0

A tak w dodatku to Real może grać w następnym spotkaniu także bez Pepe ponieważ zwyzywał sędziego w tunelu, a sędzia wpisał to do protokołu meczowego... Zobaczymy co z tego wyjedzie. Wiem jedno ! Gdy zobaczyłem terminarz Realu jak było 10ptk straty to powiedziałem "Barca ma 70% szans na wygranie ligi". Visca el BARCA !

0

Piszący ten tekst mógł dodać dla nie wiedzących ile stadion może pomieścić Kibiców. ;) Stadion jest piękny ! :)

0

*Mając tylu...

0

A tak poza tym jak wy byście zareagowali ? Gdybyście byli w sytuacji Pepa ? Mają tylu kontuzjowanych i lekkie problemy w ofensywie. Sanchez ma zbyt duży apetyt na gre aby odpuszczać...

0

cymek

Dokładnie... nie rozumiem was wszystkich ...

0

He ;D Podpis to naprawdę dzieło ! ;)

0

A jednak nie tylko na Sobiecha działają tak piłkarze Barcy ! ;D

0

blaise7,

A co chcesz Adriano w GD na skrzydle ?. Alexis musi tez czasami odpocząć... ;)

0

Piękne zmiany dzisiaj Pep przeprowadza :) Brawo !!

0

Barca-Messi10,

Mi także się tak zdaje że Iniesta stracił trochę formę ale jak wiemy u niego to jest nieprzewidywalne... ;))

0

Afellay jak ja go bardzo lubię ! :) Mam nadzieję że jak wróci do gry to on właśnie wywalczy pod nieobecność Villi miejsce w pierwszej 11. Jedno skrzydło Afellay i Sanchez na drugim (OBAJ W FORMIE) Coś niesamowitego ;)) .... !

0

Puyola kochają wszyscy ! choć jest obrońcą (To jest aż nie do uwierzenia) Gdy oglądam mecz w różnych towarzystwach to zawsze ktoś powie ciepłe słowa o naszym kapitanie. Niektórzy też go lubią i mówią na niego "Mokra włoszka" ;D he ;)
Visca el Puyol !

0

Haha ;D Patrzcie na to



Gdyby Messi miał takich obrońców amatorów to by w wieku 24lat miał te 1283 goli. Ojjj Pele...

0

A ja żałuje że to nie Benfica ;) Ale cóż niech mu się wiedzie w nowym klubie !

0

Villa > Medycyna
Jak na moje to tak to wygląda. Bardzo szybko wraca do zdrowia. :)

0

PINTO ! ! ! : )

0

HAHAHHA ;D "Chyba że jakiś hat-trick jeszcze zdoła łupnąć" (komentator, o Messim") prze gość ;P

0

Alexis jest nie możliwie niemożliwy z tą pracowitością ! ;) he

0

*Visca el Pinto

0

Jak na moje to najważniejsze jest to !

Visca el Messi
Vsica el Pinto
Visca el Barca !

Damy rade panowie nie ma co się martwić ;)

0

No to niestety Villi się już statystyka pogorszy ...

0

A tak wgl. to od liczenia i żalenia jest strona Realmadrid ;)

0

I po co poruszamy ten temat ?...

0

Pyrzo_Barca

Wzmocnieniem to by było dla tej strony gdybyś wyszedł. !

0

Nie wiem jak wy ale ja bym dał teraz szanse na LO Adriano. Jakoś mam dziwną nadzieję że gdyby grał regularnie to stał by się naszym drugim Danim. Co prawda nie aż takim wirtuozem ale dał by rade na pewno.

0

Do tych co mówią o Neymarze że to gwiazdeczka z humorami to przypomnę wam tylko jedno ;). Pamiętacie transfer Alexisa ? kiedy to jakieś 50% strony pisało że to jest gwiazda jak Ronaldo że będą z nim kłopoty co do zachowania w szatni itd. ? A jak się okazuje to jest to tak pracowity chłopak tyle biega na boisku że to się w głowie nie mieści. I do tego żadnych kontrowersji nie ma co do niego. Jestem za ściągnięciem Neymara ! Choćby i nawet dla tego żeby go Real nie zgarnął bo wtedy może być na prawdę źle(choć nie jest to powiedziane, ale może to być np. Roni Realu...

0

Hee Dobre ; ) Nie ma takiej opcji to jest tak nie możliwe jak przykładowo transfer Rooneya do Interu... Masche jak na moje zdanie pozostanie w Barcelonie do końca swoich dni w europie(Później może zachce mu się grania w Argentyńskiej lidze)

0

Dokładnie gdzie jest jakiś News o Henrym ? ;/ Zawsze było "co słychac u ex-Barcelonistów" A teraz nie ma takiego ważnego info o królu Londynu... ;)

0

Moim zdaniem jeżeli Xavi w tym roku zdobędzie z Hiszpanią ME to zdobędzie złotą piłkę. A jeżeli by sie tak nie stało(Bo moim zdaniem Xavi jest jednym z najbardziej w pełni nie docenionych w tym czasie piłkarzy) to już by była kompromitacja głosujących.
Visca El La Masia !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?