KUMAVEB04.
Dołączył/a: listopad 2011
Żory
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grimaldo jest rewelacyjnym zawodnikiem w FIFA13 ;D Bardzo szybko się rozwija(zdobył umiejętność Strateg), tak jak i cała reszta zawodników z Barcy B, a to o czymś świadczy, nawet w grach doceniają fenomen LA MASIA ;D
Ps. sory za spam o fifie, ale coś w tym jest :)
0
Barçaparasiempre,
Rewelacja :)
Trzeba będzie Zippo przerobić ; ) :D
0
Ale tak na poważnie to przewaga 11 punktów to dużo, ale jakby nie patrzeć to czeka nas jeszcze dwa razy tyle meczy w lidze, i nie można popadać już w euforię. Nie zapominajmy też o Atletico które w tym sezonie gra naprawdę dobry futbol, owszem wahania formy mają ale to nic gdy ma się skarb indywidualności w ofensywie...
Cieszmy się tą przewagą z głową ; D
VeB !
0
Brakuje mi jakiegoś dobrego demota w stylu "Nike już przygotował Ronaldo nowe korki ponieważ temperatura w Madrycie(Bernabeu) spadła już do -11 a są obawy że będzie jeszcze zimniej"
I dobra fota korków nike w stylu zimowych butów oczywiście różowych :D
0
IBRA jest fenomenem ! mając 195cm wzrostu mieć taką technikę i do tego być takim akrobatą poezja, 4 bramki strzelone Hartowi bardzo mnie cieszą :) Może uciszy tych Angoli, którzy mianowali Harta najlepszym bramkarzem...
0
Pyrzo_Barca
Zgadzam się w 100%
Song jest bardziej ofensywnym DP niż Busi a i tak to Song jest wystawiany jako środkowy obrońca, a o Bartrze to już nawet nie wspominam...
0
Przed meczem gdy tylko zobaczyłem wyjściowy skład Barcy od razu pomyślałem, po co takie ryzyko z Puyolem tym bardziej, że na ławce siedział Song który dał by sobie radę w meczu z Benficą, a Puyol mógł spokojnie poczekać do GD.
Jestem przekonany, że gdyby tą decyzję podejmowali Guardiola z pomocą Tito to Puyola byśmy nie zobaczyli w tym meczu, tym bardziej że to dopiero 2 mecz w LM i to w dodatku w fazie grupowej ! I proszę nie myśleć, że nie doceniam Tito ponieważ szanuję go i wiem że jest profesjonalistą, ale błędy się każdemu przytrafiają i trzeba je zauważać bez względu na to kto je popełnia.
(W tamtym sezonie Puyol po kontuzji wrócił od razu na GD, i jak wypadł ? jeśli pamiętacie to wiecie, że występ Tarzana był zbędny w tym meczu)
0
Wina Sztabu i tyle !! Wiedząc o tym, że Puyol nie potrafi grać z jakim kolwiek umiarem wystawili go do meczu z Benficą mając na ławce do dyspozycji Songa który spokojnie dał by sobie radę w tej rywalizacji, a teraz ? Song ma się zmierzyć w GD z Realem jako środkowy obrońca w duecie z Masche, rozgrywając dotąd pare meczy na tej pozycji, i co jak co nie mając przy tym jakiegoś natłoku w obronie. Baa na dodatek wiedząc o tym że nie ma już do dyspozycji środkowych obrońców ponieważ Pique nadal kontuzjowany.
I nie pisać mi tu, że Puyol musiał w tym meczu zagrać aby się ograć przed GD, bo jak wiemy(albo i nie wiemy) w zeszłym sezonie Puyol wrócił po kontuzji prosto na GD i spisał się fenomenalnie. !
0
Uwielbiam Messiego, ale to zachwoanie jest nie na miejscu bo co bo Messi bramki nie strzelił. ? To strach pomyśleć co by się działo gdyby nie strzelił przez 5-10 meczy z koleji :D
A Villi napewno takie zachowanie Messiego nie pomogło wejść lepiej w mecz.
0
Jeżeli wyjdziemy na Real ze śrdokiem obrony Masche z pomocą Songa to może być dużo chaosu w obronie.
0
Sądząc po dzisiajszym meczu nie stawiał bym na Songa na środku obrony, wolał bym postawić na kogoś z Barcy B może Bartra ?
0
Diil Gang Family, 1 minutę temu:
Ja jestem jednych z tych którzy nie wierzyli w Tello, prawda jest taka że tello dopiero dzisiaj był główną postacią zwycięstwa zdobywając przy tym piękną bramkę i zanotowując kapitalną asystę i teraz śmiało mogę powiedzieć że potrafi dać Barcie coś więcej niż bramki z rywalami z "niższej półki" przy stanie 3:0
Po prostu przekonał mnie jako kibica swoim świetnym występem.
0
KUMAVEB04., 8 minut temu:
Zachowanie Villi na boisku jest kuriozalne !! Wszedł z ławki a wgl. nie biegał ! ciągle po spalonym chodziłn nie wracał choćby i nawet truchtem tylko spacerkiem... Uwielbiam Ville ale niestety tak to dzisiaj wyglądało.
Jeżeli ktoś pomyślał że piszę tak ponieważ posłuchałem tych tandetnych komentatorów na N, że niby Villa jest obrażony to jest w błędzie.
0
Komentatorzy tego meczu na platformie N byli ogólnie mówiąc Żałośni.
0
Zachowanie Villi na boisku jest kuriozalne !! Wszedł z ławki a wgl. nie biegał ! ciągle po spalonym chodziłn nie wracał choćby i nawet truchtem tylko spacerkiem... Uwielbiam Ville ale niestety tak to dzisiaj wyglądało.
0
A iii najważniejsze ! Bardzo dobry mecz Cesca !!
0
Tello znów nie zachwyca...
0
Ku*wa ! I stało się to samo co miał Real M z swoim Santiago w chyba że 2010 (nie jestem pewny). Szkoda że o takie "głupoty" nawet nie potrafią dojść do porozumienia.
0
Na ten moment najlepszą opcją w ataku jest MVP(Messi, Villa, Pedro)
Na podmęczonych rywali Alexis(narazie nie jest w szczytwej formie, ale pokaże co potrafi nie wątpię...)
0
Mam jedno ważne pytanie do was.
Czy nie dziwi was to, że Frank Rijkaard po zwolnieniu z Barcy nie znalazł jak do tej pory ustabilizowanej dobrej drużyny ( Arsenal, Totenham, Valencia, Milan itp. A nie jakieś Arabie...)
Wiem wiem, klapa była niesamowita w Barcelonie powielkich sukcesach, ale też wygrana w sezonie 2005/06 była imponująca!
0
http://www.fcbarca.com/43597-komunikat-fcbarcacom-zmiana-serwera.html
BRAWO !
Wielkie podziękowania za ułatwienia życia fanom Barcy, Odwiedzających tą stronę ! :)
0
Ci to tylko by chcieli OKAZYJNE TRANSFERY ! (Kaka, teraz Cesk) i wiele innych sytuacji.
0
A może Krysia ma humorki bo ma miesiączkę ? ;) haa
To jest wręcz śmieszne, żeby taki piłkarz odstawiał takie szopki ;)
0
*HAMUJĄC
0
Generała Franco...
Człowieka który pomógł Realowi M. przetrwać w Hiszpańskim futbolu a co dopiero w Europejskim, przy czym chamując rozwój Barcy... !
Chciał po prostu aby Liga Hiszpańska była ligą pod dyktando Realu.
0
Hulk w Zenicie za 55mln... :O
Nie małe zdziwienie ;)
0
Po 3 kolejckach a wy piszecie już takie artykuły ?!
I tak wgl. 3 kolejki dla Messiego to wciąż ? :)
0
Coraz częściej myślę że pieniądze przeznaczone na transfer Ceska, powinny być wydane na transfer Davida Silvy.
0
Dranie bez serca ;P
A tak na poważnie to Villa za pewne się tym nawet nie przejmie ;)
0
Fabs24,
Ale jak nie by nie było to dobrze napisał... Pep w końcu to też były piłkarz ; )