisa Enrique w przyszłym sezonie .
Lecz Jordi Roura musi zostać !!!
0
Adriano jest uniwersalny powinien zostać !!!
0
Messi będzie musiał pokazać co potrafi na MŚ , bo inaczej będzie ciężko znaleść się w pierwszej 3 .
1
Xavi prędzej zakończy karierę niż odejdzie z Barcy .
0
Widać , że nikt nie chce Mistrzostwa Hiszpanii :D
1
Wierzę w FCB , lecz to już chyba koniec elity Barcelony :(
0
Mały trening nikomu nie zaszkodzi !
0
Dobry pomysł z tym Laporte .
0
Oby Jordi Roura został !!!
0
Daniel to dobry zawodnik tylko wielka szkoda , że ma 31 lat na karku .
0
O Mistrza będzie bardzo ciężko trzeba liczyć na wpadkę Atletico i wygraną Barcy , oczywiście z walki wykluczam Real Madryt .
0
Mówią następca Xaviego , no Zubi trzeba się postarać :D
0
Trzeba sprowadzić tego młodzika !!!
0
Wreszcie Monti będzie więcej grał .
0
Lubię Daniego Alvesa , lecz szkoda , że jest już taki stary jest , inny przypadek jest z Montoyo jest młody grał już w kilku ważnych meczach ...
1
Ten mecz zadecyduje o Mistrzostwie Hiszpani !!!
0
Ten zawodnik powinnien być zmiennikiem Neuera w Brazylii .
0
Jak Barca wygra dwa ostatnie mecze a Atletico zażyje wpadki to kolejne Mistrzostwo Hiszpani będzie u nas .
0
Jak zapłacą 24 i pół milionów euro to jak najbardziej .
1
Szkoda mi troche , że Adriano nie pojedzie na mundial :(
0
Niech Alexis zostanie to jest solidny napastnik na ostatnie 20 - 15 min .
0
Dani Alves kox !!!
0
Pogba tak się rozwinie , że kiedyś będzie jak 2 Zidane .
0
Aguero światowej klasy napastnik myślę , że
przydałby się FC Barcelonie .
1
Kiedyś będą takie pojedynki : Neymar JR - Bale :D
0
Chyba mamy jeszcze szanse na Mistrzostwo Hiszpani ?
0
Aż , się łezka w oku kręci ...
0
Sto lat Daniel !!!