0

pewnie między innymi dlatego na katalończyków mówi się "polacy" ;)

0

opowiedz mi coś więcej o "niedorozwoju paranoramlnym" drogi zaacku. bardzo zaintrygował mnie ten temat.

0

Casillas to są odległe czasy? Raul się mogę jeszcze zgodzić, chodź jego także miałem na myśli. A tak to jeszcze chociażby wasz Eto'o (przyszedł do Realu w wieku bodajże 14 lat).

0

gadanie takich bzdur jak to że Real nie potrafi wykształcić gwiazd jest tak samo idiotyczne jak to że Barca je kupuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?