0

Dla mnie ta dyskusja nie ma sensu. Błędy się zdarzają i będą się zdarzać i wątpię by sędziowie faworyzowali któraś z drużyn.

0

Pep cwaniak.

0

Prostak.

0

Gran Derby prawdopodobnie w poniedziałek.

0

Na dzień dzisiejszy Nolito > Bojan.

0

messi13, a widziałeś tą okazję Di Marii? Powinien być karny dla Realu, tego nie napiszesz.

0

focus08, na powtórce to każdy widział. Na żywo to niekoniecznie. Sędzia z Milanem podjął decyzję na niekorzyść Realu, w tym przypadku było odwrotnie. Taki futbol.

0

matimocny, nie będzie raczej, Barca ma słabych rywali.

0

WASP, to nie wiem dlaczego patrzysz.

0

Messi co za skuteczność...

0

Messi'emu nic się nie stało?

0

MaNIeK211294, Thiago chyba na trybunach, mogę się mylić.

0

Getafe ma jakieś groźne kontry, czy tylko na jedną bramę praktycznie?

0

Jak padła brama?

0

Jak wygląda gra?

0

Nic takiego nie powiedział.

0

macio_944, początek, pierwsze 20min lepszy Real, potem gra się wyrównana, nawet przewaga Milanu. Ronaldo słabo + perfidna symulacja. Nie ogarniam go. Lubię go jako piłkarza, ale to co wyczynia to jest niepojęte, nie wiem po co to...

0

Trochę statystki strzałów nie zgadzają się z danymi w tym newsie: http://www.fcbarca.com/index2.php?goto=komm&news=34151

0

szymonst, livescore kłamie. Ronaldo 4.

0

villa98, tak, racja. Zgadzam się...

0

Iniesta nurek.

0

Nolito > Bojan

0

Co się stało? Zasłużona kartka?

0

sphinks, jeśli mówisz o akcji Pedro Leona z Del Horno to gratulacje. Leon podniósł piłkę a on mu w nogi...

0

Zawodnik z Espanyolu też czerwona, po 10-ciu.

0

Pokory trochę. Że Real wygra mecz, to nie oznacza, że farci.

0

gruszox, Real 2 miesiące grał bez Ronaldo. A i wiemy, że w ubiegłym sezonie to Ronaldo w Realu był jednak zdecydowanie najlepszym, często jako jedyny ciągnął grę. W Barcie Messi owszem, ale tutaj też jest wielu innych, świetnych piłkarzy. Barca powinna sobie spokojnie poradzić. 15 dni to niewiele.

0

Messi, nieciekawie to wygląda.

0

Bramka po rzucie rożnym.

0

Valdes błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?