Kibicfutbolu
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poprawcie, Ronaldo w ostatnich 6 meczach za każdym razem trafiał, dzisiaj zdobył dwie, więc = 7 bramek w ostatnich 6 meczach.
0
Ronaldo nie czasem 6 meczy, 7 bramek?
0
omk, nie wypisuj takich Lampardów, Scholesów obok Zidane'a. :)
0
Ile błędów w tym zestawieniu.
0
No, ale na ME poza meczem finałowym to było raczej słabo.
0
Brakuje kontry Realu z Ajaxem.
0
"To sama Barcelona przegrała mistrzostwo bardziej niż zdobył je Real."
0
"50 goli Messiego są nic nie warte, podobnie jak Cristiano w poprzednim, gdy zaliczył 42 trafienia."
0
Warto zauważyć, że w ostatnich 4 meczach, kiedy mistrzostwo było już rozstrzygnięte, Messi zdobył 9 bramek, Ronaldo tylko 4. Sytuacja podobna do tej sprzed roku. Real nie miał szans na mistrza, to Ronaldo sobie postrzelał.
0
208 €, kupa kasy :)
0
Jak to z Alvesem? Będzie pauzował w pierwszej kolejce?
0
Dwaj najlepsi obecnie.
0
"Liga istniała bez Guardioli i teraz też będzie bez niego istnieć. Liga istniała i z nim, i bez niego, Liga istniała i z Karanką, i bez niego, z Mourinho i bez niego. Dokonał wielkich rzeczy, pracował cztery lata, a jego tytuły mówią same za siebie, ale to już historia. "
0
Jakby nie mówić, to i tak od Messiego karny miał większy wpływ na odpadnięcie z LM.
0
Odnośnie fauli z finału Pucharu Króla.. Chyba już nie pamiętacie wejścia Busquetsa na Alonso :)
0
Messi, fantastyczna ilość bramek robiąca niesamowite wrażenie, ale jeszcze rok, dwa lata temu Messi bardziej mi się podobał. Lepszy drybling, więcej otwierających podań.
0
Przecież jest napisane o faulu na Valdesie przy bramce na 4-2 :D
0
Gdzie są Ci, którzy pisali, że rywale spinają się tylko na mecz z Barca a z Realem odpuszczają?
0
Stamford Brigde, Santiago Bernabeu, San Siro, wszędzie źle.
0
Z Milanu Abate, Thiago Silva i Bommel by się przydali do pierwszego składu.
0
Michał, sytuacja z Ruben działa się w 55min.
0
Ładna asysta.
0
Ktoś musi strzelać, z napastników jest tylko Messi :)
0
Pytanie. Dlaczego po meczu z Atletico nie było żadnej wzmianki o pracy sędziego? :)
0
Kubarca, to, że u Was Xavi i reszta do sędziego zaraz leci to nie znaczy, że każdy tak będzie robić.
0
Jak padła 3 bramka?
0
IceMan, jeśli nie Real to kto najlepszym klubem XX wieku?
0
IceMan, pytanie dla Ciebie. Czy poprzednie drużyny grające w Superpucharze robiły szpaler Barcelonie?
0
rdZ, 15 minut dobrej gry na Camp Nou? Radzę obejrzeć jeszcze raz ten mecz :)
0
Żałosne. Wpisy w internecie? Taką słabą pamięć macie? :)