Kibicfutbolu
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi 7,4km przebiegł, zdecydowanie najmniej ze wszystkich na boisku.. Potem dopiero Pique u nas, prawie 9,4km
0
wacha, rewanż za tydzień w środę. Jakoś nie wierzę w te 3 tygodnie.
0
Nie wygląda to ciekawie, ujęcie przed zdobyciem bramki. http://c3201142.cdn.imgwykop.pl/comment_DEiCrtV1K2lAWDj3XAlNT2E0uqbXV9c6.jpg
0
A nie widzieliście, że najpierw piłka była? Co za zaślepienie.
0
Czysto było.
0
Ciuus, napisałeś 3x nieprawdę :P
0
N20, masz na myśli Superpuchar Hiszpanii? To za pół roku.
0
Za słaby na Barce.
0
Wiadome, że gdyby przejść do Barcy to nie za 40mln.
0
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2k3wfgh7I4I Wybaczcie, ręki nie było.
0
Trochę ciekawe: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2k3wfgh7I4I
0
Facebook, wg tego co Juskowiak mówil, to Milan w pierwszej połowie mniej km przebiegł.
0
Ale brzydko zanurkował ktoś z Rayo, trzeba takie coś karać.
0
Ostatnio Ronaldo miał podobnie, chyba nawet też z Granadą.
0
Haha, Katalończyk rozwaliłeś :D A nie widziałeś skąd Ronaldo rozpoczął akcję?
0
Dużo bramek strzela teoretycznie słabszą lewą nogą :)
0
Burza, nie jak zawsze. Dopiero od niedawana słychać na Bernabeu Cristiano po bramkach :)
0
Liczy ktoś straty Messiemu?
0
emek3444, masz sporo racji. Ostatnio z ciekawości na stronie UEFA zobaczyłem statystykę przebiegniętych km w czasie meczu, tylko w lidze mistrzów w tym sezonie. Średnio Ronaldo przebiegł w tych 6 spotkaniach 2 km więcej.
0
Już nie pamiętacie jak Messi nie otrzymał kartki za kopnięcie w kibiców?
0
No Lew, Real wygrywał ze słabą Valencią.
0
Mecz z Getafe, a taka frustracja po zwycięstwie.
0
Ładna brameczka. Praktycznie Ronaldo od własnego pola karnego zaczął biegnąć w tej akcji.
0
Nie no Hen, Messi to 91 okazji i 91 bramek.
0
Nie no, podkładają się! Jak Celta z Realem!
0
Nie no, w końcu wygraliście Puchar Króla.
0
Joseph_Guardiola, myślałem, że po strzeleniu 7 bramek w 2012 roku Barcelonie nabierzecie do niego więcej szacunku.
0
No tak, w pięknym stylu :D
0
N20, jesteś bardziej kibicem Barcy czy AntyReaul?
0
Katalończyk,