0

Poprawcie, Ronaldo w ostatnich 6 meczach za każdym razem trafiał, dzisiaj zdobył dwie, więc = 7 bramek w ostatnich 6 meczach.

0

Ronaldo nie czasem 6 meczy, 7 bramek?

0

omk, nie wypisuj takich Lampardów, Scholesów obok Zidane'a. :)

0

Ile błędów w tym zestawieniu.

0

No, ale na ME poza meczem finałowym to było raczej słabo.

0

Brakuje kontry Realu z Ajaxem.

0

"To sama Barcelona przegrała mistrzostwo bardziej niż zdobył je Real."

0

"50 goli Messiego są nic nie warte, podobnie jak Cristiano w poprzednim, gdy zaliczył 42 trafienia."

0

Warto zauważyć, że w ostatnich 4 meczach, kiedy mistrzostwo było już rozstrzygnięte, Messi zdobył 9 bramek, Ronaldo tylko 4. Sytuacja podobna do tej sprzed roku. Real nie miał szans na mistrza, to Ronaldo sobie postrzelał.

0

208 €, kupa kasy :)

0

Jak to z Alvesem? Będzie pauzował w pierwszej kolejce?

0

Dwaj najlepsi obecnie.

0

"Liga istniała bez Guardioli i teraz też będzie bez niego istnieć. Liga istniała i z nim, i bez niego, Liga istniała i z Karanką, i bez niego, z Mourinho i bez niego. Dokonał wielkich rzeczy, pracował cztery lata, a jego tytuły mówią same za siebie, ale to już historia. "

0

Jakby nie mówić, to i tak od Messiego karny miał większy wpływ na odpadnięcie z LM.

0

Odnośnie fauli z finału Pucharu Króla.. Chyba już nie pamiętacie wejścia Busquetsa na Alonso :)

0

Messi, fantastyczna ilość bramek robiąca niesamowite wrażenie, ale jeszcze rok, dwa lata temu Messi bardziej mi się podobał. Lepszy drybling, więcej otwierających podań.

0

Przecież jest napisane o faulu na Valdesie przy bramce na 4-2 :D

0

Gdzie są Ci, którzy pisali, że rywale spinają się tylko na mecz z Barca a z Realem odpuszczają?

0

Stamford Brigde, Santiago Bernabeu, San Siro, wszędzie źle.

0

Z Milanu Abate, Thiago Silva i Bommel by się przydali do pierwszego składu.

0

Michał, sytuacja z Ruben działa się w 55min.

0

Ładna asysta.

0

Ktoś musi strzelać, z napastników jest tylko Messi :)

0

Pytanie. Dlaczego po meczu z Atletico nie było żadnej wzmianki o pracy sędziego? :)

0

Kubarca, to, że u Was Xavi i reszta do sędziego zaraz leci to nie znaczy, że każdy tak będzie robić.

0

Jak padła 3 bramka?

0

IceMan, jeśli nie Real to kto najlepszym klubem XX wieku?

0

IceMan, pytanie dla Ciebie. Czy poprzednie drużyny grające w Superpucharze robiły szpaler Barcelonie?

0

rdZ, 15 minut dobrej gry na Camp Nou? Radzę obejrzeć jeszcze raz ten mecz :)

0

Żałosne. Wpisy w internecie? Taką słabą pamięć macie? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?