0

a co dokładnie zrobił Guardiola?

0

Puchc!u wybacz, fakt. Nie skojarzyłem że XXI wiek zaczął się w 2001 roku ;)

0

Korekta. Real i Barca LM w ostatniej dekadzie wygrywały po 2x, czyli tytułów mają tyle samo. Jeśli chodzi o Ligę to Real wygrał raz więcej (4-3), więc prawdę mówiąc nie rozumiem tego newsa.

0

TheNewBarca oczywiście Barca wszystkich swoich przyszłych zawodników ściągnie siłą telekinezy. Hipokryzja.

0

Jamal gwoli ścisłości to Perez wyprowadził klub z zadłużenia wynoszącego prawie 300 mln, a każda zakupiona gwiazda zwracała się trzykrotnie.

0

Obecność Higuaina trochę naciągana, ale należy mu się jak najbardziej, bo to najlepszy ofensywny piłkarz Realu w ostatnim sezonie.

0

proponuje wstrzymać się z ocenami transferów do końca sezonu.

0

Harpagan analogicznie wy nie rozpędzajcie się z prognozami o braku sukcesów, bankructwie czy przyszłej katastrofalnej prezesurze pana Pereza.

Jeśli chodzi o transfer Kaki to napisałem że przecież to nic pewnego. Z tym że w zimowym okienku nawet w małym procencie nie było o tym transferze tak głośno jak teraz oraz Perez to nie nieudacznik Calderon.

Ponadto jeśli chodzi o bankructwo, to nie wiem czy wiesz drogi Marco, ale te najdroższe transfery Realu okazywały się w rzeczywistości najbardziej dochodowe i zwracały się parokrotnie. Sam Perez w tym kontekście mówi o transferze Zidane'a jako najtańszym w historii Realu.

Jeszcze taka mała dygresja odnośnie przyszłych potencjalnych sukcesów. Skoro za chyba najgorszej w historii prezesury Calderona Real potrafił sięgnąć po 2 mistrzostwa, to teraz może być tylko lepiej.

Liczę na wyrównaną walkę w tym sezonie i niech La Liga rośnie w siłę.

0

jeszcze nie tak dawno duża część was mówiła że Real nie ma najmniejszych szans na kupno Kaki. oczywiście to jeszcze nic pewnego, ale baaaaaaardzo prawdopodobne, tak jak przyszłe sukcesy ;)

0

akurat gość mówi bardzo konkretnie i wydaje się być odpowiednim człowiekiem na odpowiednim stanowisku. polecam cały wywiad.

0

Z tym Pellegrinim to wydaje mi się że "wymienił stryjek siekerkę na kijek".

Nie sądzę żeby była jakaś wielka różnica między nim a Ramosem. Obaj przyszli z podobnych klubów, mając podobne wyniki w lidze.

Z transferami będzie już ciekawiej. Perez to nie nieudacznik Calderon który przez całe okienko sprowadzał Ronaldo i nagle obudził się z ręką w nocniku. Gość ma głowę na karku i jeśli wyciągnie wnioski z błędów przeszłości i posłucha Zidane'a oraz Valdano w sprawach sportowych to może odnieść duży sukces. W pierwszym sezonie LM Real pewnie nie zawojuje (chociaż wypadałoby w końcu przejść ten ćwierćfinał), ale w Lidze będzie na pewno bardzo groźny.

Cieszyć mnie będzie każdy sukces hiszpańskich drużyn w Europie, więc niech Real i reszta rosną w siłę.

0

ble. mało który z graczy Barcy przybił piątkę zawodnikowi z Mallorki. bardzo nieładne zachowanie zważając na fakt, że 3/4 oklaskiwanych graczy dostawiła tylko malutką cegiełkę do mistrzostwa, bądź też w ogóle nie uczestniczyła w jego budowie. z tego co sobie przypominam to Real w tamtym sezonie zachował przy szpalerze klasę.

0

Kosciej, Real w tym sezonie wygrał Superpuchar, Barca w tamtym zupełnie nic. Śmiem twierdzić że Real ma lepszy sezon niż Barca miała w tamtym roku.

0

Przecież ostatnia linijka jest po prostu źle przetłumaczona. To w ogóle sensu nie ma. Na RM.pl przetłumaczono to tak:

"Prezydent na pytanie, czy chciałby przedłużyć oczekiwanie Katalończyków na mistrzostwo, stwierdził: - To, czego najbardziej chciałem, to ich pokonania."

Nie wiem czy to poprawnie, ale na pewno bardziej sensownie.

0

Hej wielkie gratulacje, też kibicowałem Barcy wczoraj, ale po raz kolejny zauważam u was wielką hipokryzje. Kiedy Real wygrywał w końcówkach, nazywaliście ich farciarzami bez umiejętności. Kiedy zrobiła to Barca, pojawiają się opinie - gra się do końca, szczęście sprzyja lepszym i generalnie panuje wielkie obruszenie w momencie gdy jakiś kibic Chelsea powie że wygraliście fuksem.

Na przyszłość trochę pokory.

0

Gratulacje Barcelono. Trzymam za was kciuki w LM, bo wam się należy jak nikomu innemu.

0

Musicie uważać na Fauberta.

0

Dlatego powinniście mieć choć trochę szacunku do Realu. W tamtym sezonie, kiedy od drugiej kolejki oglądaliście plecy Królewskich, na Bernabeu stać was było jedynie na ustawienie się w rzędzie i klaskanie, by później zebrać srogie manto. Kiedy sytuacja się odwróciła i to Barca dominuje w lidze Real nie poddaje się i z wielką determinacją walczy o pierwsze, nie o drugie czy trzecie miejsce.

0

Przecież Real nie od zawsze gra taką toporną piłkę jak w ostatnich sezonach. Nie rozumiem dlaczego większość nie potrafi tutaj docenić ducha walki i na pewno dużych umiejętności, bo wygranie prawie wszystkich meczów rundy rewanżowej to nie lada wyczyn. Kolejna bzdura to pisanie że Real wygrywa wszystkie mecze fartem, po gorszej grze niż przeciwnik i w dodatku 1 bramką strzeloną w ostatniej minucie. Mógłbym przypomnieć kilka meczów z rundy rewanżowej w której wbijali więcej niż cztery bramki, nie dając rywalowi szans.

Barca gra teraz futbol totalny i chwała jej za to, bo mimo że kibicuje Realowi uwielbiam oglądać jej grę. Real gra futbol do bólu skuteczny i chwała mu za to, bo dotrzymuje kroku takiej drużynie jak Barca i mamy choć trochę emocji na koniec. I jeszcze w kwestii szczęścia Realu, jedyny mecz w rundzie rewanżowej wygrany fartem, to mecz z Getafe. W każdym innym, a w szczególności dzisiejszym, nie można mówić o jakimkolwiek szczęściu.

0

Trafił się ort. Ukłuty, nie ukuty.

0

zachowanie Pepe było godne pożałowania, ale wszystko na ten temat już zostało powiedziane. za to komentarz Pana caminero rozbawił mnie do łez. z pewnością wszyscy w Realu przed meczem ćpają tonę koksu ;)

0

Jestem kibicem Realu, ale uwielbiam tego gościa. Bezapelacyjnie jeden z najlepszych rozgrywających obecnie.

0

Tak właśnie wygląda wasza hipokryzja. Pique powiedział coś godzącego w Real i wszyscy mu przytakują. Marcelo czy Ramos powiedzieli że jeszcze nie wszystko stracone i Barce da się dogonić to są wyzywani od idiotów.

Jesteście tak żałośni, że mi was nawet nie szkoda. Bez odbioru.

0

Piszecie jacy to jesteście wspaniali, a jacy to kibice Realu są chamscy i załośni. Spójrzcie na siebie, na kilka pierwszych postów waszych pełnych dumy i szacunku kibiców. Higuain nie zapowiada zwycięstwa w lidze, tylko uprzedza Barce że Real się nie podda. Mogę przytoczyć masę podobnych wypowiedzi waszych piłkarzy (niekoniecznie z tego sezonu), gdzie wasza reakcją był zachwyt nad ich inteligencją i podejściem do gry. W większości przypadków jesteście żałosnymi hipokrytami, tylko nie potraficie tego zobaczyć. Nie pozdrawiam.

0

Tak, liczba zespołów gdy Real zdobył 107 bramek wynosiła 20, ale za to jedna zdobyta bramka liczyła się za dwie.

0

Kompletnie nie mam pojęcia po co Boluda mówi takie rzeczy, wywierając tyko większą presje na swoich piłkarzach. Kandydować w przyszłych wyborach i tak nie będzie, więc nie są to też chwyty marketingowe...

Dziwny gość.

0

a to już wszyscy zapomnieli jak real zniszczył 3 tygodnie temu sporting a później betis?

0

z tego co wiem Valdesowi jeszcze nigdy nie udało się obronić karnego.

0

W świetle prawa zarówno Raul jak i Messi są wychowankami odpowiednio Realu i Barcy.

Jeśli ktoś mówi że Raul nie jest wychowankiem Realu, a Messi jest wychowankiem Barcy, to najzwyczajniej jest stronniczym hipokrytą z którym nie warto dyskutować.

0

Przy tak grającej Barcelonie żaden kibic Realu nie będzie nawet śmiał zwalać porażki jego drużyny na kontuzje. Real gra po prostu słabo i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić żeby w tym roku okazali się lepsi od Barcy, która swoją drogą jakiś kryzys formy na pewno złapie.

Co do De la Reda, to chłopak grał w tym sezonie bardzo często i bardzo dobrze. W żadnym wypadku nie były to też końcówki. Obecnie jest kontuzjowany, a raczej dochodzi do siebie po dziwnym zasłabnięciu w 8 minucie pierwszego meczu Pucharu Króla.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?