0

Fienia360, nie zgodzę się z Tobą. Popieram zdanie, które powiedział Raul. "Nie numer jest najważniejszy, ale herb Realu Madryt".

0

sphinks, mówisz, że Real nic nie gra? To gratulacje stronniczości.

0

VeB90, życzę*

0

mrowis, Iniesta zdobył 3 razy najlepszego piłkarza Fifa?

0

A jeżeli chodzi o Puchar Gampera, wystarszy popatrzeć na te strzały z 11 metrów. Milan zdecydowanie podszedł na luzie to tego konkursu jedenastek.

0

Trochę bez sensu. Prawie każdy bramkarz na swoim koncie obronionego karnego, bez przesady, że to jacyś specjaliści.

0

anima71, Ronaldo grał prawie cały mecz z kontuzją kostki a i tak był wyróżniającym się piłkarzem w Realu. Fakt, nie zagrał wielkiego meczu, ale na tle słabej drużyny to był zawodnikiem, który sam się starał, ciągnął grę.

0

botanik, słuchaj uważniej. Higuain = Pipita

0

Villa gra na skrzydle?

0

Pytanie o tą klauzulę. Milan musi wykupić Ibre, czy ma tylko taką możliwość? Gdzieś wcześniej czytałem, że musi.

0

Chciałbym widzieć wasze reakcje na wieści, że ktoś chce odejść do innego składu i nie chce być powoływany na najbliższy mecz.

0

Jak Messi zdobył 3 bramkę?

0

Dopingu nie słyszę, tylko gwizdy jak Sevilla ma piłkę, czasem większe brawa, ale nie doping.

0

barca_fan10, jeśli w danym roku są rozgrywane MŚ to niemal wyłącznie tylko one brane są pod uwagę. Dla mnie jest to trochę bez sensu. Fakt, MŚ to najważniejsza impreza piłkarska, ale dawać nagrodę najlepszego piłkarza świata na podstawie kilku rozegranych meczu to trochę parodia. Messi w sezonie zagrał kilkadziesiąt świetnych meczy, Ronaldo też świetnie grał w Realu, ale mundialu średnio i nie maja szans. Tutaj trzeba zagrać średnio cały sezon, czyli kilkadziesiąt meczy, a mundialu błyszczeć.

0

Gdyby nie 4 bramki Messiego z Arsenalem, pewnie by go tu nie było.

0

lukasz222, powiem tak, jak powiedział Raul. Nie numer jest najważniejszy, ale herb Realu Madryt.

Odnośnie Twojej wypowiedzi: "Do tego klubu już po prostu niemożna mieć żadnego szacunku", że Ty nie masz szacunku do Realu, oznacza to Twój niski poziom kibicowania. Ja mimo, że jestem kibicem Realu to szanuję całą Barcę, nie widzę powodu, dla którego miałbym wyzywać Wasz klub.

0

Ibra to stoi w miejscu i nic nie robi. Mascherano to walczak. Nie wiem kto wpadł na pomysł, by porównywać Ibrę z Mascherano. :)

0

janek_centrum, proszę, nie pisz przy Ibrze magia... Mam nadzieję, że trio będzie wyglądać tak: Pedro Villa Messi

0

Szpenio, nazywając Kakę Skarką pokazałeś swój poziom i nie mam zamiaru z tobą dyskutować.

0

Sonio, tutaj mówimy o MŚ.

0

Futbol to gra drużynowa. Zgadzam się z Cule88.

0

szafka, a może Ciebie?

0

barća_fan, mówisz, że za nic Kaka' otrzymał Złotą Piłkę i najlepszego Piłkarza Fifa? Widzę, że jesteś ślepo wpatrzony w Barcelonę i tylko to Ciebie interesuje w futbolu. Zrozum, że nie w każdym roku wygra Wasz zawodnik to trofeum.

0

Ibra - najbardziej przereklamowany zawodnik na świecie.

0

I bardzo dobrze :)

0

Dla tamych kibiców wynik jest nieważny, chcą po prostu zobaczyć piłkarzy klasowych na boisku.

0

Panowie, powołanych jest tylko 2 bramkarzy, więc pewnie Valdes zagra.

0

Gol, 2-1 dla All Stars

0

Zupka_FCB, hahahaha. Świetny zwód? Nie żartuj, tak to może sobie zrobić na treningu :D I nie mów, że jest za silny, bo kilka fauli w tym meczu Ibry to po prostu popchnięcie przeciwnika.

0

kula95, jeśli chodzi o rekompensatę, to Messi musi zagrać min. 30 min. Nie wiem czy to prawda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?