0

Jak mówił Diego Simeone , szanse określane są na 50 - 50 .
Analiza : Atletico bez formy , Barca bez formy .
Barcelona jest pod presją gdyż Martino nie ,,wypalił,, w Europie .
Atletico myśli już tylko o finale Ligi Mistrzów .
To będzie bardzo zacięty mecz , trzeba zwyciężyć !!!

0

Gdyby był już Luis Enrique ...

5

Puyol powinien zostać asystentem Luisa Enrique w przyszłym sezonie .
Lecz Jordi Roura musi zostać !!!

0

Adriano jest uniwersalny powinien zostać !!!

0

Messi będzie musiał pokazać co potrafi na MŚ , bo inaczej będzie ciężko znaleść się w pierwszej 3 .

1

Xavi prędzej zakończy karierę niż odejdzie z Barcy .

0

Widać , że nikt nie chce Mistrzostwa Hiszpanii :D

1

Wierzę w FCB , lecz to już chyba koniec elity Barcelony :(

0

Mały trening nikomu nie zaszkodzi !

0

Dobry pomysł z tym Laporte .

0

Oby Jordi Roura został !!!

0

Daniel to dobry zawodnik tylko wielka szkoda , że ma 31 lat na karku .

0

O Mistrza będzie bardzo ciężko trzeba liczyć na wpadkę Atletico i wygraną Barcy , oczywiście z walki wykluczam Real Madryt .

0

Mówią następca Xaviego , no Zubi trzeba się postarać :D

0

Trzeba sprowadzić tego młodzika !!!

0

Wreszcie Monti będzie więcej grał .

0

Lubię Daniego Alvesa , lecz szkoda , że jest już taki stary jest , inny przypadek jest z Montoyo jest młody grał już w kilku ważnych meczach ...

1

Ten mecz zadecyduje o Mistrzostwie Hiszpani !!!

0

Ten zawodnik powinnien być zmiennikiem Neuera w Brazylii .

0

Jak Barca wygra dwa ostatnie mecze a Atletico zażyje wpadki to kolejne Mistrzostwo Hiszpani będzie u nas .

0

Jak zapłacą 24 i pół milionów euro to jak najbardziej .

1

Szkoda mi troche , że Adriano nie pojedzie na mundial :(

0

Niech Alexis zostanie to jest solidny napastnik na ostatnie 20 - 15 min .

0

Dani Alves kox !!!

0

Pogba tak się rozwinie , że kiedyś będzie jak 2 Zidane .

0

Aguero światowej klasy napastnik myślę , że
przydałby się FC Barcelonie .

1

Kiedyś będą takie pojedynki : Neymar JR - Bale :D

0

Chyba mamy jeszcze szanse na Mistrzostwo Hiszpani ?

0

Aż , się łezka w oku kręci ...

0

Sto lat Daniel !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?