Kibicfutbolu
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
KLAM_RM, ma chłopak rację. Wy piszecie, że Barca to, tamto. Gdyby tak piłkarze myśleli to nie było by tak kolorowo.
0
Był spalony?
0
Sezonowcu, przeczytaj dokładnie.
0
Łysy1993, wydaje mi się, że 17 XII.
0
Jeffren kontuzja? Kto wszedł?
0
GauchoR80, Sneijder finał MŚ. :)
0
Mogli wczoraj wylecieć, inne drużyny dzień przed meczem udają się na mecz.
0
Casillas - Ramos, Puyol, Lucio, Coetrao - Ronaldo, Schweinsteiger, Ozil, Robben - Messi, Eto'o
0
ciesiel9, poćwicz też trochę nad ortografią. :)
0
Skąd on może wiedzieć jak tam było? :D
0
Higuain i Villa nie są w najlepszej formie. Jednak tutaj wygrywa Villa.
0
Przypomnijcie sobie zachowanie Marqueza z Bayernem i Alvesa w lidze, by mógł wyzerwować konto na Real.
0
Zobaczymy jak będzie. Chciałbym widzieć komentarze gdyby Ronaldo tak powiedział.
0
Pepe > Pique
0
lq, Mou też specjalnie.
0
Obaj w pojedynke nic nie ugrają, nie lubię porównywania w sportach zespołowych indywidualności. Lepiej porównać Barcelona czy Real, a to już 15 dni.
0
Ten Sporting ma całkiem inny skład niż ten co z Barcą grał.
0
Jedna bramka błędnie uznana dla Barcy inna niesłusznie nieuznana, więc wychodzi na równo. A do tego powinna być czerwona dla Maxwella.
0
katallonczyk16, podsumowujać, Barca IMO korzystniej. Spalone na obie strony błędnie, ale dałbym także czerwoną kartę Maxwellowi.
0
Kapitalne sędziowanie dzisiaj, 2 razy błędnie spalony + powinna być czerwień dla Maxwella.
0
Nic takiego nie grał a 2 bramy wpakował.
0
Mógł Maxwell dostać czerwoną
0
Teraz Xavi trochę zanurkował.
0
katallonczyk16, przemyśl to co napisałeś.
0
Teraz był spalony.
0
Teraz mógł zagwizdać, dobrze było widać na powtórce.
0
matimocny1, nieprawda. Tutaj data: 29 Lis 21:00
0
Real za sprzedaż działek miastu otrzymał coś 1mld, spłacił swoje długi i wystarczyło na trasnfery. To za czasów I ery Galacticos. Perez ma łeb do interesów, zobaczymy jak Rosell się j
0
Barca B 4-1 dostała.
0
Jak zwykle różne tłumaczenia. "Najważniejsze to zwyciężyć i spróbujemy to zrobić z Barçą"