Kibicfutbolu
Dołączył/a: lipiec 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie ta dyskusja nie ma sensu. Błędy się zdarzają i będą się zdarzać i wątpię by sędziowie faworyzowali któraś z drużyn.
0
Pep cwaniak.
0
Prostak.
0
Gran Derby prawdopodobnie w poniedziałek.
0
Na dzień dzisiejszy Nolito > Bojan.
0
messi13, a widziałeś tą okazję Di Marii? Powinien być karny dla Realu, tego nie napiszesz.
0
focus08, na powtórce to każdy widział. Na żywo to niekoniecznie. Sędzia z Milanem podjął decyzję na niekorzyść Realu, w tym przypadku było odwrotnie. Taki futbol.
0
matimocny, nie będzie raczej, Barca ma słabych rywali.
0
WASP, to nie wiem dlaczego patrzysz.
0
Messi co za skuteczność...
0
Messi'emu nic się nie stało?
0
MaNIeK211294, Thiago chyba na trybunach, mogę się mylić.
0
Getafe ma jakieś groźne kontry, czy tylko na jedną bramę praktycznie?
0
Jak padła brama?
0
Jak wygląda gra?
0
Nic takiego nie powiedział.
0
macio_944, początek, pierwsze 20min lepszy Real, potem gra się wyrównana, nawet przewaga Milanu. Ronaldo słabo + perfidna symulacja. Nie ogarniam go. Lubię go jako piłkarza, ale to co wyczynia to jest niepojęte, nie wiem po co to...
0
Trochę statystki strzałów nie zgadzają się z danymi w tym newsie: http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=34151
0
szymonst, livescore kłamie. Ronaldo 4.
0
villa98, tak, racja. Zgadzam się...
0
Iniesta nurek.
0
Nolito > Bojan
0
Co się stało? Zasłużona kartka?
0
sphinks, jeśli mówisz o akcji Pedro Leona z Del Horno to gratulacje. Leon podniósł piłkę a on mu w nogi...
0
Zawodnik z Espanyolu też czerwona, po 10-ciu.
0
Pokory trochę. Że Real wygra mecz, to nie oznacza, że farci.
0
gruszox, Real 2 miesiące grał bez Ronaldo. A i wiemy, że w ubiegłym sezonie to Ronaldo w Realu był jednak zdecydowanie najlepszym, często jako jedyny ciągnął grę. W Barcie Messi owszem, ale tutaj też jest wielu innych, świetnych piłkarzy. Barca powinna sobie spokojnie poradzić. 15 dni to niewiele.
0
Messi, nieciekawie to wygląda.
0
Bramka po rzucie rożnym.
0
Valdes błąd.