0

Messi 7,4km przebiegł, zdecydowanie najmniej ze wszystkich na boisku.. Potem dopiero Pique u nas, prawie 9,4km

0

wacha, rewanż za tydzień w środę. Jakoś nie wierzę w te 3 tygodnie.

0

Nie wygląda to ciekawie, ujęcie przed zdobyciem bramki. http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_DEiCrtV1K2lAWDj3XAlNT2E0uqbXV9c6.jpg

0

A nie widzieliście, że najpierw piłka była? Co za zaślepienie.

0

Czysto było.

0

Ciuus, napisałeś 3x nieprawdę :P

0

N20, masz na myśli Superpuchar Hiszpanii? To za pół roku.

0

Za słaby na Barce.

0

Wiadome, że gdyby przejść do Barcy to nie za 40mln.

0

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2k3wfgh7I4I Wybaczcie, ręki nie było.

0

Trochę ciekawe: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2k3wfgh7I4I

0

Facebook, wg tego co Juskowiak mówil, to Milan w pierwszej połowie mniej km przebiegł.

0

Ale brzydko zanurkował ktoś z Rayo, trzeba takie coś karać.

0

Ostatnio Ronaldo miał podobnie, chyba nawet też z Granadą.

0

Haha, Katalończyk rozwaliłeś :D A nie widziałeś skąd Ronaldo rozpoczął akcję?

0

Dużo bramek strzela teoretycznie słabszą lewą nogą :)

0

Burza, nie jak zawsze. Dopiero od niedawana słychać na Bernabeu Cristiano po bramkach :)

0

Liczy ktoś straty Messiemu?

0

emek3444, masz sporo racji. Ostatnio z ciekawości na stronie UEFA zobaczyłem statystykę przebiegniętych km w czasie meczu, tylko w lidze mistrzów w tym sezonie. Średnio Ronaldo przebiegł w tych 6 spotkaniach 2 km więcej.

0

Już nie pamiętacie jak Messi nie otrzymał kartki za kopnięcie w kibiców?

0

No Lew, Real wygrywał ze słabą Valencią.

0

Mecz z Getafe, a taka frustracja po zwycięstwie.

0

Ładna brameczka. Praktycznie Ronaldo od własnego pola karnego zaczął biegnąć w tej akcji.

0

Nie no Hen, Messi to 91 okazji i 91 bramek.

0

Nie no, podkładają się! Jak Celta z Realem!

0

Nie no, w końcu wygraliście Puchar Króla.

0

Joseph_Guardiola, myślałem, że po strzeleniu 7 bramek w 2012 roku Barcelonie nabierzecie do niego więcej szacunku.

0

No tak, w pięknym stylu :D

0

N20, jesteś bardziej kibicem Barcy czy AntyReaul?

0

Katalończyk,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?