KUMAVEB04.
Dołączył/a: listopad 2011
Żory
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sory zwracam honor :D
jest :)
0
Bystrzak to z ciebie jest ;) Besquetsa tu nie ma...
SERGIO Roberto to jeden zawodnik ;) nawet przecinka tam nie ma.
0
Racja
0
Stawiam, że te 8 jest już wliczone w kwotę którą Barca dała za Neymara.
Obym się nie mylił :D bo jeżeli to jest dodatkowe 8 to można powiedzieć, żę Santos zrobił interes życia kosztem Barcy.
0
Nie tylko FC Barcelona i Espanyol istnieją w Katalonii, jest dużo innych zespołów jednak mniej znanych
0
Haha ;D widziałem że zbudzi to sensację ;D
Nie chciało mi się rozpisywać.
Wspomniałem drużyny które w ostatnich miesiącach miały do czynienia z podobną sytuacją... Bogatszy(sportowo, finansowo) zawsze wygrywa.
0
Barca vs Espanyol
Bayern vs Borussia
Legia vs Lech
Oj jakie to straszneee... Niestety ale taka kolej rzeczy w piłce, silniejszy ma łatwiej.
0
*poukładanie
0
Dobry redaktor był by z ciebie ;)
Mądrze bez owijania w bawełnę i pokładanie :)
0
Hahaha ! :D Teraz Villa ma już zostać :) ?
A zapewne 90% piszących teraz takie rzeczy sprzedało by już Ville dziesiątki razy : )
0
Czyli Barcelona miała bardzo mało szacunku bo Bayernu he :)
0
Która to już jego operacja/zabieg w karierze ? Coś z ciekawostek, bo wiem że miał ich bardzo dużo już. Jest fenomenalny z tą determinacją :)
0
Żółta łódź podwodna wynurzyła się z pod wody ;)
Villarreal zasługuje na grę w PD, cieszy mnie to że znowu będą w niej grali.
0
Pomyłka nie Szejki tylko Rosjanin...
0
Sory za pomyłkę, oczywiście chodziło mi o Oligarchę Rosjanina...
Nie oceniaj mojej wiedzy, po tym że nie wiem kto zasmieca futbol Szejk czy Rusek, bo kasa i tak ta sama... Brudna jak na futbol.
0
A ja by go widział w As Monaco tylko pytanie czy Szejki go tam widzą ...
0
Oby ta szansa życiowa nie wypaliła... ;)
0
Piękna inicjatywa ;)
0
"Z drugiej strony oferty takich klubów jak Real Sociedad czy Ajax są wykluczone. Nie wiadomo, czy hiszpański klub wystąpi w europejskich pucharach, natomiast liga holenderska nie prezentuje dla Barcelony odpowiedniego poziomu.
Wątpliwości dotyczące presezonu"
Takk a Cuenca jest wypożyczony do Ajaksu i jakoś poziom nie przeszkadza ... no ale racja BVB to dla Deulofeu najlepsze możliwe miejsce ! On pomoże BVB a BVB jemu.
0
Nie szkoda ci czasu na tak bezsensowne komentarze ? !!
0
Racja, Luiz dla mnie był by lepszym DP niż ŚO...
0
Masz rację, sory za złe info ;)
0
Neymar z numerem 25 ?
http://fanscules10.blogspot.com.br/2013/05/neymar-to-fc-barcelona-2014.html
Jednak pewnie jak odejdzie Villa to Neymar przejmie nr 7 po Villi chyba że David zostanie w Barcie...
0
Ibraaa hahaha !
I to tak na poważnie to nie żarty :D
nic tylko śmiać się.
To jest tak dziwne, że aż korupcją jedzie...
0
głupi czy głupiego udajesz ?
w pierwszym zdaniu napisał źródło !
0
Pierwszy raz cię popieram Miki, robisz progres !
0
Już sobie wyobrażam wypowiedzi Xaviego za 20-30 lat ... :D
Coś czuję, że będzie tak lubiany za te wypowiedzi jak Tomaszewski w Polsce itp. :D
0
Według mnie jest nawet taka możliwość, że Barca kupi Neymara w tym sezonie, ale zostawi go w Santosie na jeden sezon na wypożyczeniu, co by się może przełożyło na niższą kwotę do zapłaty za Neymara.
0
Najbardziej boli to, że ci ludzie nie czują przywiązania do klubu a to w Barcelonie nie raz wychodzi ponad umiejętnośći piłkarskie/szkoleniowe
A gdy piłkarz chce odejść to wielkie halooo...
0
Skąd te informacje ?