0

Cuneca niech zostanie , sprzedać Afellego .

0

Spoko okładka Mundo Deportivo !!!

0

Fazio , nie Fazio po co nam takie spekulacje ?????

0

Dajmy Neymarowi szansę , to jego pierwszy sezon w Europie !!!

0

Enrique i Carlos to zgrana , lecz mało doświadczona spółka .

0

To jest super zawodnik !!!

0

Nie możemy zapomnieć też o Deulofeu .

4

Już nie mogę doczekać się Mundialu :D

6

Jeden z rożnego ?
To jest zdecydowanie za mało !!!

0

Góra 17 i pół mln .

0

O co chodzi ?

0

Spoko okładka Sportu !!!

0

Może wraz z Puyolem do Ameryki ?

0

Juventus , dobry pomysł .

0

On jest za drogi !!!

0

On , będzie bardzo utytułowanym piłkarzem .

0

Nie , dziwię się mu nie gra tyle ile powinien .

0

Z wyglądu to taki ,, ala ,, Ronaldinho :D

0

Szkoda , że ten diament wyszlifowany przez Barce nie zagra w Brazylii przez kontuzję .

0

Bym bardzo chciał , żeby MŚ wygrała Argentyna !!!

0

Po co nam on ?

0

Dobrze by , było , żeby nieprzyjemności w sprawie Neya się skończyły .

0

Myślę , że Cuardado to dobre posunięcie , lecz Alexis powinien zostać .

0

Claudio Bravo jest stary , ale doświadczony .

0

Zubizaretta to się nazywa czysty debilizm .

0

Nie będę zaprzeczał , że nie jestem zadowolony z pracy Zubizaretty , sprzedać Alexisa , a zostawić Pedro ?

0

Informacja z ostatniej chwili : Alexis opuści klub jako pierwszy :(

0

To jest dla nas dobra wiadomość !!!

0

Myślę , że media nie powinny atakować tak Enrique .

0

Spoko okładka Marca !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?