0

Dawać go na wypożyczenie chociaż ;)
Tak jak to Arsenal zrobił z swoim byłym zbawicielem Henrym.

Czy by się przydał ?
Stawiam że raczej tak, wniósł by coś do drużyny bo co jak co ale fachu się nie zapomina a do tego 1000% mobilizacji z racji ponownej gry w klubie w którym prezentował najlepszą piłkę w istnieniu tego sportu. (owacja na Santiago Bernabeu)
; )

0

Kocham go !!
To przez niego w roku 2004 obrałem Barcelonę jako klub mojego życia !
Był bym bardzo mocno zadowolony gdyby zagrał jeszcze w europie najlepiej w dumie kataloni, jednak to jest prawie że nie możliwe(Szkoda) a może PSG. ?
W końcu to był jego pierwszy zespół w europie.

Visca el Gaúcho (10) ; )

0

FCB-Anek

Felmania ? a kto to ?
Bo ja znam tylko Kiko Femenia ;)

0

Chudini,
Mecz będzie leciał na cyfrze + na którymś z kanałów (canal+ sport itp. )

0

A tak wgl. to Gai jest teraz w Racingu Santander w Segunda Division więc może rozegra coś ciekawego przeciwko Barcie B...

Oby ! :)

0

Aż się płakać chce czytając o Assulinie.
Chłopak ma dalej taki talent, że gdyby ktoś postawił na nim w 20-30 meczach raczej nie miał by czego żałować. To samo dotyczy Giovaniego Dos Santosa.

0

MySecret17,

Zbiedniejesz po tym transferze na bank...
Trochę obeznania w temacie...

0

Misiowaty98,

Dokładnie mógł być... Szkoda tego chłopaka zapowiadał się rewelacyjnie a teraz. A Giovani Dos Santos to już wgl. dziwna historia, piłkarz ma tyle talentu w sobie, ale zbyt szybko chciał by mieć wszystko. O ile się nie myle to jest zawodnikiem Totenhamu szkoda że nikt na niego tam nie stawia bo myślę że dał by sobie radę. W reprezentacji Meksyku zawsze jest wyróżniającym się zawodnikiem.

0

W skrócie...
Bramka Sergi Gomeza - Wielkie brawa !
Gra na lini Sanchez- Messi - wygląda świetnie, i oby tylko było jeszcze lepiej ! :)
Gdy odejdą Xavi i Puyol, Messi chocby i nawet za same zasługi powinien otrzymać opaske kapitana (Umiejętnośći kapitańskie co jak co też ma)

0

Villaa,

Jak dla mnie to bardziej w tym meczu jest widoczny brak środka pola(iniesta,xavi) ; )

0

marsan,

Żenujący to może jesteś ty..

0

Pogrąża to troche za ostre słowo ;)

0

Affelay... Ahhh zamiast się pokazać to jeszcze się pogrąża. Szkoda bo bardzo go lubie.

0

ACRAB95,

Jak masz tak pisać, to nie pisz..
To młody chłopak, który w takich meczach jak ten chce jak najlepiej, a każdy wie jak to się niekiedy przewraca na wyniki. (Nic na siłe)

0

reqtus,

Jeszcze by nam Villa z zapału do gry wbiegł na murawe :D hehe ; )

0

A dopiero co chwaliłem Tito i jego słowa o Danim Alvesie ! :D
Ładnie Dani :)

0

rafal383,

Przygotowuje się do IO !

0

Telweizja N - kanał 359 !

0

Na te slowa czekałem ! (Chodzi mi o sprawę z Danim Alvesem)

0

*Kiko

0

Ajjj Kiki Femenia... szkoda bo chłopak ma potencjał, który musi zaprezentować w pierwszej drużynie Blaugrany. To była jedna z jego szans na pokazanie się.

0

meczyki pl tam warto zobaczyć za meczami towarzyskimi i nie tylko.

0

FCBFanatykFCB,

Patrząc na twój nick ciężko się zorientować że jesteś za Barcą :D

0

Sory za literówki poniżej ; )

0

SEBA1899,

Dokładanie.
Ja jestem tego zdania że Barca B powinna działać na podobnych zasadach co Atheltic Bilbao, Tyle że Barcy B grali by sami wychowankowie z poprzednich sekcji. Jedyne transfery jakie by mogli robić w ostateczności to wzmocnienie defensywy, bo jak wiadomo obrana na zapleczy Primera Division musi być, aby w najgorszym wypadku uniknąć spadku.

0

Messi i spółka będą wiedzieli więcej(plusy i minusy) o Casillasie :D
Haa :))

0

W Polskiej piłce jest więcej syfu niż po dobrej imprezie. ;)

0

Smuda ? To sie na bank nie uda !!
Zero, kompletnie zero... Nie ma żadnego przebacz. wszyscy powinni się podać do dymisji z tego PZPN-u.
PZPN PZPN ****** ***** PZPN.

0

0

Mourinho- Obsesja Barcelona, Guardiola
C.Ronaldo- Obsesja Barcelona, Messi

I tyle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?