0

Alves jeszcze 28 lat :)

0

W samym newsie zaczęto tę licytację :)

0

Barcelona92, chyba żartujesz, że za to powinna być czerwona kartka? Chociaż masz trochę racji, jak Adebayor za muśnięcie Masche dostał zółtą kartkę w finale pucharu..

0

0

Gdy Pinto powinien ostatnio wylecieć to tutaj praktycznie nic o tym zdarzeniu nie było, dziwneee :)

0

Wypiszcie w drugą stronę pomyłki :)

0

Mucha, nie pisz głupot. 3 z 4 kartek to: jedna za symulke z Sociedad i dwie za zagrania ręką..
Więc na pewno nie za dyskusje.

0

Proszę zmienić, Messi 22 bramki w La Liga.

0

W ostatniej akcji meczu, wydaje mi się, że Pepe nie nadepnął Alvesa. Zdecydowanie zrobił ruch i już zamierzał zrobić coś głupiego, ale się powstrzymał.

0

Karny dla Barcy, dla Realu nie. Ok, fajnie :)

0

Jak dla mnie za takie coś nie powinno być karnego. W meczu z Mallorcą na Callejonie spokojnie mógł zostać podyktowany rzut karny, choć dla mnie tam też sędzia dobrze postąpił. Dziwię się jednak, że tutaj każdy mówi o zdecydowanym karnym, reakcja Iniesty na taki kontakt trochę za duża.

0

Nie zgadzam się. Mówicie spalonego nie było w meczu Realu z Mallorcą. Nikt jednak nie napisał o spornej sytuacji moment wcześniej z udziałem Callejona. A był tam porównywalny kontakt co we wczorajszym spotkaniu Iniesty. Więcej luzu, w każdym meczu sporne decyzje są, sędzia podejmuje decyzję w ciągu chwili. Na obie strony, i na Real, i na Barcę znajdzie się spotkania, sytuacje, gdzie sędzia popełnił błąd. Tak samo z symulowaniem fauli, obu drużynom się to zdarza, tylko każdy próbuje przekonać, że to on jest pokrzywdzony.

0

Nie, bo widzicie to, co chcecie widzieć :)

0

Czemu nikt nie napisze o wcześniejszej ręce Abidala przy rzucie karnym? :)

0

Przecież Casillas nie mógł głosować na reprezentantów Hiszpanii, nie? Więc o co chodzi w tym zdaniu: "Reprezentacja Hiszpanii składa się z 23 zawodników i wyglądałoby źle, gdyby wybrał tylko jednego z nas".

0

A większość z tutejszych kibiców nie pamięta tego wydarzenia :P

0

Co to za zdjęcie? :|

0

Fajny mecz, ale to jest rezerwowy skład Kostaryki :D

0

Transmisja meczu Argentyna - Kostaryka jak i wszystkie inne mecze Copa America można obejrzeć na stronie http://sport.tvp.pl, wejść w zakładkę transmisję i wybrać mecz.

0

Ee? Piszecie, że druga połowa zdominowana przez Barce, no nie wiem. Pierwszej nie widziałem, ale w drugiej gra była wyrównana, może nawet minimalnie Real grał lepiej. Pierwszej nie widziałem, nie powiem.

0

Real miał 3 poprzeczki.

0

Rozwad, dlaczego z Levante bez Messiego?

0

Patrzyliście na mecz? Z gry Real był lepszy, nie potrafili wykończyć. Mieliśmy farta.

0

Real 3 poprzeczki miał. Teraz karne.

0

Hoho, ale tutaj komentarze, parodia :D

0

Nie wiem jak można było wymienić Eto'o za tego drewniaka. I tyle kasy stracić.

0

Ja nie..

0

Widzicie? Drużyna gra słabo to i Messi.

0

Sprzedać!

0

Słaby jest, szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?