0

Co do transferu Van Persiego nie jestem za bardzo na Tak. jak by nie było duże pieniądze trzeba będzie za niego wyłożyć a młodziak z niego nie jest. Jest bardzo dobrym napastnikiem ale zbyt mało perspektywicznym co do przyszłości. Jak już tak bardzo się doszukujemy napastnika to bardzo bym chciał zobaczyć Radamel Falcao w barwach Barcy. To jest typ zawodnika, którego Barca by bardzo potrzebowała na szpicy. Nie mówię tego poprzez strzelenie przez niego 2 bramek we wczorajszym finale lecz poprzez pryzmat całego sezonu La Liga a także wcześniejszych jego dobrego a nawet bardzo dobrego poziomu w barwach FC Porto.

0

Koko koko euro spoko Puyol wróci i będzie spoko.

A tak na serio. To jest to straszny cios dla samego Puyola, prawdopodobnie to był by jego ostatni turniej w Reprezentacji a tu takie nieszczęście...

0

Alves to klucz do zwycięstw Barcy MUSI zostać !
I pewnie w 99% to są tylko plotki.
Jak dla mnie Alves będzie grał w Barcelonie do wyczerpania materiału.

0

I oby wrócił ! :) Ja jestem dalej optymistą co do talentu Bojana.

0

Ku*wa już mnie dobijacie tymi komentarzami. ! Płaczecie jak jakieś panienki... Trudno stało się, A Tito da sobie radę ! Ma taki staż że się w głowie nie mieści. Uczył się od Mistra !

Visca El PEP !! Visca El TITO !!

0

Ku*wa już mnie dobijacie tymi komentarzami. ! Płaczecie jak jakieś panienki... Trudno stało się, A Tito da sobie radę ! Ma taki staż że się w głowie nie mieści. Uczył się od Mistra ! ; ))

0

ksobi,

A właśnie Wenger taki jest. Dlatego się was pytam co wy o tym sądzicie

0

Jak to się mówi "nikt nie jest nie zastąpiony" Ale mimo to jest to wielka strata dla Barcy. Co byście powiedzieli na Wengera w Barcie ? Jak dla mnie mogło by to być bardzo interesujące choć tez bardzo ryzykowne.

Visca El BARCA Visca El PEP !

0

zgrywus,

Jakiego frajera !! ? Frajera to za przeproszeniem ty z siebie robisz wypisując takie rzeczy na człowieka który dał tyle temu klubowi ! Wenta według ciebie też jest "frajerem" ? To ludzie sukcesu i nic tego nie zmieni.

0

Ronaldo !!
Co ?
Neuer !!

To dla tych co się śmiali z Messiego :) Pozdro !

0

Sezonowcy won !

Brawo Barca za walkę ! nie idzie trudno... Będzie nowy sezon.

0

Messi to "pchła" więc i pod Autobusem się zmieści :) Spokojnie wierzmy w Barce !

0

FCB-Anek,

Gomez ? No weź mnie nie rozbrajaj. To już bym bardziej chciał zobaczyć Lewego w Barsie niż tego Gomeza. Barca potrzebuje napastnika kreatywnego, technicznego a Gomez to snajper który tylko czeka aż piłka mu spadnie w pole karne i uderzy. Lewy to już by się bardziej zdał w Barsie bo to typ który wychodzi do konstruowania akcji i ma dobrą technikę.

0

Chciał bym zobaczyć Neymara unas od nowego sezonu lecz za rozsądną cenę. To by była dobra alternatywa na pozycję atakujących.

0

A mourinho nie pomacał Ronaldo przed meczem...
Jak dla mnie nie ma takiej opcji. Wszystko pewnie gra jak w Szwajcarskim zegarku.

0

W zdjęciach brakuje... Tablicy 5:0 lub też Pique z Manitą w górze :)
Miłej nocki życzę !
VEB !

0

6 razy.

0

Podam taki przykład jak to wygląda z mojego punktu widzenia...
Argentyna-Brazylia to najwięksi rywale w piłce nożnej Neymar jest gwiazdą Brazylii natomiast Messi Argentyny dlatego takie głupoty wypowiada Pele ale pytanie po co ?...
To tak jak by Boniek wychwalał Wolskiego(młody gracz Legii W, który jeszcze nic nie osiągnął) i mówił że jest lepszy niż Mesut Özil.

To po prostu nie ma sensu te jego wywyższanie Neymara i tej całej Brazylii.

0

"Jeśli Pele chce być najlepszy w historii najpierw musi być lepszy od Maradony" Wtedy bym sie nie sprzeczał ;)

0

Legenda futbolu chyba za dużo Ćpa ; ) Aż się wierzyć nie chce że on takie bzdury wypowiada. !

0

Sawik_10

Bez przesady...
Barca w tym momencie meczu miała grę pod kontrolą zaczynał się doliczony czas gry. A tutaj wchodzi nam Xavi który miał ostatnio drobne kłopoty ze zdrowiem i jest naszym talizmanem na rywali z górnej półki.
Jedyne co pomyślałem to że Pep miał na myśli statystki Xaviego ;) Ale to być może tylko moje przewidzenia ;P Pep tam tylko wie.

0

...Bo mnie to wręcz zadziwiło ;)

0

A tak wracając do meczu Barca-Real Saragossa.
Zdziwiło was że Pep postanowił wpuścić Xaviego w 90min. przy stanie 3:1 dla Barcy ?

0

Czy wy to widzicie ile już jest tutaj komentarzy ?! Widocznie Barca wpływa nie tylko na kibiców Barcy ; )

0

Mourinho by się na konferencji nie pokazał pewnie z powodu karnych. heh :)
Gratulacje dla Allegriniego jak i dla Milanu. !

0

Bardzo polubiłem pana Van Bastena w ostatnim czasie. A głównie jego wypowiedzi na temat Polski na euro a tu jeszcze na temat Messiego.
Jeżeli taka osoba tak się wypowiada o "pchle" to już mówi samo za siebie.

0

Przepraszam że nie na temat ale nie potrafiłem się powstrzymać .... Ahh.
Dalej bym go widział w Barcelonie pomimo znacznie słabszej formy, ale kto wie jak by sobie poradził.

0

Death11

Zapomniałeś dodać także:

Barca? więcej niż klub !

0

Marcin Gaucho
Jak się ogrywał ? w taki sposób że siedział przeważnie na ławie ? Wypożyczonych piłkarzy się też inaczej traktuje o tym także pomyślcie. Szkoda talentu.

0

To co zrobiła Barca z Keirrisonem to przerasta ludzkie pojęcie !... Jak można dać 14mln. za piłkarza (młodego) i nie dać mu szans zagrania choćby w BARCIE B ! Jestem w 70 % przekonany że gdyby przez te 3lata ogrywał się w rezerwach to dziś byśmy go widzieli w pierwszej drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?