0

Myślę , że mu akurat się uda zrealizować plany na następny sezon !!!

0

A już myślałem , że on zasili nasze szeregi :)

4

Szkoda , bo sezon już minął , a kartki nie powinny się liczyć .

0

20 mln i Pedro !!!

0

No , fajny jest tu kołnierzyk .

0

Spoko okładka Sportu !!!

0

Mam nadzieję , że ter Stegen zostanie u nas przez wiele lat .

1

Nie ma co teraz komentować Montoy .
To wywiad z Danim Alvesem !!!
Po mistrzostwach zobaczymy czy on odejdzie .

0

Myślę , że zostanie u nas z 9 lat i miejmy nadzieję , że to będzie era jak za Guardiolii tylko z innym stylem .

0

Ale jestem zadowolony z Rafinhi :D

0

Nie Fabs nie powinien odejść !!!

0

Pedro za Lavezziego i będzie kwita !!!

0

Absolutnie nie możemy sprzedać tego talentu .
Za parę lat , być może będzie on kapitanem .
W przyszłym sezonie będzie podstawowym graczem w środku pola .

1

On jest dobry , ale ja bym dał 25 mln euro i na przykład /Affelay .

0

Albo on , albo Mandzukić .

0

Zapowiada się góra transferów !!!

2

Oby to była era taka jak u Guardiolii tylko z innym stylem .

0

Simeone to jest po prostu super trener .

0

Po co nam ten Laporte za 36 mln ?

0

Bym Alexisa zostawił jeszcze na sezon .

0

Spoko okładka sportu .

0

Nie , że chwale Martino , ale to jego pierwszy sezon w Europie .
Myślę , że w słabszym klubie mu się uda coś wywalczyć .

0

Sto to jest zdecydowanie za mało .
Mam nadzieję , że jak przyjdzie Enrique Barca zdobędzie 155 bramek .

0

Alexis to solidny zmiennik ja bym go nie sprzedawał .

0

Ja myślę , że zagraliśmy dobrze tylko zabrakło walki do ostatniego gwizdka .

0

Teraz trzeba zupełnie zmienić zgranie !!!

1

A kto , by ich nie wygwizdał w tym sezonie ?

0

To prawda w letnim okienku transferowym powinniśmy kupić :
BR : ter Stegen , Claudio Bravo .
OBR : Hummels , Felipe , Zuinga .
POM : Vidal , Muller , Cuardado .
ATAK : Liorente , Volland .

0

W tym sezonie sukcesem jest to , że 2 razy pokonaliśmy Real Madryt .

0

Piękne słowa Guardioli .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?