Kibicfutbolu
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves jeszcze 28 lat :)
0
W samym newsie zaczęto tę licytację :)
0
Barcelona92, chyba żartujesz, że za to powinna być czerwona kartka? Chociaż masz trochę racji, jak Adebayor za muśnięcie Masche dostał zółtą kartkę w finale pucharu..
0
0
Gdy Pinto powinien ostatnio wylecieć to tutaj praktycznie nic o tym zdarzeniu nie było, dziwneee :)
0
Wypiszcie w drugą stronę pomyłki :)
0
Mucha, nie pisz głupot. 3 z 4 kartek to: jedna za symulke z Sociedad i dwie za zagrania ręką..
Więc na pewno nie za dyskusje.
0
Proszę zmienić, Messi 22 bramki w La Liga.
0
W ostatniej akcji meczu, wydaje mi się, że Pepe nie nadepnął Alvesa. Zdecydowanie zrobił ruch i już zamierzał zrobić coś głupiego, ale się powstrzymał.
0
Karny dla Barcy, dla Realu nie. Ok, fajnie :)
0
Jak dla mnie za takie coś nie powinno być karnego. W meczu z Mallorcą na Callejonie spokojnie mógł zostać podyktowany rzut karny, choć dla mnie tam też sędzia dobrze postąpił. Dziwię się jednak, że tutaj każdy mówi o zdecydowanym karnym, reakcja Iniesty na taki kontakt trochę za duża.
0
Nie zgadzam się. Mówicie spalonego nie było w meczu Realu z Mallorcą. Nikt jednak nie napisał o spornej sytuacji moment wcześniej z udziałem Callejona. A był tam porównywalny kontakt co we wczorajszym spotkaniu Iniesty. Więcej luzu, w każdym meczu sporne decyzje są, sędzia podejmuje decyzję w ciągu chwili. Na obie strony, i na Real, i na Barcę znajdzie się spotkania, sytuacje, gdzie sędzia popełnił błąd. Tak samo z symulowaniem fauli, obu drużynom się to zdarza, tylko każdy próbuje przekonać, że to on jest pokrzywdzony.
0
Nie, bo widzicie to, co chcecie widzieć :)
0
Czemu nikt nie napisze o wcześniejszej ręce Abidala przy rzucie karnym? :)
0
Przecież Casillas nie mógł głosować na reprezentantów Hiszpanii, nie? Więc o co chodzi w tym zdaniu: "Reprezentacja Hiszpanii składa się z 23 zawodników i wyglądałoby źle, gdyby wybrał tylko jednego z nas".
0
A większość z tutejszych kibiców nie pamięta tego wydarzenia :P
0
Co to za zdjęcie? :|
0
Fajny mecz, ale to jest rezerwowy skład Kostaryki :D
0
Transmisja meczu Argentyna - Kostaryka jak i wszystkie inne mecze Copa America można obejrzeć na stronie http://sport.tvp.pl, wejść w zakładkę transmisję i wybrać mecz.
0
Ee? Piszecie, że druga połowa zdominowana przez Barce, no nie wiem. Pierwszej nie widziałem, ale w drugiej gra była wyrównana, może nawet minimalnie Real grał lepiej. Pierwszej nie widziałem, nie powiem.
0
Real miał 3 poprzeczki.
0
Rozwad, dlaczego z Levante bez Messiego?
0
Patrzyliście na mecz? Z gry Real był lepszy, nie potrafili wykończyć. Mieliśmy farta.
0
Real 3 poprzeczki miał. Teraz karne.
0
Hoho, ale tutaj komentarze, parodia :D
0
Nie wiem jak można było wymienić Eto'o za tego drewniaka. I tyle kasy stracić.
0
Ja nie..
0
Widzicie? Drużyna gra słabo to i Messi.
0
Sprzedać!
0
Słaby jest, szkoda.