Jaho19
Dołączył/a: maj 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cuneca niech zostanie , sprzedać Afellego .
0
Spoko okładka Mundo Deportivo !!!
0
Fazio , nie Fazio po co nam takie spekulacje ?????
0
Dajmy Neymarowi szansę , to jego pierwszy sezon w Europie !!!
0
Enrique i Carlos to zgrana , lecz mało doświadczona spółka .
0
To jest super zawodnik !!!
0
Nie możemy zapomnieć też o Deulofeu .
4
Już nie mogę doczekać się Mundialu :D
6
Jeden z rożnego ?
To jest zdecydowanie za mało !!!
0
Góra 17 i pół mln .
0
O co chodzi ?
0
Spoko okładka Sportu !!!
0
Może wraz z Puyolem do Ameryki ?
0
Juventus , dobry pomysł .
0
On jest za drogi !!!
0
On , będzie bardzo utytułowanym piłkarzem .
0
Nie , dziwię się mu nie gra tyle ile powinien .
0
Z wyglądu to taki ,, ala ,, Ronaldinho :D
0
Szkoda , że ten diament wyszlifowany przez Barce nie zagra w Brazylii przez kontuzję .
0
Bym bardzo chciał , żeby MŚ wygrała Argentyna !!!
0
Po co nam on ?
0
Dobrze by , było , żeby nieprzyjemności w sprawie Neya się skończyły .
0
Myślę , że Cuardado to dobre posunięcie , lecz Alexis powinien zostać .
0
Claudio Bravo jest stary , ale doświadczony .
0
Zubizaretta to się nazywa czysty debilizm .
0
Nie będę zaprzeczał , że nie jestem zadowolony z pracy Zubizaretty , sprzedać Alexisa , a zostawić Pedro ?
0
Informacja z ostatniej chwili : Alexis opuści klub jako pierwszy :(
0
To jest dla nas dobra wiadomość !!!
0
Myślę , że media nie powinny atakować tak Enrique .
0
Spoko okładka Marca !!!