0

Mój idol. Nieprzewidywalny jak pogoda nad polskim morzem.

0

Szanowny Panie Barcelona z sezonu 08/09 grała jeszcze lepiej. Ale to tylko moje osobiste zdanie. natomiast tamta ekipa (2006) była chyba najbardziej łapiąca za serce. Zdecydowanie bardziej niż to co mamy obecnie.

0

To był mecz ;)

0

Sympatyczna i prawdopodobna rozmowa. Ale musi się tutaj pojawić jeszcze element negocjowania. Bez tego Rosell nie kupi nikogo ;)

0

Ile jeszcze newsów nas czeka w tej sprawie? Opera jak "Moda na sukces".

0

Proszę mnie nie winić za brak dołączania instrukcji używania mózgu każdemu obywatelowi ;)

0

Zaskoczony jestem i zawstydzony ;)

0

Nie wiem czy najlepszy, ale zdecydowanie światowa czołówka. Szkoda, że tak się potoczyła ta jego kariera. Nie bez winy jest FC Barcelona.

0

Jako jego wielki fan przyznam szczerze, że zasługuje na bycie liderem ataku. W Barcelonie takowym nigdy nie był i nie będzie. Szkoda marnowania czasu na ławce. Poza tym ciężko znaleźć jakieś pozytywy w jego grze ostatnio. Chyba jego czas w Barcelonie już minął. Mówię to z bólem serca, ale klub jest ważniejszy.

0

Znowu przegrają z Wisłą ;)

0

Hurra! Zńów zwyciężył antyfutbol. Rok temu w Lidze Mistrzów, a teraz w Lidze Europejskiej. Ale mają fuksa, znów nic nie grają, a wygrywają. Tiki - taka w zwolnionym tempie to jedyny słuszny styl. Reszta to tylko azjatyckie podróby.

0

Mamy się umartwiać w worze pokutnym o chlebie i wodzie? Założe się, że Guardiola wróci do domu kiedyś tam w przyszłości. Prezydent klubu? Czemu nie.

0

Pep w swoim stylu mistrzowsko odpowiadał na pytania.
Czuję, że jeszcze kiedyś zasiądzie na ławce Barcelony.

0

To są wszystkie jego najładniejsze bramki? No strasznie ubogo to wygląda. Czeka go ogrom pracy.

0

"Chciałbym, żeby władze Chelsea ponownie złożyła mi propozycję gry u siebie. Znam doskonałych piłkarzy w Anglii; Drogbę, Lamparda czy Gerrarda. Byłbym bardzo szczęśliwy, gdybym mógł grać z nimi. Poza tym rozmawiałem z Davidem Luizem i Ramirezem, którzy utwierdzili mnie w przekonaniu, że Londyn to wspaniałe miejsce do życia" - Neymar wiele mówi.

0

Dawno takich głupot nie czytałem. Wszyscy do i dla Barcelony, a jak nie to na szafot z nimi! Niewierni Saraceni ;)

0

Dajcie go na te ostatnie 3 kolejki po pierwszego składu. Postawić mu do gry partnerów, którym zależy i wykazują chęci do gry: Alexis, Tello, Iniesta, brat Thiago, Montoya, Adriano, może i kogoś z Barcy B. Taki mecz o stawkę z doświadczonymi kolegami daje więcej niż 5 spotkań o pietruszkę w presezonie. Jak ma być wielki, to przez 270 minut wszystkim to udowodni. Strasznie mi się podoba jego brazylijski polot i finezja w grze. Każdy kontakt z piłką to szukanie fajerwerków. Tego brakuje Barcelonie. Pewnej nuty szaleństwa i nieszablonowości.

0

Może też grać na skrzydle lub jako fałszywa "9". Bardzo uniwersalny pikarz i mega utalentowany. Na obecną chwilę nr 1 w drużynie rezerw jak dla mnie.

0

Trzeba wierzyć, że po takim laniu niektórym otworzą się oczy. Priorytetów i filozofii zmienić nie można, ale trzeba udoskonalać. Równowaga i harmonia: tak jak pomiędzy wszystkimi formacjami, jak również pomiędzy graczami z cantery i resztą, na nazwiskach znanych lub też mniej znanych kończac. Plus pomysły z ławki.

0

Czyli mam rozumieć, że zostanie wypożyczony już jako zawodnik Barcelony A? Lepiej trzymac Pedro, bo to przecież killer i przekozak. Nie mam więcej pytań.

0

Wesz to taki pasożyt, a Katar to państwo. Co z tą Polską?

0

Błąd w tytule: Messiego odwiedzi katar.

0

Jakbyś się uczył to zostałbyś naukowcem i zarabiał miliony.

0

Rzeczowy komentarz Wać Panie ;)

0

Spokojnie zbiorą pieniądze. Zakaz robienia kser dokumentów, a jak ktoś chce to musi zapłacić ;) Już tam Rosell coś wymyśli.

0

Daj źródło kolego.

0

Guardiola jest zakochany w Neymarze i może faktycznie stara się go ściągnąć do Bayernu. Co on tam buduje, albo będą niszczyć, albo wszystko zepsuje.

0

Czyżby to była prawda? Nie wierzę.

0

Podobno pokazywali sobie jak się strzela. Oczywiście gole ;)

0

Alexis hultaj. Żeby tam za niedługo kilka piłkarek L4 nie przyniosło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?