Kid A
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w barcelonie za to nie rządzą pieniądze. wychowankowie grają za średnią krajową mając w sercu tylko i wyłącznie miłość do klubu. letnie zakupy tylko potwierdzają teorię jaka to galaktyczna przepaść dzieli filozofię Barcy i Realu! hipohipohipokryzja to się nazywa.
0
najprawdopodobniej od nowego sezonu będzie grał już dla Timberwolves.
0
gregu powiedzmy że jeden sezon można przeliczyć na jeden rok gry, natomiast 19 lat na dajmy na to 130 może być trochę ciężko.
0
czyli jak IFHHS napisze na stronie że czarne jest białe albo na odwrót to też będzie się trzeba z tym zgodzić tak? trochę pomyślunku jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziło.
0
skoro od 91 to jak w historii? z tego co wiem, to w piłkę nożną zawodowo gra się trochę dłużej niż niecałe dwie dekady.
0
spójrzmy na to z tej strony. Casillas wygrywa każdy plebiscyt na najlepszego bramkarza, a nie zgadzają się z tym tylko kibice na tej stronie. może to nie z "nimi" jest coś nie w porządku tylko z wami? z resztą obiektywniejszego rankingu od tego być już nie może, więc proponowałbym cieszyć się z obecności aż 6 zawodników Barcy, a nie szukaniu dziury tam gdzie jej nie ma.
0
dlaczego skasowaliscie muj komentarz?!?! ..... ;)
0
ostrzeżenie
prowokacje schowaj do kieszeni
0
nie oglądam za bardzo innych lig niż hiszpańska, ale jeśli chodzi o tutejszą rywalizacje to póki co Casillas >> Valdes. zgadzam się że, Iker popełnił w tym sezonie trochę więcej gaf (ale nie dużo), ale przede wszystkim wybronił DUŻO więcej ciężkich piłek. styl gry Barcelony i posiadanie przez nią piłki przez 60% czasu gry znacznie wpływa na liczbę oddawanych przez przeciwników strzałów. obrona podobnie na wyższym poziomie, choć ostatnio się to zaczyna wyrównywać. faktem jest natomiast że Iker miał przez cały rok dużo więcej okazji do wykazania się i z wielu wychodził obronną ręką zaliczając spektakularne interwencje.
0
I PO MISZCZOSTWIE :((((((((((((((((
0
Jennings czy Rondo nie są jakoś rewelacyjnie zbudowani a do tego 10cm niżsi niż Ricky, a wymiatają przednio. szczególnie ten drugi. oczywiście Rubio będzie miał bardzo ciężko, jako że w Minnesocie jeśli ta go nie odda, nie będzie miał z kim grać.
0
gwoli ścisłości to Real wygrał Superpuchar Hiszpanii w poprzednim sezonie. więc jest 6-1 w tytułach.
0
jakie warunki muszą zostać spełnione żeby Barca odpadła?
0
o co to oburzenie? przecież ma racje. jeśli ktokolwiek tutaj uważa że Ibrahimovic jest bardziej perspektywiczny niż Benzema to jest po prostu kretynem. to czy kiedykolwiek Karim osiągnie poziom Zlatana to inna kwestia, ale póki co sprawa pozostaje otwarta.
0
Gruby Ronaldo to akurat czy słońce czy deszcz, bramki zawsze strzelał i raczej można mu wybaczyć hulaszczy tryb życia.
0
Ponadto Barca też kupiła przecież Ibre za prawie 70 baniek, czy Czyhrynskiego za 25.
0
Jego formę zweryfikuje cały sezon i jeśli będzie grał tak nadal, to zaliczy najlepszy w karierze. A w meczu z Sevillą nie wiadomo czy zagra, bo przecież w akcji "w której Diawara trafił czysto w piłkę" złapał jakąś kontuzję.
0
Nie grał świetnie, ale nie grał słabo. W pierwszej połowie oddał dwa kąśliwe strzały z dystansu z którymi bramkarz OM miał spory kłopot. W drugiej połowie cały czas ciągnął grę, strzelił 2 bramki, wywalczył karnego i zszedł. Rozumiem antypatie, ale bez przesady.
0
Hadim idąc twoim tokiem rozumowania można mieć pretensje do każdego gracza który grał źle do momentu kiedy zaczął grać dobrze!
0
Wasz obiektywizm mnie poraża. Ronaldo 9 goli w 7 meczach, tutaj 2 bramki + wywalczony karny i wg was gra słabo... okej, poczekamy aż zacznie grać dobrze.
Karny jak najbardziej się należał, wślizg jedną nogą w piłkę drugą w Cristiano jednocześnie. Co innego gdyby w piłkę trafił najpierw.
0
gregu dlatego napisałem że "sądząc po komentarzach na tej stronie...".
0
Marco sądząc po tutejszych komentarzach obie strony są na co najmniej takim samym poziomie.
0
Co zrobił to zrobił, odpokutował już za to, choć wiadomo, będzie się za nim ciągnęło do końca kariery. Nie ogarniam tylko tego powszechnego oburzenia, bo jakiś gość którego większość tutaj nienawidzi powiedział że jego kolega z klubu i reprezentacji jest lepszy niż święty i nietykalny Messi. swoją drogą ktoś napisał że irytują go "hala dzieci", owszem, ale tutaj jak widać po komentarzach sytuacja jest identyczna. ktoś kiedyś mądrze powiedział, "jeśli ktoś kogo nie znasz zaczyna cię nienawidzieć, to znaczy że robisz coś zajebiście dobrze".
0
Fanatyk dlaczego szczęście?
0
blaugranacule19 pokaż mi jakiś tekst napisany w podobnym tonie na rm.pl
0
kondri110
tak właśnie jest!
0
boże, co was bolą długi Realu? w jaki sposób to może wpłynąć na ich grę? nie zbankrutują na pewno, problemów z pieniędzmi raczej też nie mają więc jakie to ma znaczenie?
póki co Real zgarnął 3 pkt w każdym meczu i kropka. nie ważne czy z beniaminkiem, czy ten albo tamten był kontuzjowany. naprawdę nie macie większych problemów tylko wytykanie przeciwnikowi jakichś bzdur?
0
No Rubio bardzo dobrze w tym meczu, ale całość moim zdaniem poniżej oczekiwań. Coś tam zaczął grać dopiero w meczu z Polską, później było już lepiej, reszta bardzo słabo. Jeśli chodzi o zawodników Barcelony to dużo lepiej na przestrzeni całych mistrzostw zaprezentował się także tegoroczny nabytek, słoweński pf/center - Erazem Lorbek, wybrany z resztą do najlepszej piątki mistrzostw. I to z tego gracza FCB będzie miała dużo większy pożytek niż z Rickiego, który zapewne za max 2 lata poleci za ocean.
Anyway, bardzo fajne mistrzostwa. Polska jako organizator dała sobie znakomicie radę.
0
ogulnie to uwarzam ze real powinien ten mecz najwyrzej zremisowac. placzek jak zawsze szczelil fartem jakoms bramke dwa razy nawet dzis. to jest zenada pszeciez. ogulnie to real nie zasuguje na wygranom. wygrali z jakims beniaminkiem ledwo co i myslom ze dadza rade nas pokonac. my wczoraj pokonalismy atletiko 5-2 i real sie w ogule nie powinien cieszyc.
0
Moyart następnym razem proponuje się wstrzymać do końca meczu z wygłaszaniem opinii...;)