Jaho19
Dołączył/a: maj 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pokazaliśmy klasę :D
0
Barca i tak jest wielka !!!
0
Luis Enrique jest odpowiednim trenerem dla Barcelony .
0
Mamy młodego , dobrego zawodnika w klubie bym ustalił taki podział :
Pique i Bartra w lidze w pierwszej połowie sezonu .
Pique i Mascherano w pucharach w pierwszej połowie sezonu .
Pique i Bartra w lidze w drugiej połowie sezonu .
Pique i Bartra/Mascherano w drugiej połowie sezonu co mecz w pucharach .
1
Lubię Sergio Busquetsa , jest młody i bardzo utalentowany , ale powinien być zmiennikiem .
4
Ma rację to już koniec cyklu , potrzebne są gruntowne zmiany .
0
Dobry pomysł !!!
0
Arsenal też jest niczego sobie :)
0
Kompletny skład !!!
0
Aż się łezka w oku kręci :(
3
Koke to następca Xaviego .
0
Ale będą emocje !!!
1
Cieszę się , że Roni wciąż pamięta o Barcelonie !!!
0
Cieszę się , że wciąż pamięta o Barcelonie !!!
0
Cuneca to wielki talent obyśmy go nie sprzedali !!!
Trzeba wypożyczyć go do Totenhamu , żeby się rozwiną .
1
Mam nadzieję , że my zwyciężymy w sobotnim meczu .
1
Według wielu ekspertów jest to następca Pepa Guardioli .
0
Będzie ciężko , lecz obstawiam 3 : 2 dla Barcelony !!!
0
Puyol !!!
0
Mam nadzieję , że w sobotę zobaczymy kuriozalny mecz :D
5
Szkoda , że do kadry Brazylii nie powołali ani go ani Felipe Luisa :(
0
Dobrze trzeba wypożyczyć chłopaka , żeby nabrał doświadczenia .
0
Obrońca i Napastnik Extra !!!
0
Ja bym ściągną : ter Stegen , Muller , Koke , Laporte , Bravo , Mangala , Zuinga :D
0
Szkoda , że wiele legend Barcy odchodzi z klubu :(
0
Nie powinni zostawiać Pinto na trenera bramkarzy .
Nie wiem jak wy ale nie chciałbym drugiego Pinto w Barcelonie dlatego , że gra słabo nogami , a na liniach bramkarskich Super !!!
0
Z Mascherano trzeba się pożegnać , lecz z Pedro jeszcze nie !!!
0
To jest piękne co zrobił Puyol dla Barcelony .
5
Jak mówi Simeone szanse określane są 50 : 50 gdy Barca będzie miała doping szanse będą 55 : 45 ::D
4
Mam nadzieję , że na sobotę Alba , Pique i Ney się wykurują .