0

oper21,

I to mnie zastanawia, jak taki zespół(faworyt) może grać bez wiary, bez zapału do gry. A co do obrony to lewy obrońca Oranje to jakieś kompletne nieporozumienie w tej reprezentacji(bynajmniej w tym meczu). Williams o ile się nie mylę. Nie dość że nie umiał powstrzymać ataków Niemców to jeszcze nie potrafił zapoczątkować ataków Holandii.

0

BARDZO Nieprzewidywalne jest te EURO.
(W końcu w Polsce tu zawsze jest coś nie tak :D )


Zgadzacie się ze mną ?

0

To naprawdę grała reprezentacja Oranje ? Bo mi się zdaje że jacyś przebierańcy z Ekstraklasy...
Naprawdę obstawiałem w tym meczu na Holendrów, liczyłem na nich nawet się założyłem że wygrają o piwo, a tu taka kaszana że się tego oglądać nie chciało :/.
Jestem wręcz rozczarowany ich postawą na tym turnieju.
Jedni z mocniejszych faworytów.

0

Nienawidzę tych Polaków którzy ciągle narzekają...
To jest non stop, ciągle coś nie pasuje !

Nie przesadzajmy, tylko dopingujmy swoich i tyle.

0

A co do do Mierzejewskiego, to jak dla mnie bardzo dobra zmiana.

0

Nie ma co dyskutować.
Polska zagrała mecz naprawdę na bardzo wysokim poziomie oby tylko skuteczność była lepsza w następnym mecz-u/ach ;)
Ale co do Smudy to i tak nic nie zmieni mojego zdania...

0

BRAWO !! Andrij pokazał kto nadal rządzi w ukraińskiej piłce ! ;) Bardzo go cenię i szanuję a także doceniam jego umiejętności w sumie chyba jak każdy kto widział go za czasów Milanu Szewy i Kaki :)


Zlatan !
co ?
Szewczenko na 2:1 (to właśnie Zlatan odpuścił krycia Andrija)
Dobry mecz.

0

Co do zmiennika dla Besquetsa to myślę że ściągnięcie z Chelsea Oriola Romeu. Pokazał w silnej lidze Angielskiej że grać potrafi i to nie przeciętnie, za AVB był podstawowym zawodnikiem i wnosił bardzo dużo spokoju w środku pola.

0

Fizzy Womack

Rezerwowym to możesz być ty ale w polskiej c klasie...
Alba niemal że na 100% będzie podstawowym graczem w Barcelonie.

0

Ależ Polska pięknie przywitała Hiszpanie :) Hiszpanie byli jak zamurowani haha ;) Kto widział ten wie.

0

Nie potrzebne słowa przed EURO ...

0

Podobna historia do tej związanej z Rubenem de la Redem... Przykre są takie przypadki.

0

Domowe są Piękne ! ; ) Moje wymarzone ;D

0

Mourinho z Ronaldo wkradli się na konto "Fox Sports" Pewnie ;D
To tak żartem ;p

0

************ Pismaki... !

0

Negredo ? Jest, a co z Soldado ? Zaskoczyłem się ...

0

Święte słowa ;)

0

Najczystszy i najładniejszy :)

0

fcb191,

Dokładnie sam bym go "zjadł" ;D
Llorente lub Soldado muszą zagrać na szpicy i innego wyjścia nie ma. Gdy zagra "El ninio" to dla mnie to będzie ewidentne stawianie na "gwiazdy".

0

I znowu jakaś pała za przeproszeniem wystawiła wszystkim Minusy.
Ulżyło ? :)

0

Wyobraźcie sobie sytuacje w której Del Bosque wystawia skład z Fabsem na szpicy. Chyba by go zjedli kibice Realu.. ;P

To tak z kategorii "gdyby" "może"


0

Aż mi łezka w oku się Kręci...
Wielka, ogromna szkoda, że taki zawodnik nie może pojechać na euro choć jest już tak BLISKO powrotu do zdrowia.
Jedyny "plus" to tyle że na spokojnie powróci do pełni zdrowia przez okres wakacyjny. O ile można z tego jakieś plusy wymieniać...

0

Będzie mecz stroje Barcy vs stroje PSG ;D
A tak na poważnie to ciekawa potyczka. :)

0

Stroje domowe przypominają mi trochę stroje PSG ; )

Ogólnie domowe mi się BARDZO podobają, ale te wyjazdowe to już "no coment"

0

Puyol gdyby mógł to by i zagrał w tych czternastu.

0

Według mnie Suarez jest piłkarzem, który poradził by sobie w Barcelonie ponieważ ma ogromny potencjał bajeczną technikę osobiście uważam że jest to napastnik niemal że kompletny. Jestem WIELKIM zwolennikiem talentu Suareza i jeszcze od czasów jego gry w Ajaxie chciałem aby trafił do Barcy.

0

Wybrał pieniądze powiadacie ?

To jest w pełni normalne w tym wieku, rozumiem gdyby był w szczytowej formie miał dwadzieścia pare lat i poszedł do Kataru, wtedy stwierdzenie że poszedł na kase i jest "bee" było by prawidłowe.Ale on ma już swoje lata koniec kariery coraz bliżej więc resztę swojego talentu może wykorzystać na to aby dorobił sobie do swojej "emerytury" za nie tak wielki wysiłek jak w czołowych ligach europejskich.

0

Tibijczyk idź lepiej na Tibie, bo to co piszesz to wykaz nie dotlenienia wywołanego przez Tibię.

0

Mascherano, Piszczek, Lewandowski, ? Klapki na oczach chyba mieli gdy ich nominowali. !

0

Ras White Nigga,

Mówisz że nie jest powiedziane że gdzie indziej grał by tak świetnie ?
A jaka jest pewność że RVP przystosował by się do Hiszpańskiego futbolu po tylu latach spędzonych w lidze Angielskiej ? Co do sprawdzenia się w Barcelonie Falcao i Van Persiego ten pierwszy ma tą przewagę że gra w lidze Hiszpańskiej i zna już tutejszy futbol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?