0

Jak Real bodajże 2 lata temu grał z Valencią to mecz o Superpuchar była retransmisja na TVP1 bądź TVP2 zaraz po meczu. Nie wiem jak teraz.

0

RaFiQFCB, dorośnij. Przemyśl to co napisałeś.

0

To ja powiem, nie wierzę w Guardiolę, ale wierzę w Barcę :0

0

Więc pisanie, że Barca na razie jest 4.500.000 Ź na minusie na transferach jest trochę nieprawdziwe. Powinno byc 4,5 + 6 = 10,5.

0

Yaya kosztował City 30, ale Barca zarobiła na tym transferze 24 mln. 6 mln dla agenta piłkarza.

0

Mógł nie całować herbu.

0

Zenesepa, David Silva do Man City.

0

Tkoczu 1899: "Perez pewnie maczal paluszki..."

Nie skomentuję tego.

0

"Do Londynu udał się bowiem prezydent Dumy Katalonii, Sandro Rosell, który będzie się starał przekonać Arsenal do sprzedaży swojej gwiazdy."

Nie wiem czy wcześniej nie pisało tak "... przekonać Arsčne Wengera do sprzedaży swojej gwiazdy."

Jeśli od początku była pierwsza wersja to dobrze ;)

0

Do Arsenalu. ;)

0

Amaral, ten z Pogoni? :D

0

messi123456, Rodrigo z jakiego klubu?

0

Adasinho, faktycznie nie przepłacacie. Wystarczy wspomnieć transfer Ibry za Eto'o, który jest o klasę lepszy od Szweda. Nie lubię takiej rozmowy, piszesz, że nie wiadomo czy Di Maria się sprawdzi. Owszem, zgoda, ale jest tak w przypadku niemal każdego piłkarza, który przechodzi do nowego klubu, choć np. co do Villi jest przekonany, że to świetny transfer.

0

Mówicie, że zbyt mało medialny? Real w tym roku kupił Pedro Leona, Di Marie i prawdopodobnie Khedire. Czy oni są medialni? Czas pokaże, czy Adriano to zawodnik, który poradzi sobie w Barcie.

0

messiGO!

Doskonale wiem o takich newsach, jednak patrzę na to z przymrużeniem oka. Real sprowadził Pedro Leona, więc po co kolejny skrzydłowy? Jeśli wszystkie informacje pojawiające się w gazetach byłby prawidziwe, to w Realu graliby już Rooney, Vidic, Messi itp. Patrzę na te newsy z przymrużeniem oka. ;)

Odnośnie Ozila, ten nie chce podpisać nowego kontraktu, więc Werder postara się go teraz go sprzedać, by otrzymać jakieś pieniądze za niego.

0

vehabir, nic o tym nie słyszałem, może jakiś filmik?

0

messiGO!, Ty już wiesz, że on będzie w Barcie, widzę masz najlepsze informacje. Swoją drogą w Realu jakoś nie widzę Ozila po zakupie Pedro Leona i nie wiem dlaczego miałbym się podniecić...

0

zawszezbarca, ogarnij. To jest oczywiste, że Arsenal nie będzie chciał sprzedać swojego najlepszego gracza... Postaw się na od nich sytuacji, powiedzmy, że Arsenal chce kupić Messiego za 65 mln, co Ty na to?

0

Trochę słaba jakość zdjęcia. Ważne aby stosunki na linii Prezes - Trener były dobre.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?