KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Geble
Pomimo faktu, że nie lubię BVB to teraz im współczuję. Jutro jeden z ważniejszych meczów w historii klubu, a tu taki zonk . Aż jestem ciekaw zachowania kibiców jutro. Pewnie go bezlitośnie wygwizdają.
Niejeden chciał kończyć karierę w klubie, całował herb, a za tydzień odchodził, bo mu się kasa zaczęła zgadzać.
0
VivaBarca!
Twój komentarz jasno daje do zrozumienia, że jesteś człowiekiem ograniczonym umysłowo. Każdy ma prawo do włąsnej opinii, może ją wysgłaszać tutaj i gdziekolwiek sobie chce. Nawet jak jest zwykłym napinaczem szukającym zaczepki.
0
Oficjalne info o tym Mario Goetze. Wszystko mogę zrozumieć, ale ogłosić to w takim momencie? Tragedia.
0
pu50
Dawno nie czytałem takich głupot.
0
Piotr,1985
Tylko, że Pedro w ważnych meczach strzela, jest typowym skrzydłowym, w pressingu znakomity i bedzie biegał 90 minut bez przerwy. I to właśnie on powinien grac dzisiaj, a nie Villa. Sanchez jak najbardziej pożądany dzisiaj na boisku.
0
blaise7
Umówmy się, że dla każdego z nich miejsce w ataku można znaleźć, ale nie w meczu z Bayernem.
0
Bardzo dużo zależy od zestawienia formacji ataku. Na dobrą sprawę w innych formacjach mamy jedną niewiadomą - kto u boku Pique. Ale jak już chodzi o atak to wiadomo, że zagra Messi. Tutaj nie będzie kombinowania, liczenia itd. Messi jest od kilku dni gotowy na 100%, a cała otoczka to tylko zasłona dymna. Dla mnie wybór reszty napastników jest jasny: dwóch z trójki Alexis, Pedro, Villa. Nie Cesc, nie Iniesta, nie Tello. Z uwagi na mocną pracę w pressingu, świetne powroty i szerokie ustawianie sie na skrzydłach zostaje Alexis i Pedro. Villa ma ostatnio słabą passę i raczej widzę go na ławce dzisiaj.
0
Jakoś jestem dziwnie spokojny przed dzisiejszym meczem. Gdzieś tam z tyłu głowy siedzą kosmiczne wyniki Niemców i rozjeżdżanie kolejnych rywali. Ale statystyki są po naszej stronie. Wszyscy wypoczęci, naładowani pozytywną energią, Messi głodny bramek. Martwi jedynie problem ze środkiem obrony. Może jednak to Abidal zagra dzisiaj? Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych w końcu. Jakikolwiek remis będzie wynikiem korzystnym, szczególnie remis bramkowy. Choć po cichu liczę na zwycięstwo. W końcu to Barcelona, a nie jakiś Mainz czy Freiburg. Tak więc spokojnie czekam na godzinę 20.45. Niech będzie to spektakl na miarę 1/2 CL.
0
juliancarax
Kolejny wywiad będzie z Tobą, także tego małego ludzika weź ze sobą do studia. No i Miami zwiedzisz przy okazji z nim.
0
constantine16
Oszczędź waść ;) Mój kandydat wygrywa, ewentualnie tak jak napisał Armani, czyli Bingoo. Swoją drogą ostatnio rzadko widzę jego komentarze. A szkoda wielka, że nie pisze.
0
następny w kolejce: juliancarax
0
Wolę jednak jak Karol pisze ;) Co nie zmienia faktu, że nie dał pytającemu żadnych szans. Dobry wywiad, oby było tego więcej. Może kiedyś warto zaangażować w tą inicjatywę kibiców z forum?
0
To samo mówił Hitler o Rosji. Taka już mentalność Germanów. Idzie pięknie, ale tylko do pewnego momentu. Oby Barcelona zatrzymała ten napór nieprzyjaciela.
0
Saviola88
Tak wiem o tym. Czytałem całego newsa. Plotki były, ale pewnie szykuja go na rewanż. W weekend zagra chwilkę, żeby poczuć murawę, a z Bayernem od pierwszej.
0
Na rewanż gotowy będzie już Puyol. Pojawiły się plotki, że już jutro będzie mógł zagrać.
Jak nie Abidal, to tylko Bartra.
0
Jeden i drugi znakomity. Być może jeden z nich nawet do finału awansuje z drużyną ;)
0
Dziennikarze też muszą na chleb zarobić. A transferowa karuzela coraz bliżej. Poczekajmy do końca sezonu.
0
Katalończyk
Napisałem Ci z przekąsem, bo podałeś dane, które były z sezonu, który nas najmniej interesował. Po prostu dane wygodniejsze.
Toure: 35 spotkań 2461 min
Busquets 50 spotkań 3356 min
A teraz dla porównania Keita z tego samego sezonu
44 mecze, liczba minut: 3334.
Teraz widzisz różnice i powód odejścia?
0
Katalończyk
Podaj jeszcze statystyki z kolejnego sezonu. Najlepiej uwzględniając Keitę.
0
Katalończyk
Nie zamierzam się tutaj kłócić, bo nie ma zresztą o co. Takie jest moje zdanie i koniec. Też się cieszę, że Busquets gra w Barcelonie i uważam go za wspaniałego piłkarza. Tylko pamiętam w jaki sposób nie to wszytsko rozpoczęło i nie lubię do tego wracac, bo szkoda słów.
Tematu Keity nie chcę poruszać. Cieszyłem się bardzo jak odchodził. Tak jak w przypadku Maxwella, Bojana, Motty, Edmilsona, itd. Są po prostu zawodnicy, którzy nie pasują do Barcelony i już. Ale tak jak zaznaczyłem na początku jest to tylko moje prywatne zdanie, do którego mam prawo zagwarantowane w Konstytucji RP.
0
Dziwne uczucie jak jest się lepszym i sie nie gra, bo ktoś jest wychowankiem i synem kolegi z drużyny. A jeszcze dziwniejsze, że jak już dochodzi do zmiany to pojawia się kolejny pupilek Keita. Ile można wytrzymac taką sytuacje? Teraz jest szefem pomocy w City i pewnie Top 5 pomocników w PL. Podwyżka i przedłużenie kontraktu - w pełni sobie na to zapracował.
0
Human dynamo.
0
tristan87
Madryt by ukamienował Jose.
0
tosiek93
Real i Iker to jedno. Żaden trener nie powinien kwestionować tego faktu. Jak Casillas odejdzie a Jose zostanie, to koniec świata będzie blisko.
0
No nie wierzę, żeby kibic Realu chciał odejścia Ikera. Tego jeszcze nie grali.
0
Armandi
Z Abidalem bym się wstrzymał. Nie sądzę, żeby grał tak jak kiedyś i był kandydatem do pierwszej jedenastki jako stoper. Na boku nie ma już dla niego miejsca. Ale nie mozna go w chwili obecnej tak po prostu skreślać. Dla jego zdrowia najrozsądniejsze byłoby faktycznie zakończenie kariery tylko, że on wciąż chce grać. Jest jeszcze miesiąc mniej więcej do końca sezonu, później wakacje z karuzelą transferową. Jemu kończy się kontrakt 30 czerwca, jak wyrazi wolę gry i chęć przepracowania okresu przygotowawczego z drużyna (czyli wszystko będzie jak dawniej), to powinien przedłużenie na rok otrzymać. Ja w niego wierzę, tu już nawet nie chodzi o jego chorobę, czy jakieś osobiste emocje. Wierzę, że skoro dwa razy się nie poddał i wrócił do gry, to i nie będzie "kulą u nogi", a wręcz stanie się wzmocnieniem drużyny. Jeszcze jest kilka tygodni czasu, niech dwie strony podejmą jak najlepszą decyzję.
0
u99artur
A w awans wierzę mocno, szanse są mniej więcej równe. Zresztą, jak oddadzą całe serce, wszystkie siły i odpadną - płakać nie zamierzam. Taki urok sportu. Jednak jak przejdą "obok meczu" to nie podaruję.
0
u99artur
Masz coś wspólnego z pewnym użytkownikiem "Bingoo". On też pisze to, co myśli i widzi. Zreszta pewnie go kojarzysz. To bardzo fajnie pisać swoją prawdę, szczególnie jak się ma na to gro argumentów i nie daje się człowiek ponieść emocjom.
0
Geble
Wiem, że go będziesz bronił. Wiem, że nie gra wyżej jak w Arsenalu. Ale do licha czemu się nawet nie stara uczestniczyć mocniej w ofensywie? Trochę 'zmiękł' w Barcelonie, tak mi się wydaje. Nie rozumiem tylko dlaczego.
0
Nie przemawia do mnie, nie przekonał mnie do siebie. Nie gra tak jak w Arsenalu. Jest wartościowym zmiennikiem, ale oczekiwałem od niego więcej. Na pewno nie można go wypuścić z Barcelony. Więcej zaangażowania i lepsza gra - tego od niego oczekuję.