0

jeśli chodzi o basket, to obczajcie co wyprawiał wczoraj Rajon Rondo w meczu z Cavaliers.



+ 29 pkt, 18 zbiórek, 13 asyst, 2 przechwyty ;o

0

ciekaw jestem czy poradzi sobie w NBA. na dzień dzisiejszy jest tam tyle świetnych jedynek że nie wiem czy znalazłby sobie tam miejsce.

0

0

specyfiką pojedynków ligowych jest to, że gier rozgrywanych jest tyle, że szczęście nie gra praktycznie żadnej roli. kto zdobędzie więcej punktów po prostu bardziej zasłużył na zwycięstwo i ciężko z tym polemizować.

0

no niestety taka prawda. mes que un club to na dzień dzisiejszy tylko pusty slogan.

0

w ogóle większość ruchów transferowych w dwóch ostatnich latach to niewypały. Ibra, Czyhrynski, Hleb, Henrique, Caceres. Maxwell niby coś tam gra, ale nie jest to nic szczególnego.

0

oglądał ktoś wczoraj mecz na C+? był komentarz?

0

nie wiem czy wszyscy zauważyli ale za zorganizowanie takiej minuty ciszy jako gospodarz odpowiada Real.

0

te zarzuty o podkładanie się są tak absurdalne że aż przykro komentować. jeśli Real wygra ligę to to będzie linia obrony niektórych kibiców? dajcie spokój, bo przykro czytać takie rzeczy.

0

o niewypałach transferowych bym tutaj nie dyskutował. tylko Kaka im się nie udał w tym roku. dla porównania przywołam transfer Ibry i Czyhrynskiego, jako że były najdroższe.

0

cieszcie się póki można. Barca z taką formą nie ma szans dojść do finału LM, a w lidze lepszy jest Real i koniec końców lepiej na tym wyjdzie.

0

jak nic nie gra? ogromną przewagę mają. spokojnie powinno być 2-0 gdyby tylko Higuain nie miał ogromnego pecha przy słupku lub trochę lepiej strzelił w drugiej sytuacji.

0

kwestia awansu to kwestia jednej przypadkowej akcji Lyonu. więc mimo tego że Real ma przytłaczającą przewagę nic nie jest rozstrzygnięte.

0

z resztą od 3 sezonów Real grał dużo lepiej pod sam koniec. zawsze gdy zostawało te 15 meczów dużo nadrabiali jeśli mieli stratę.

0

Casillas jest kapitanem reprezentacji Hiszpanii, na ME był jednym z jej najjaśniejszych punktów i musicie pogodzić się z tym, że niezależnie od jego pozareprezentacyjnej formy (chyba żeby była całkiem tragiczna), będzie numerem jeden w kadrze. Kapitana od gry nie odsuwa się od tak, szczególnie że jakiś tam poziom cały czas utrzymuje.

0

oczywiście tam miało być "niepodważalne" ;)

0

daje sobie rękę uciąć że jakby się teraz zmienił trener kadry to Casillas byłby cały czas nr 1. dwójka dla Valdesa jak najbardziej, ale Iker miejsce ma niepowtarzalne i tylko seria katastrofalnych błędów w meczach repry mogłaby to zmienić.

0

pamiętam rok temu kiedy Valdes już grał bardzo dobrze po sporym błędzie z Lyonem posypało się masę negatywnych komentarzy w jego kierunku na tej stronie. przy najbliższym błędzie takiej kategorii pewnie będzie podobnie.

0

hanc to jest jakaś herezja co ty opowiadasz. przecież Casillas był wtedy w szczytowej formie i nie miał żadnej konkurencji na świecie, nie mówiąc o Realu.

0

no, ale w ćwierćfinale nie mogą się spotkać 2 drużyny z jednego kraju.

0

w półfinale najwcześniej może być taka para. choć osobiście wolałbym finał ;]

0

sytuacja jest o tyle ciekawa że zarówno Real jak i Barca są zależni tylko od siebie. więc pod tym względem odrobinę należy się obawiać.

0

justFCB od kiedy wartość napastników określa się na podstawie 2 meczów w sezonie?

0

o 19 na C+ jest Orlando vs Clevland więc z ciężkim sercem odpuszczam koszykarskie GD.

0

Barcel83 co w takim razie powiesz na zarobki koszykarzy NBA? taki Kobe Bryant zarabia 25 mln $ (19 mln euro) za sezon czyli 500 tyś $ tygodniowo...

0

sztubek ma racje. przecież inne kluby też pomagają potrzebującym, wysyłają swoich zawodników do szpitali czy pomogły Haiti.

0

boże, ale jesteście żałośni z tym Ronaldo. koleś jest profesjonalistą w każdym calu i odmówić mu tego nikt nie może. piszecie że Real z kompleksów zasłania się Messim, a wy robicie dokładnie to samo tylko w drugą stronę. naprawdę mam spore wątpliwości na której stronie kibice prezentują mierniejszy poziom, tu czy na RM.

0

sytuacje Messiego i Ronaldo są całkowicie różne i też nie rozumiem porównań. na miejscu Messiego będąc tak bezpardonowo zatrzymywanym sam bym pewnie nie wytrzymał i zrobił coś czego Leo nie zrobił. sprawa Ronaldo jest inna, ale nie było tam żadnej umyślności. wydaje się że CR chciał pomóc sobie w utrzymaniu równowagi i pechowo trafił przeciwnika. to co piszecie o skutku to śmiech na sali. co jeśli nie trafiłby go w nos tylko dajmy na to w policzek i nie byłoby żadnych złamań? wtedy nie ma czerwonej kartki? kartka mogła się należeć, ale 1 mecz zawieszenia spokojnie by starczył. z resztą ciekaw jestem co byłoby tu pisane gdyby to Messi złamał komuś nos w tamtej sytuacji i taki Guti powiedziałby że kara jest słuszna. ogarnijcie się.

0

zielony no to jesteś blisko. spełniasz przynajmniej dwie z wymienionych przez ciebie cech. nieobiektywizm, bo wiadomo że są kibice realu normalni i zaślepieni, podobnie jak barcy. arogancja, bo takie twierdzenia są po prostu aroganckie. nie wiem jak u ciebie z materializmem, ale prawda jest taka że każdy z nas nim jest w mniejszym lub większym stopniu, więc zapewne spełniasz wszystkie te haniebne cechy które wypisałeś. jeszcze dokleiłbym tu hipokryzje, bo dużo kibiców barcy z tej stronki to hipokryci. zgoda?

0

odniosłem się do posta pana krisa, a na tej stronie jestem już jakieś 4 sezony, więc pudło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?