Jaho19
Dołączył/a: maj 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślę , że mu akurat się uda zrealizować plany na następny sezon !!!
0
A już myślałem , że on zasili nasze szeregi :)
4
Szkoda , bo sezon już minął , a kartki nie powinny się liczyć .
0
20 mln i Pedro !!!
0
No , fajny jest tu kołnierzyk .
0
Spoko okładka Sportu !!!
0
Mam nadzieję , że ter Stegen zostanie u nas przez wiele lat .
1
Nie ma co teraz komentować Montoy .
To wywiad z Danim Alvesem !!!
Po mistrzostwach zobaczymy czy on odejdzie .
0
Myślę , że zostanie u nas z 9 lat i miejmy nadzieję , że to będzie era jak za Guardiolii tylko z innym stylem .
0
Ale jestem zadowolony z Rafinhi :D
0
Nie Fabs nie powinien odejść !!!
0
Pedro za Lavezziego i będzie kwita !!!
0
Absolutnie nie możemy sprzedać tego talentu .
Za parę lat , być może będzie on kapitanem .
W przyszłym sezonie będzie podstawowym graczem w środku pola .
1
On jest dobry , ale ja bym dał 25 mln euro i na przykład /Affelay .
0
Albo on , albo Mandzukić .
0
Zapowiada się góra transferów !!!
2
Oby to była era taka jak u Guardiolii tylko z innym stylem .
0
Simeone to jest po prostu super trener .
0
Po co nam ten Laporte za 36 mln ?
0
Bym Alexisa zostawił jeszcze na sezon .
0
Spoko okładka sportu .
0
Nie , że chwale Martino , ale to jego pierwszy sezon w Europie .
Myślę , że w słabszym klubie mu się uda coś wywalczyć .
0
Sto to jest zdecydowanie za mało .
Mam nadzieję , że jak przyjdzie Enrique Barca zdobędzie 155 bramek .
0
Alexis to solidny zmiennik ja bym go nie sprzedawał .
0
Ja myślę , że zagraliśmy dobrze tylko zabrakło walki do ostatniego gwizdka .
0
Teraz trzeba zupełnie zmienić zgranie !!!
1
A kto , by ich nie wygwizdał w tym sezonie ?
0
To prawda w letnim okienku transferowym powinniśmy kupić :
BR : ter Stegen , Claudio Bravo .
OBR : Hummels , Felipe , Zuinga .
POM : Vidal , Muller , Cuardado .
ATAK : Liorente , Volland .
0
W tym sezonie sukcesem jest to , że 2 razy pokonaliśmy Real Madryt .
0
Piękne słowa Guardioli .