0

cules100pro
Czyli teraz mamy pomocników: Song, Sergio, Xavi, Iniesta, Cesc, Thiago. Razem 6. Do drużyny dołączą Sergi Roberto i Rafinha. Razem 8. Ktoś musi wylecieć, a Cesc jest jednym z mocnych kandydatów.

0

Geble
To w takim razie po co 2 kolejnych napastników? Rewolucja się szykuje.

0

Po co pomocnicy? Chyba, że faktycznie Cesc i Song odchodzą.

0

ŁukaszNidzica
Sam sobie odpowiedziałeś na pytanie. Valdes, JdS, Bojan, Cuenca, Fontas, ewentualnie Pedro.

0

Tylko żeby nie było tak, że klub przy pokazywaniu drzwi kierował sie będzie zasadą wychowanek zostaje. Bo kilku do odstrzału jest. A znając życie odejdzie tylko JdS.

0

u99artur
Może dlatego, że był to tylko jeden wyskok ;)

0

Nie ma się co teraz rozczulać nad Guardiolą. Mamy zupełnie inną sytuację. Problemy zapoczątkował Pep wyrzucając zawodników z własnym zdaniem, zresztą w ostatnim swoim sezonie zebrał tego pokłosie. Stąd była decyzja o pożegnaniu się z gwiazdkami, a zamiast nich do zespołu mieli dołączyć piłkarze z sercem i zapałem.

0

Cochise
Myslimy o tym samym, ale inaczej to słowami ubieramy ;)

0

Cochise
TW Bolku jak zwykle są dwie drogi rozwoju. Albo burzymy i budujemy od nowa, albo modernizujemy bazując na tym co mamy. Dla mnie opcja druga jest dla Barcelony lepsza. Ile to już razy widzieliśmy tych samych zawodników pod batutą dwóch róźnych trenerów. Personalia te same, a gra zupełnie inna. Przewietrzenie składu jest potrzebne, ale nie od razu radykalne zmiany. Długo trwa zanim trybiki zaskoczą i będa pracowac na 100 %. Wszystko z umiarem.

0

Co z transferów, skoro taktycznie leżymy?

0

Wiedzieliśmy to od dawna. Jedyna możliwość zmiany na ławce to tylko i wyłącznie rezygnacja Tito.

0

u99artur
Jakbyś gdzieś odgrzebał starą dyskusję to byś tam przeczytał moje zdanie o spuszczaniu się na 'polską' Borussią. Zresztą po co będę się tłumaczył.

0

u99artur
Różnica jest taka, że ja nie kibicuje Borussi.
duch toma joad
Patrząc na obecne zachowania młodych Niemców nie mam wątpliwości co do tego, że wystarczy im odpowiedni wódz i historia znów się powtórzy.

0

u99artur, juliancarax
Mają na rękach krew członków mojej rodziny. Też młodzi, też niewinni, też się odcinali od wojny. jak współcześni Niemcy. Tylko tyle, że w młodym wieku musieli oddać życie, bo byli Polakami.

0

viscaelbarca77
Fakt, ktoś też tak kiedyś był nie do przejścia ;)
btw Gry oskrzydlającej Bayernu i tak nic nie przebije.

0

viscaelbarca77
Klucz do sukcesu to wyłączenie Crisa. Łukasz zrobił to po raz kolejny. Oby w rewanżu zagrał, bo coś tam naciągnął w pachwinie, a to bardzo bolesna kontuzja.

0

u99artur
Podłoże mojej niechęci do Niemców ma oczywiście wymiar historyczny. Ale to chyba nie miejsce na rozpisywanie się co jak i dlaczego.

0

Klopp na ławce Barcelony? Nie znosze Niemców to raz, a dwa najpierw zrezygnowac musi Tito, bo Rosell kontynuuje filozofię i projekt. Klapki na oczach vol.2

0

Dinio
Transfer Goetze został oficjalnie potwierdzony, tu jest ta różnica. A jeśli chodzi o Lewego to jedna osoba się wypowiedziała, a sam zainteresowany się trochę zakręcił chyba ;) Zresztą jak to jest prawda to się szybko o tym dowiemy.

0

Grooch
Uwierz mi to działa w obie strony. Wszędzie są normalni i ci 'inni'. Prześledź wszystkie komentarze tutaj o wczorajszym meczu. Nie znajdziesz ani jednego, który by wyśmiewał Real?

0

Dinio
Nie ma oficjala, nie ma pewności. Już Ronaldinho wsiadał do samolotu i miał lecieć do Manchesteru. Wylądował w Barcelonie. Borussia będzie głupia jak go sprzeda do Bayernu.

0

Geble
Niedługo zostanie selekcjonerem, jeśli tylko będzie chciał. Choć dla niego to pewnie nie jest szczyt marzeń.

0

Wg mnie teraz każdy wielki klub spyta o Roberta. Inni też się świetnie wypromowali, ale Lewandowski chyba nie zostanie w Dortmundzie.

0

Po wczoraj nie mam już żadnych wątpliwości co do klasy Roberta. Rozwiał wszystko, wypunktował bezlitośnie Real. To nie może być przypadek, gość jest naprawdę wielki. A BVB pokazała, że ma znakomitą drużynę i świetnego szkoleniowca na ławce.

0

Taki z niego ekspert jak z Roury Banderas. Jedyna wątpliwość to faul na Albie. Znaczy się faul był, ale Robben wcześniej go objechał jak chciał. Jordi mógł ewentualnie zaryzykować wślizg. Tylko czy by to odniosło skutek nie jestem pewien. A ręka Pique?

0

Widziałem już Barcelonę na kolanach. Ale takiej obojętności na ławce i na boisku już dawno nie doświadczyłem. Brakuje kapitana i trenera. Gdzie serce tej drużyny, gdzie duma?

0

Bayern zagrał lepiej, mądrzej, ofensywniej, skuteczniej, z sercem, na pełnym zaangażowaniu. Barcelona była tylko statystą. Tak jak Messi dla kolegów.
Marca i Roura narzekają na sędziów, część piłkarzy liczy na remontadę. Powiem krótko - uniknąć trzeba totalnej kompromitacji na CN, bo Niemcy przyjadą na luzie, pewnie zagrają najmocniejszym składem, bo do finału daleko, a liga pozamiatana. Mogą znów zagrać jak wczoraj wieczorem, czy Barcelonę stać chociażby na remis? Patrze na statystyki i widzę wielką tragedię. Drugi raz tak słabo agrać nie można, mam taką nadzieję. Trzeba godnie pożegnać się z tą edycją Ligi Mistrzów.
Długie urlopy, przewietrzenie składu i odpowiedni człowiek na ławce - tylko wtedy można mysleć o kolejnej próbie zawojowania Europy. Na Hiszpanię wystarczy to co jest. Jak chcemy więcej, to trzeba zmian. Może nie tak wielu, może tylko kosmetycznych.
Skończyła się pewna wspaniała i galaktyczna epoka. Kiedy i czy przyjdzie kolejna? Czy opieranie wszystkich rozwiązań na członkach La Masii jest prawidłową opcją? Pierwszy sezon Pepa - proporcje mniej więcej pół na pół, zawodnicy z własnym zdaniem, orali boisko jak wczoraj chociażby Robben. Teraz mamy 1298 wychowanków, wiernych filozofii. Po każdej bramce taka sama reakcja. Ale przykład idzie z ławki trenerskiej.

0

"na czele z bezproblemowym wyeliminowaniem Bayernu i rozstrzelaniem „Kanonierów" w Londynie" popraw to na Juventus, bo pewnie ten klub miałeś na myśli.
Też mnie cieszy pojedynek z bayernem. Jakby nie patrzeć jest dwa mecze na udowodnienie wielkości Barcelony.

0

Neutralny22
Rozumiem, że dziś mama napisała zwolnienie z lekcji, bo symulowałeś chorobę. Za to jutro się pochwalisz kolegom ze szkoły, że "tak ich pojechałem, aż im kredki z tornistra wypadły".
Jest tylko jedno ale, Ty choroby nie symulowałeś, Ty ją masz.

0

Ciekawe czy kibice Bayernu też zrobią mu kodeks zachowań jak Manuelowi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?