Kid A
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
64 + 96 + 15 + 31 = 206 (ewentualnie 208, jeśli coś pokręciłem przy cenie Kaki). jak dla mnie to nie grubo ponad 200 baniek... ;)
0
MessiGood ale skoro Real bierze kredyt na własne konto i odpowiedzialność to przecież ich pieniądze. Jak dla mnie zaglądanie komukolwiek do portfela to czysta bezczelność.
0
MessiGod jakich zasad ekonomii nie przestrzega Real? znasz w ogóle jakąkolwiek zasadę ekonomii? i komentarzy po ostatnich derbach było na stronie dokładnie tyle ile jest teraz. przy okazji zauważ że na waszej stronie najwięcej komentów jest w newsach o tym że Real kogoś kupił.
0
dzięki!
0
zna ktoś jakąś stronę gdzie są rozpisane wszystkie transfery tego okienka i aktualizowane na bieżąco?
0
to samo pisały madryckie gazety w kwestii transferu do Realu...
0
w kwestii tego "Kaka słabiej w tym sezonie" warto popatrzeć na statystyki.
http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=21364&&cc=5739
w sezonie gdy Kaka zdobywał złotą piłkę miał za sobą rewelacyjną grę w LM, ale dość słabo w lidze. teraz Kaka w LM nie grał, a statystyki ligowe są praktycznie 2x lepsze niż te z sezonu w którym dostał Golden Ball.
Jak dla mnie wcale nie gra słabiej niż kiedyś.
0
rozróżniam i zwracam honor. w takim razie proszę o jakiekolwiek potwierdzenie teorii 500 milionowego długu.
0
patryk misiu podaj mi jakiekolwiek źródło mówiące o długach Realu sięgających 500 mln, bo z tego co wiem, to Calderon zostawił Perezowi 90 mln w kasie, będąc całkowicie na czysto wobec jakichkolwiek wierzycieli (tak stwierdził niedawno sam Ramon w wywiadzie dla jakiegoś radia).
i druga sprawa, roczne przychody rzędu 60 mln to może ma Getafe. kluby z najwyższej półki mają ponad 400 milonów.
0
najbardziej irytujące jest ciągłe krytykowanie Realu za politykę finansową. skoro mają pieniądze lub je pożyczają na swój rachunek to za przeproszeniem gówno was obchodzi na co je wydają. to ich pieniądze i mogą sobie z nimi zrobić co tylko chcą.
0
co do Ramosa to warto obejrzeć
0
Jak był zmuszony do odejścia tylnymi drzwiami w Madrycie?
Sam odszedł błagając żeby go sprzedali 5 minut przed zamknięciem okienka.
0
cules nie to nie prawda. jak Calderon odchodził zostawił w klubowej kasie 91 mln (dla porównania Perez zostawił 1 mln). teraz wzięli pożyczki na 150 mln i to jest cały ich dług na chwilę obecną. przychód generowany rocznie to ok 400 mln.
0
armani śmierć i podatki.
0
Max, oficjalnie jeszcze nie. Sytuacja wygląda tak, że ManUtd zaakceptował ofertę Realu i otworzył drogę Ronaldo do negocjacji. Teraz tylko Cristiano musi się dogadać z Madrytem w sprawie kontraktu i oficjalnie stanie się piłkarzem Królewskich.
ps, sorry za ten post poniżej, musiałem sprawdzić czy mam jeszcze bana ;]
0
m,x
0
Spokojnie i tak zawyżyłem z grzeczności.
0
BAN
0
Taa. To Real wam wszystkiego zazdrości a mimo to obecnie na tej stronie jest chyba więcej newsów o Realu niż o Barcy.
0
kidza przecież tu jest dokładnie to samo jak jakiś zawodnik Realu powie coś niepochlebnego o Barcelonie. trochę obiektywizmu.
0
Co do kontraktu Lewisa to za Wikipedią "Po odejściu z SuperSonics podpisał sześcioletni kontrakt z Orlando Magic na kwotę 118 mln $."
Czyli wychodzi 20 mln za sezon.
0
Ale Was to boli :)
Co do kontraktów w NBA to jestem ciekaw, bo np taki Rashard Lewis który jest b.dobrym, ale jednym z najlepszych graczy zarabia 20 milionów za sezon.
0
youstus porównaj sobie statystyki Kaki z sezonu w którym zdobył złotą piłkę a z obecnym i podejrzewam że się zdziwisz.
http://soccernet.espn.go.com/players/stats?id=21364&&cc=5739
0
Szybko się te transfery Realowi zwrócą. Posiadają dużą część praw do wizerunku obu zawodników + na wszelakich tournee czy zwykłych meczach będzie gromadzić się full osób. No i ta sprzedaż wszelakich gadżetów związanych z piłkarzami też trochę podreperuje budżet.
O finanse Realu bym się nie martwił, bardziej o poukładanie tego zespołu.
0
LeoMessi ja nie uważam że kupno Henrego to było podkupienie, tak jak nie uważam że podkupieniem było kupno Cristiano i Kaki. Każdy z nich miał jakiś powód by odejść i nie zależnie od tego, były to normalne transfery.
Dla mnie podkupieniem są chamskie zagrywki typu ugadywanie się z zawodnikiem za plecami klubu jak robił to Calderon.
0
Moyrat jedynym "zmarnowanym" z wymienionych przez Ciebie jest Owen. Gość został właśnie kupiony "na pałę" i mimo dobrej gry później mu się nie powiodło.
VdV? gość gra po prostu słabo, nie jest to wina na pewno Realu, swoje szanse na swojej pozycji dostawał. analogicznie można powiedzieć że Barca zmarnowała Hleba.
Saviola? a to w Barcelonie coś grał? to nie przypadkiem FCB go zmarnowała?
Samuel i Baptisa pograli swoje i odeszli. Samuel grał słabo, choć miał szanse. Baptista grał już lepiej i jestem w stanie się zgodzić że jego talent przygasł.
Jeśli chodzi o podkupywanie to sprawa jest dość prosta. Perez wyłożył pieniądze Milan i ManU ofertę zaakceptowało. Podkupieniem były próby ściągnięcia CR9 rok temu przez Calderona. Analogicznie można powiedzieć że Barca podkupiła Henrego. Normalny transfer.
0
Realowi był absolutnie niezbędny rozgrywający - przyszedł jeden z najlepszych - Kaka. W Realu bardzo potrzebny był skrzydłowy, bo sam Robben nic nie ugra ze swoimi kontuzjami - przyszedł jeden z najlepszych na świecie. Realowi bardzo potrzebny jest jeszcze lewy obrońca i ewentualnie środkowy. Napastnik jest raczej niekonieczny, ale mile widziany. Póki co Real nie zrobił żadnego transferu "na pałę", tylko zakupił dwóch zawodników na pozycje na których istniały największe luki. Transferem na pałę byłoby teraz kupno Ribery'ego lub Silvy. Pomijając horrendalne kwoty wydane na tych dwóch grajków Real dokonał bardzo potrzebnych wzmocnień.
0
Moyrat wg twojego toku rozumowania Messi nie jest wychowankiem Barcy. Dołączył do niej gdy miał 14 lat. Nie rozumiem co chcesz udowodnić próbując pokazać że Raul nie jest wychowankiem Realu, ale nie masz po prostu racji. Zarówno Messi, Fabregas jak i Raul są odpowiednio wychowankami Barcy i Realu. Jeśli wg. przepisów ktoś jest wychowankiem to lepszego i bardziej obiektywnego dowodu nie ma. Cała reszta to tylko subiektywne spekulacje.
0
Cieszcie się bo hiszpańska liga rośnie w siłę. Będzie co oglądać.
0
sam Busquets może nie wystarczyć kiedy przyjdzie PNA...