0

Dzięki Ci Carles za te wszystkie mecze i za to , że walczyłeś do końca na dobre i na złe .

0

Ja bym wypożyczył na sezon Cunece i Dos Santosa , żeby nabrali więcej doświadczenia .

0

Trzeba wierzyć , że wygramy ten mecz .
Będzie bardzo ciężko , ale trzeba dopingować naszych ulubieńców .
Pewnie będzie atmosfera jak na filnale Ligi Mistrzów !!!

0

Neymar mało gra z Messim i dlatego trzeba to zmienić jak dołączy Enrique to mam nadzieję , że będzie lepiej .

0

Jak zagra w sobotę to podejrzewam , że nie zagra w finale Ligi Mistrzów .

1

Za 19 i pół mln euro sprzedać gościa .

0

Następca Puyola !!!

0

Gdyby Pique , Alba i Neymar wrócili na sobotę byłoby fantastycznie .

1

My , też ci dziękujemy Valdi !!!

0

Messi ma wiarę , że wygramy ten mecz , trzeba wierzyć w cud !!!

0

Dobrze zagrali !!!

0

Dobry wybór dla Mascherano to Napoli tam pogra 3-4 lata przejdzie do słabszego klubu i zakończy karierę .

0

Martino nie sprawdził się w Barcelonie , lecz w Maladze może dojść nawet do eliminacji Ligi Europejskiej .

0

To dobrzy rezerwowi na przyszły sezon ja bym ich nie sprzedawał .

0

Dobre powołania podobają mi się .

0

Ney , rada dla ciebie nie myśl o zakończeniu kariery tylko o :
- udanym Mundialu
- wielu bramek dla Barcelony
- i dobrym leczeniu kontuzji

0

A zagra Neymar , albo Alba ?

0

Mój skład na ten mecz :
BR : Pinto
OBR : Montoya , Pique , Mascherano , Adriano
POM : Xavi , Iniesta , Busquets
Atak : Pedro , Messi , Tello .

0

Mam nadzieję , że wygramy ten ciężki mecz .

0

No cóż zdrowia życzę Ci Victor .

0

No , widzę , że chłopaki się przyłożą do meczu z Atletico .

0

Mi się podoba jak biją brawo :)

0

Sory i Sergiego Gomeza !!!

0

Szkoda , że nie ma Oiera , Dos Santosa , Afelleya i Sergiego Roberto , ale ok .

0

Ter Stegen to bardzo utalentowany zawodnik i chętnie powitamy go w naszych szeregach .

0

To nie jest Barca którą znałem .

0

Tu się liczy tylko zwycięstwo , a po sezonie same zwycięstwa !!!
Barca !!! Barca !!! Barca !!!

1

Proszę państwa wszyscy są pewni wygranej Barcy ...
To będzie zacięty mecz i zwycięzce poznamy po meczu !!!

0

Panowie weście się w garść :(

1

Transfery według mnie :
BR : Ter Stegen , Jordi Masip .
Obr : David Luiz , Sergi Gomez , Zuinga .
Pom : Cuardado , Javi Martinez .
Atak : Rafinha , Deulofeu .
Tylko skąd te środki ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?