KUMAVEB04.
Dołączył/a: listopad 2011
Żory
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie widziałem że Icardi to nasz wychowanek... Przyglądałem się jego grze i muszę stwierdzić że ma zadatki na jednego z najlepszych napadziorów w najbliższym czasie...
0
Aż się wierzyć nie chce, że to o Pedro chodzi (patrząc na jego dyspozycję w Barcelonie) ;D
0
Za długie, szkoda czasu czytać o urzędasiee :D
0
Idealny na ŚO w Barcelonie, dobry przegląd pola, wyprowadzenie piłki, znakomity odbiór itd... Styl gry ma podobny do Pique obaj są wysocy, młodzi, szybcy mieli byśmy obronę jak ze stali potocznie mówiąc ;D Jeżeli daliśmy za Czychre coś ponad 20mln ojro to za Hummelsa możemy śmiało wystawić na stół 30 max 40mln dużo, ale tak to już jest z obrońcami z prawdziwego zdarzenia(Manu kupiło Ferdinanda z Leeds za 30mln FUNTÓW i mieli/mają obrońcę na lata)
0
Zastanawia mnie tylko jedno u Alexisa zawodzi według wielu osób psychika, to więc co powiecie o Bojanie ? Chłopak też ma ogromny talent i od czasu do czasu pokazuje swój kunszt, ale to za mało... ;/ Podobnie zresztą jak Sanchez.
Jednak to dwie różne historie, ale mają podobne mankamenty...
0
Taktyka Barcy ?
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254461_10151365605737684_1916040990_n.png
Z mała zamianą Mascherano za Puyola.
I Alves harujący jak wół od ataku do obrony.
0
W takim meczu Rooney był by zbawicielem dla napadu Barcy...
(Po stracie piłki zasuwa nie raz do samego pola karnego swojej drużyny aby odebrać piłkę, za to go podziwiam i bardzo mocno cenię)
0
Manita.
0
Chwilowy spadek formy jak co roku w Barcelonie, tylko zawsze jest pytanie jak długo ten dołek będzie z nami w tym momencie brakuje Tito w drużynie nie marząc już o Guardioli :D osoby która by potrafiła zmobilizować i SKONCENTROWAĆ...
0
A tak krytycznie pisząc to powiem tak
Barcelona zagrał dzisiaj katastrofalnie jak dla mnie największym czynnikiem przegranej w tym meczu jest brak zaangażowania w ten mecz, włożenia w niego odrobinę waleczności charakteru walki. Dania z siebie coś więcej niż podstawa wymaga czyli taktyka i tyle co i tak nie wychodziło dobrze.
Gdzie był pressing Barcelony ? ironicznie mówiąc w Nowym Yorku :D
0
SPOOOOKOJNIE !
Barcelona nie jest maszynką do wygrywania tylko zespołem który miewa w sezonie wahania formy, które nie zawsze są winą samych zawodników tylko sztabu szkoleniowego. Teraz w tym okresie tego najbardziej brakuje ze strony sztabu nie ma Vilanovy i potocznie mówiąc widać brak tej ręki nad nimi ...
0
Japier*oleee Ten chłopak ma przeogromny talent jest rewelacyjny... ! a tu taka kontuzja ;/ W Barcie B jest jednym z najmłodszych a gra najwięcej i tak.
0
MaTi1515,
Nie wnikam w twój tok myślenia...
Czy ja napisałem coś co ujmowało by zasługi Varana w El Clasico ?
Wielka chwała mu za to co zrobił, ZAGRAŁ KAPITALNIE !
Dzięki za info że grają na całkiem innych pozycjach, nie wiedziałem... MASAKRA
0
W Realu 19 letni Varan strzela gola Barcie i jest "Cesarzem" jak to pisali na RM.pl :D
To kim był/jest Messi jak strzela hatricka Realowi mając 19lat? :D
0
Takich zawodników się nie pozbywa...
0
I nikt mi nie powie że taki napadzior do współpracy z Messim by się nie przydał ? ;)
0
Alba jest niesamowity, gra bardzo dobrze
Ciekawi mnie tylko jak rozwinie się Grimaldo z Barcy B bo jak narazie to radzi sobie bardzo dobrze i zapowiada się na bardzo dobrego lewego obrońcę pokroju Alby albo kilku innych równie dobrych zawodników.... Barca pewnie i tak znajdzie rozwiązenie w razie czego ;D
0
Dobrze mówi... Ktoś w końcu się odezwał w tej sprawie ;) Villa ma dalej taki sam potencjał co 1,2,3... lata temu. Tylko potrzebuje gry musi poczuć że się na niego liczy, teraz jest na bocznym torze przy ustawianiu pierwszej 11 przegrywa z Pedro lub Sanchezem co jest często bardzo zaskakujące.
Najbardziej nurtujące pytanie to dlaczego Villa nie wystąpił w Gran Derbi ?
Według mnie bardziej zasługiwał na granie w takim meczu niż Sanchez(w którego bardzo wieże) Villa ma patent na Real ;) Oby w rewanżu zagrał !
0
oceniono 9 razy9barcatikitaka, 2 godziny temu:
Będzie jadł tłuste, holenderskie, żółte sery to nabierze trochę masy ;)))
A przed jedzeniem spali pare Jointów, aby nabrać apetytu :D
0
To jest bardzo dobry ruch nie chodzi o samo wypożyczenie, a o klub w jakim będzie występował na wypożyczeniu. Ajaks to jedna z lepszych możliwości wypożyczenia młodego przyszłościowego zawodnika...
0
lew23
To mało wiesz ;)
0
Milan sprzątnął Barcelonie Salamona :D haha ;p
Oczywiście żartuję, tak pewnie twierdzą specjaliści Onetu i Interii :D
0
z tym rewanżem to wielka lipa... prawie miesiąc
No ale Liga Mistrzów zobowiązuje :))
0
Bayern Monachium "najbardziej" komercyjnym klubem na świecie zaskakujące jak dla mnie, czołówki się spodziewałem ale 1- ego miejsca wcale.
0
Jeżeli VV rzeczywiście odejdzie to stawiam, że będzie chciał na tym transferze tylko zarobić i być może podpisze kontrakt z jakimś egzotycznym klubem(Katar,Chiny,Rosja) aby zebrać grube pieniądze przez swój wizerunek w świecie futbolu(tego nie można kwestionować, bez względu czy miał wzloty i upadki)
0
Fajnie jak by pomyśleli o Szczęsnym, przy ewentualnym odejściu VV ;)
0
Przepraszam za błąd *ZP (Złotą Piłkę)
0
Też tak myślę ;)
M jak Messi !
M jak Manita !
M jak Mistrz !
Jest fenomenalny, Messi ten sezon już ładnie rozpoczął i przepuszczam że za rok to on zdobędzie ZŁ i "ustrzeli" indywidualną Manitę, chyba że Don Andres okaże się lepszy ;D
0
I właśnie dlatego Gimbusy tak słabo piszą testy gimnazjalne, ponieważ nie potrafią czytać albo i doczytać ! :)
Czytanie ze zrozumieniem się kłania... :D
0
Tello 40% szans na transfer
Sanchez 30%
Deulofeu 1%
Spadów od naszej kopani diamentów :D ;)