0

Sory zwracam honor :D
jest :)

0

Bystrzak to z ciebie jest ;) Besquetsa tu nie ma...

SERGIO Roberto to jeden zawodnik ;) nawet przecinka tam nie ma.

0

Racja

0

Stawiam, że te 8 jest już wliczone w kwotę którą Barca dała za Neymara.

Obym się nie mylił :D bo jeżeli to jest dodatkowe 8 to można powiedzieć, żę Santos zrobił interes życia kosztem Barcy.

0

Nie tylko FC Barcelona i Espanyol istnieją w Katalonii, jest dużo innych zespołów jednak mniej znanych

0

Haha ;D widziałem że zbudzi to sensację ;D
Nie chciało mi się rozpisywać.

Wspomniałem drużyny które w ostatnich miesiącach miały do czynienia z podobną sytuacją... Bogatszy(sportowo, finansowo) zawsze wygrywa.


0

Barca vs Espanyol
Bayern vs Borussia
Legia vs Lech

Oj jakie to straszneee... Niestety ale taka kolej rzeczy w piłce, silniejszy ma łatwiej.

0

*poukładanie

0

Dobry redaktor był by z ciebie ;)
Mądrze bez owijania w bawełnę i pokładanie :)

0

Hahaha ! :D Teraz Villa ma już zostać :) ?

A zapewne 90% piszących teraz takie rzeczy sprzedało by już Ville dziesiątki razy : )

0

Czyli Barcelona miała bardzo mało szacunku bo Bayernu he :)

0

Która to już jego operacja/zabieg w karierze ? Coś z ciekawostek, bo wiem że miał ich bardzo dużo już. Jest fenomenalny z tą determinacją :)

0

Żółta łódź podwodna wynurzyła się z pod wody ;)
Villarreal zasługuje na grę w PD, cieszy mnie to że znowu będą w niej grali.

0

Pomyłka nie Szejki tylko Rosjanin...

0

Sory za pomyłkę, oczywiście chodziło mi o Oligarchę Rosjanina...

Nie oceniaj mojej wiedzy, po tym że nie wiem kto zasmieca futbol Szejk czy Rusek, bo kasa i tak ta sama... Brudna jak na futbol.

0

A ja by go widział w As Monaco tylko pytanie czy Szejki go tam widzą ...

0

Oby ta szansa życiowa nie wypaliła... ;)

0

Piękna inicjatywa ;)

0

"Z drugiej strony oferty takich klubów jak Real Sociedad czy Ajax są wykluczone. Nie wiadomo, czy hiszpański klub wystąpi w europejskich pucharach, natomiast liga holenderska nie prezentuje dla Barcelony odpowiedniego poziomu.
Wątpliwości dotyczące presezonu"


Takk a Cuenca jest wypożyczony do Ajaksu i jakoś poziom nie przeszkadza ... no ale racja BVB to dla Deulofeu najlepsze możliwe miejsce ! On pomoże BVB a BVB jemu.

0

Nie szkoda ci czasu na tak bezsensowne komentarze ? !!

0

Racja, Luiz dla mnie był by lepszym DP niż ŚO...

0

Masz rację, sory za złe info ;)

0

Neymar z numerem 25 ?

http://fanscules10.blogspot.com.br/2013/05/neymar-to-fc-barcelona-2014.html

Jednak pewnie jak odejdzie Villa to Neymar przejmie nr 7 po Villi chyba że David zostanie w Barcie...

0

Ibraaa hahaha !

I to tak na poważnie to nie żarty :D
nic tylko śmiać się.
To jest tak dziwne, że aż korupcją jedzie...

0

głupi czy głupiego udajesz ?
w pierwszym zdaniu napisał źródło !

0

Pierwszy raz cię popieram Miki, robisz progres !

0

Już sobie wyobrażam wypowiedzi Xaviego za 20-30 lat ... :D

Coś czuję, że będzie tak lubiany za te wypowiedzi jak Tomaszewski w Polsce itp. :D

0

Według mnie jest nawet taka możliwość, że Barca kupi Neymara w tym sezonie, ale zostawi go w Santosie na jeden sezon na wypożyczeniu, co by się może przełożyło na niższą kwotę do zapłaty za Neymara.

0

Najbardziej boli to, że ci ludzie nie czują przywiązania do klubu a to w Barcelonie nie raz wychodzi ponad umiejętnośći piłkarskie/szkoleniowe

A gdy piłkarz chce odejść to wielkie halooo...

0

Skąd te informacje ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?