Jaho19
Dołączył/a: maj 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Święte słowa Ney :D
0
To dobry zawodnik i nie mam nic do niego .
0
Pierwsze pół roku powinien spędzić w Barcelonie B , żeby nabrał doświadczenia .
Na drugą połowę sezonu może wdrapie się do pierwszej drużyny , i będzie tworzył spółkę z Sergim Roberto .
0
Cieszy mnie to , że del Bosque postawił w meczu z Boliwią na Deulofeu .
0
Z Mascherano trzeba się już pożegnać .
0
Real Madryt 4:1 Atletico Madryt :D
0
To jest dobre , następca Xaviego .
0
Ja wolę ter Stegena !!!
0
A co powiecie na Marachiettiego z Lazio ?
1
Dobrze , że go nie pozyskamy !!!
0
Bojan mógłby już wrócić ...
0
Nie będę nic obstawiał , ale myślę , że spokojnie wygramy 0 : 2 .
1
Jest jestem pierwszy !!!
1
To jest znakomity piłkarz , wychowanek .
4
Jordi Alba to mój ulubiony piłkarz , więc popieram jego wypowiedż .
0
Według mnie Cesc nie powinien być na sprzedaż !!!
0
Jestem na tak co do Cuardado .
Ma on umiejętności techniczne , jest szybki i bardzo pracowity .
Świetnie pasowałby do zespołu ze stolicy Katalonii .
1
Według mnie Kross , świetnie pasował , by do Barcelony .
2
Według mnie to jest drugi Pinto .
0
Spoko okładka Sportu !!!
0
Tak na poważnie to cenię Mourinho , lecz z drugiej strony jak wsadził palec do oka Świętej Pamięci Tito Vilanovie , to stracił u mnie szacunek .
0
Widzę , że wracamy do dawnych lat :)
0
Szkoda myślałem , że przejdzie do malagi , bo pewnie tam , by się rozwinął w trenerskim fachu .
0
Aż , przypomina mi się przed sezonowa prezentacja Neymara .
1
Myślę , że czas Pedro w Barcelonie dobiegł końca :(
0
To jest bardzo , ale to bardzo opłacalny transfer .
W przypadku kupna Liorente i sprzedaży Alexisa to właśnie Cuardado może grać także na prawym szkrzydle .
0
Już nie mogę doczekać się jego debiutu !!!
0
Bardzo się zdziwiłem , gdyż ter Stegen ma Holenderskie korzenie.
P.S Szkoda , że ten talent nie pojedzie na MŚ .
0
Mam nadzieję , że jak przyjdzie Enrique to zmienimy swój styl pod względem agresji .
0
Spoko okładka Marca !!!