Kid A
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
polecam zobaczyć to. taka sama kontuzja tylko że w koszykówce ... i gość który jej doznał wrócił później na parkiet, grał jedną ręką i poprowadził drużynę do wygranej. potem też grał do końca serii w playoff, i dopiero później miał dłuuugi odpoczynek od gry. to się nazywa poświęcenie.
0
nie rozumiem o co są pretensje. karny i kartka w 100 procentach zasłużone.
0
gwiazy NBA z USA dość prestiżowo traktują olimpiadę, więc pewnie przyjadą w najsilniejszym, bądź też prawie najsilniejszym składzie. chyba że... no właśnie, lockout się przedłuży do przyszłych wakacji. wtedy też będą musieli wystawić graczy z NCAA, co raz już miało miejsce. z resztą, nawet Stany w najlepszym składzie mogą mieć spory problem ze zgraną Hiszpanią. A Ibaka to co robił w obronie wczoraj to masakra. Dobry "transfer" :)
0
eee, losowanie grup ligi mistrzów? dlaczego nie ma żadnych newsów? z kim jesteśmy w grupie?
0
hehe, dokładnie też na to zwróciłem uwagę. w koszykówce każdy atakuje i każdy broni więc nie ma podziałów na graczy tylko defensywnych i ofensywnych.
0
James został niedawno umieszczony przez Forbesa na 10 pozycji najbardziej wpływowych gwiazd na świecie (najwyżej sklasyfikowany piłkarz to Beckham 34 miejsce, pierwsze miejsce Lady Gaga), więc jakieś teksty o próbie nabijania sobie popularności są śmieszne.
0
najlepszy koszykarz i piłkarz na świecie obecnie na jednej focie. dobre!
0
btw, aż zerknąłem do ostatniego numeru magazynu MVP, tam jest ranking 100 najlepszych zawodników NBA obecnie (czyli się jednak da zrobić i ma to jakąś rację bytu). ranking ten jest autorstwa Maćka Kwiatkowskiego (ZP1, WP) czyli jednej z osób które w Polsce o NBA mają największe pojęcie. i Pan Maciej umieścił Kobego na miejscu szóstym. z "moich" zawodników za Bryantem są Rose i Durant odpowiednio na miejscu 7 i 8. reszta jest przed nim.
co do samego meczu to
0
Undertaker87 niby dlaczego nie da się określić kto jest lepszy bez podziału na pozycję? słyszałeś kiedyś o czymś takim jak wskaźnik PER? moim zdaniem sprawdza się w tym doskonale (z resztą został wymyślony po to aby oceniać gracza za całość jego dokonań w sezonie). teraz zerknąłem i w tej klasyfikacji za ostatni sezon Kobe jest na piątym miejscu. Za Jamesem, Howardem, Wade'm i Love'm.
nie wiem czemu tak nie doceniasz Howarda, też go nie specjalnie lubię tak jak całe Orlando, ale jest bestią. na swojej pozycji obecnie konkurencji w lidze nie ma absolutnie żadnej. zobacz jego statystyki z serii z Atlantą. i co do połączenia sił z jakimś first pass PG to miałem na myśli raczej że stanie się to poza Orlando, bo najprawdopodobniej DH po sezonie odejdzie (koniec kontraktu). w miarę dobry argument z parą Nash/STAT, tyle że Howard jest sporo większym dominatorem niż Amare. przede wszystkim mówię o obronie, bo tutaj Howard niszczy wszystko i wszystkich (pierwszy zawodnik w historii który wygrał DPOY 3x z rzędu. nie dokonał tego ani Rodman ani Wallece). STAT za to jest w obronie miękki jak pluszowy miś, co powszechnie wiadomo. gra inside outside to jest klucz? niby w jaki sposób? poza tym gra ORL Van Gundego się opierała praktycznie tylko na tym i nie zauważyłem żeby Howard sobie niespecjalnie radził w oddawaniu piłki na obwód.
lukkobe dobrze że ty jesteś obiektywny. sam nick o tym mówi. no i wymieniłeś mi tych graczy, napisałeś coś tam i nie wynika z tego kompletnie nic. mogę ci napisać dlaczego uważam każdego z nich za lepszego zawodnika obecnie niż Kobe. co do Melo to już napisałem, w obronie się nie ma co równać z Bryantem w ataku jest co najmniej tak samo dobry. do tego jest lepszym clutch playerem z czym pewnie się nie zgodzisz, ale od razu ci powiem że wszystkie statystyki wskazują na to że Bryant nie jest taki dobry w zamykaniu spotkań jakby się mogło wydawać. Melo za to jest nr 1 w lidze. co do Gasola to niby kto ciągnął Lakersów w tym i zeszłym sezonie jak Kobemu nie szło?
0
napisałem tylko kto w tym momencie jest lepszy niż Kobe Bryant. wymieniłem 7 zawodników którzy bezapelacyjnie są lepsi i trzech na doczepkę z którymi można polemizować. Melo racja, 0 obrony, a Kobe w obronie świetny. W ofensywie Carmelo nie odstaje od Bryanta na pewno. Randolph też na wyrost, ale w tym momencie wolałbym mieć w drużynie jego niż Kobego. zgadzam się że nikt z wymienionych przeze mnie graczy nie osiągnął tyle co Kobe i ogólnie nie mogą się z nim równać. ale wyraźnie napisałem że chodzi mi o to co jest teraz, więc polecam poćwiczyć czytanie ze zrozumieniem.
co do Lebrona to bardzo możliwe że wygra już w przyszłym roku, jak nie to w następnym. tak czy inaczej będzie przez co najmniej kilka najbliższych lat głównym faworytem do tytułu z Wadem i ich Miami.
i na jakiej podstawie piszesz że taki Rose czy Durant nigdy nie osiągną tyle co Kobe? przestań, Durant to mega mega talent, do tego strasznie młody, to samo Rose. mają przed sobą jeszcze grubo ponad dekadę czasu na wygranie paru pierścieni.
co do Howarda to co to ma do rzeczy że bóg dał mu talent, wzrost i muskuły? prawda jest taka że obecnie nie ma bardziej dominującego koszykarza po obu stronach parkietu od niego. niech tylko dostanie rozgrywającego w typie Rondo, Paula czy Williamsa i strach pomyśleć co się będzie działo. a bardzo prawdopodobne że niedługo połączy siły z którymś z wymienionych.
0
Po Jordanie to najlepszy rzucający obrońca ostatnich trzydziestu lat, jasne. ogólnie tez jeden z lepszych koszykarzy w tym czasie bez podziału na pozycję, ale teraz tak jak mówię, już nie to co kiedyś.
lukkobe nie wiem czy naliczę 10 (napisałem coś koło), ale:
Lebron James, Dywane Wade, Dirk Nowitzki, Dwight Howard, Chris Paul, Derrick Rose, Kevin Durant. ta 7 bezapelacyjnie. oprócz tego może jeszcze Zach Randolph, może Carmelo Anthony i Pau Gasol.
0
Kobe za miesiąc gry w Besiktasie zażyczył sobie 1mln dolarów, tak że nie ma co liczyć że zagra w Regal podczas lockoutu. z resztą, teraz w NBA spokojnie można znaleźć koło 10 lepszych od niego. starość nie radość ;>
0
Rondo bardzo poprawił rzut z mid range w zeszłym sezonie, ale trójki i osobiste to przykra sprawa. imo obecnie w NBA kolejność rozgrywających przedstawia się następująco: CP3>Rose>Rondo>Williams
0
masz rację co do Nasha, ale właśnie przez te ogromne problemy ze skutecznością będzie mu bardzo ciężko. zobaczymy jak będzie się sprawdzał w penetracjach. na pewno jego głównym zadaniem będzie dostarczanie piłek i tutaj myślę że sobie poradzi. co do rzutu to nie wszyscy topowi pg's mają go na dobrym poziomie. wystarczy wspomnieć właśnie Rondo czy Rose'a. obaj rzucają trójki na bardzo kiepskim poziomie, chociaż widać że ten drugi się poprawia w tym aspekcie.
0
jedyne z czym będzie pasował do NBA to swój efektowny styl gry. w reszcie aspektów zostanie zmiażdżony przez dużo bardziej atletycznych rozgrywających w typie Rose czy Rondo.
0
z całym szacunkiem dla Kobego, bo to jeden z największych koszykarzy w historii, ale w tym momencie nie jest nawet najlepszym graczem swojej drużyny.
0
mam rozumieć że Barcelona to nie wydaje ogromnych pieniędzy?
0
Philosoph kolego nie zapędziłeś się trochę? ostatnio to Barcelona jest znana z tego że wydaję fortunę na zawodników by w następnym sezonie sprzedać ich za grosze.
0
z pierwszej ręki zapewne.
0
o Rudego Fernandeza, ex Portland Trail Blazers.
0
gość obronił pierwszy karny od 3 lat i już mega podjarka. LOL.
0
nie przesadzałbym z optymizmem ze względu na wąską kadrę. kontuzja Iniesty, Xaviego lub Messiego i jest spory problem. nie mówiąc już o tym co by było gdyby przytrafiła się taka plaga jak teraz Realowi.
0
na Igrzyska na pewno pojadą najlepsi. są bardziej prestiżowe po prostu. MŚ to dla Amerykanów tylko jakiś tam turniej, gdzie można wysłać kadrę B. choć taki Durant, Rose czy Rondo to nie żadna kadra B, tylko naprawdę konkretni grajkowie.
0
"tedy wysłali na turniej 'drugi garnitur', teraz nauczyli się na swoich błędach i skompletowali drużynę opierającą się na gwiazdach NBA."
jak dla mnie ta reprezentacja to jest właśnie drugi garnitur. z graczy formatu superstar jest tylko Durant, Rose i może Rondo. a brakuje całej 12 która zdobywała złoto w Pekinie. wysocy gracze Stanów to jakiś ponury żart. Chandler pierwszym centrem? Odom grający na piątce? kiepsko to widzę. chociaż na pozycjach 1 i 2 wygląda to już całkiem nieźle (szczególnie na rozegraniu).
0
gratulacje. teraz jakakolwiek krytyka ruchów transferowych realu będzie trącić ostrą hipokryzją.
0
McZonk Portland ligowy średniak LOL? nie wiem czy wiesz ale w tym roku Lakersi przegrali z nimi 2 z 3 spotkań. to raz. dwa że między słabszymi drużynami NBA typu Minnesota a Barceloną nie ma za bardzo różnicy. jestem nawet przekonany że Barca w NBA osiągnęłaby przyzwoity wynik. może nie play-off, ale jakieś 10 miejsce w konferencji, dlatego między nimi a Lakersami znów tak kolosalnych różnic nie będzie.
i inna sprawa że Lakersi najlepszą drużyną w USA pozostaną już niedługo. bo finały z Bostonem zaczynają się już w czwartek.
0
co za wonsaty grubas. ale on musi nielubiec barcelony!!! mysli ze trenowal real to wszystko mu wolno. co to za sprawiedliwosc jest ja sie pytam w ogule?
0
przecież to podsumowanie jest kompletnie nieobiektywne. wszystko wygląda tak jak w rzeczywistości w poście który napisał 939 zestawiając każdego z napastników obu drużyn. bo dlaczego do podsumowania Realu wybrano Benzeme a nie Raula który grał więcej?
0
tak jest coś takiego, ale podejrzewam że jeśli będzie chciał odejść już teraz to Barcelona go puści. Rubio jest dość wysoki jak na rozgrywającego, ale faktycznie brakuje mu trochę masy i przez pierwsze 2-3 sezony może za oceanem mieć bardzo ciężko.
0
przecież Rubio zagra teraz ostatni sezon w Barcelonie (o ile w ogóle zagra). na neigo czeka NBA, ale prawdę mówiąc obawiam się że może sobie tam nie poradzić tak jak w Europie.