Jaho19
Dołączył/a: maj 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki Ci Carles za te wszystkie mecze i za to , że walczyłeś do końca na dobre i na złe .
0
Ja bym wypożyczył na sezon Cunece i Dos Santosa , żeby nabrali więcej doświadczenia .
0
Trzeba wierzyć , że wygramy ten mecz .
Będzie bardzo ciężko , ale trzeba dopingować naszych ulubieńców .
Pewnie będzie atmosfera jak na filnale Ligi Mistrzów !!!
0
Neymar mało gra z Messim i dlatego trzeba to zmienić jak dołączy Enrique to mam nadzieję , że będzie lepiej .
0
Jak zagra w sobotę to podejrzewam , że nie zagra w finale Ligi Mistrzów .
1
Za 19 i pół mln euro sprzedać gościa .
0
Następca Puyola !!!
0
Gdyby Pique , Alba i Neymar wrócili na sobotę byłoby fantastycznie .
1
My , też ci dziękujemy Valdi !!!
0
Messi ma wiarę , że wygramy ten mecz , trzeba wierzyć w cud !!!
0
Dobrze zagrali !!!
0
Dobry wybór dla Mascherano to Napoli tam pogra 3-4 lata przejdzie do słabszego klubu i zakończy karierę .
0
Martino nie sprawdził się w Barcelonie , lecz w Maladze może dojść nawet do eliminacji Ligi Europejskiej .
0
To dobrzy rezerwowi na przyszły sezon ja bym ich nie sprzedawał .
0
Dobre powołania podobają mi się .
0
Ney , rada dla ciebie nie myśl o zakończeniu kariery tylko o :
- udanym Mundialu
- wielu bramek dla Barcelony
- i dobrym leczeniu kontuzji
0
A zagra Neymar , albo Alba ?
0
Mój skład na ten mecz :
BR : Pinto
OBR : Montoya , Pique , Mascherano , Adriano
POM : Xavi , Iniesta , Busquets
Atak : Pedro , Messi , Tello .
0
Mam nadzieję , że wygramy ten ciężki mecz .
0
No cóż zdrowia życzę Ci Victor .
0
No , widzę , że chłopaki się przyłożą do meczu z Atletico .
0
Mi się podoba jak biją brawo :)
0
Sory i Sergiego Gomeza !!!
0
Szkoda , że nie ma Oiera , Dos Santosa , Afelleya i Sergiego Roberto , ale ok .
0
Ter Stegen to bardzo utalentowany zawodnik i chętnie powitamy go w naszych szeregach .
0
To nie jest Barca którą znałem .
0
Tu się liczy tylko zwycięstwo , a po sezonie same zwycięstwa !!!
Barca !!! Barca !!! Barca !!!
1
Proszę państwa wszyscy są pewni wygranej Barcy ...
To będzie zacięty mecz i zwycięzce poznamy po meczu !!!
0
Panowie weście się w garść :(
1
Transfery według mnie :
BR : Ter Stegen , Jordi Masip .
Obr : David Luiz , Sergi Gomez , Zuinga .
Pom : Cuardado , Javi Martinez .
Atak : Rafinha , Deulofeu .
Tylko skąd te środki ?