0

Chyba "wyłysieję" miało być ;) Ale z Xavim to niestety prawda. Nikt go tu na ławce nie będzie trzymał.

0

Chciałbym, żeby sam zainteresowany uciął oficjalnie wszystkie spekulacje. Że klub go nie chce sprzedać to jest jasne. Że Tito go widzi i chce - też już wiemy. Co by o nim nie mówić nr 2 w klasyfikacji kanadyjskiej Barcelony, a przecież na wysokim poziomie zagrał mało spotkań. Gdyby tak dołożył regularność, to mamy króla środka pola.

0

Czyli jednak jest coś na rzeczy. Szkoda, bo walka o odzyskanie trwała długo i sporo kosztowała.

0

Guardiole ucieszył by bardziej Seydou Keita ;)

0

Jeszcze jedna informacja, tzw sympatyczne przesłanie: Gdyby nie Johan 9/10 obecnych kibiców Barcelony miałoby inny ulubiony zespół ;)

0

Kasabian
Czy on gdzieś obraził Jose? Wg mnie napisał prawdę widzianą jego oczami. Zresztą moje zdanie na temat Mou jest bardzo podobne z jedną tylko różnicą: nie bawię się w wróżkę ;) W przyszłości może wydarzyć się wszystko.

0

"Powyższy felieton jest opinią jego autora" - nie zamierzam ani bronić autora, ani też popierać. Krótko i szybko na temat Valdesa:
- legendą klubu jest czy się to komuś podoba czy nie,
- jeden z najbardziej utytułowanych bramkarzy i ogólnie profesjonalnych zawodników piłki nożnej,
- ma swój charakter, zresztą akurat posiadanie "jaj" uważam za cechę pożądaną wśród ludzi,
- dał nam wiele radości, jak i powodów do smutku, nie oceniam czego więcej,
- wśród kolegów szanowany i doceniany,
- "dał ciała" ogłaszając brak porozumienia w środku sezonu,
Moim skromnym zdaniem (czy ktoś myśli tak samo zupełnie mnie nie obchodzi) Victor to bramkarz światowego formatu. Pewnie nie TOP 3, ale gdzieś tam wysoko się plasuje. Nigdy za nim nie przepadałem, wręcz można powiedzieć, że go nie lubię. Koniec i kropka, to się już nie zmieni. Ale nigdy nie chciałem jego odejścia z klubu i zawsze szanowałem za bycie członkiem rodziny Blaugrana oraz za wszystko co zrobił dla klubu - a zrobił niemało. Zawsze myślałem, że zakończy tu karierę. Bardzo mnie zaskoczyła jego decyzja, dodatkowo przekazana w tak trudnym momencie. Życie toczy się dalej, hołd należy mu oddać, bo po prostu na niego zasługuje. Czy za nim zatęsknię? Nie. A szukanie następców zostało podjęte przez wszystkie media, kolejne kandydatury wysuwają poszczególni kibice zazwyczaj troszczący się o dobro klubu. Nie jest to koncert życzeń, ale swoje zdanie zawsze wyrazić można. Pozdrawiam Ice.

0

Chyba oglądaliśmy inny mecz. Jedynie momentami Vive potrafiło grać jak równy z równym.

0

Czyli jednak Marca miała najbliższe prawdy informacje. Drugi transfer w historii. Wielka kasa i wielkie oczekiwania. Nie zawiedź nas Neymar.

0

Cieszył się będę z jego dobrej gry i dawania zespołowi serca. Nikogo nie chcę koronować w pierwszy dzień. Pożyjemy, zobaczymy.

0

Żadna to dla mnie radość. Bardziej się cieszyłem jak przychodził Henry. Neymar to wielka niewiadoma za kosmiczne pieniądze. Oby się sprawdził.

0

Lepiej się przyznajcie ile kasy poszło na niego. Rosell bądź szczery, bo kolejna kadencja się oddala.

0

Żebyś się nie zdziwlł ;)

0

Pierwszy będzie Bojan.

0

Do Kloppa go.

0

Pamiętaj Neymar dwie liczby: 47 i 49. Dopiero potem możesz gwiazdorzyć. Na razie ogon pod siebie i harować na treningach.

0

Bez niego układanka Tito nie ma racji bytu.
Adriano - Trenerze, chciałbym zagrać jako rozgrywający.
Tito - Musisz wiedzieć, że są od Ciebie lepsi.
Adriano - A jako bramkarz?
Tito - Jesteś za niski
Adriano - No dobra, trzy pozycje w linii defensywnej mi wystarczą, ale pod warunkiem
Tito - Jakim?
Adriano - Muszę grać w parze z Jefecito
Tito - Wytłumacz mi dlaczego
Adriano - No to już: Ja jestem szybki, on ma świetne wślizgi. Ja umiem się ustawiać, a on grać głową. Ja się czasem podłącze, a on puści crossa na 71,22 m. Czyż nie jest to duet doskonały?
Tito - Faktycznie już nie potrzebujemy nowego stopera. Dzięki Ci Adriano, mam nową koncepcję zespołu.
Adriano - Nie ma za co. Jak trzeba to i w ataku zagram, a właśnie a propo ataku...
Tito - Mamy Neymara, nie próbuj nawet...
Adriano - Ale trenerze, przecież mam dobry strzał z dystansu.
Tito - Nic Ci nie mogę obiecać. Ale ewentualnie mogę na Ciebie liczyć?
Adriano - Oczywiście, trawę skoszę, kible wyszoruje, koła helem napompuje - będą lżejsze. Zawsze do usług.
Tito - Spoko, mam ważny telefon - "Sandro, chyba już nie potrzebujemy ....."

0

Ranocchia - chyba byłem pierwszym, który o nim napisał. Zdecydowanie warto się przyjrzeć.
Alderweireld i de Vrij - solidni zawodnicy.
Tylko czemu nie napisałeś nic o naszym wychowanku Botii?

0

Coś mi sie wydaje, że nigdy wielką gwiazdą nie będzie.

0

Poluzuj rzepy w sandałach, bo zdrowia szkoda.

0

A wystarczyło odkupić Botię. Ale Pepowi potrzebny nie był. Miał Mascherano.
Nawet jakby nie wyrwał pierwszego składu, to byłby solidnym zmiennikiem. I teraz byśmy się nie martwili o kontuzje czy brak doświadczenia Bartry.
Sytuacja podobna do tej z Caceresem. Grał dobrze, a musiał odejść.

0

Każdy ma prawo do innego zdania ;) Iker nieomylny nie jest, tak samo Sfinks, ale bronią jednego i drugiego wyniki. Dopóki tak jest nikt niczego nie zmieni. Bo po co psuć? A w reprezentacji Iker jest nietykalny.

0

Coście się tak Ikera uczepili? Przecież jest kapitanem reprezentacji. To człowiek del Bosque. Casillas jakby nawet przez rok nie grał to i tak na reprezentację zepnie pośladki i będzie bronił jak natchniony. Można nawet powiedzieć, że to on po części rozdaje karty. I jego miałoby zabraknąć?
Puyol musi wyleczyć się do końca. Przyda się bardzo Barcelonie, pojedzie sobie na mundial i po nim zakończy karierę reprezentacyjną. To jedyne słuszne rozwiązanie.

0

Ciekawe czy choć z 20 bramek strzeli przez cały sezon ;) A jeszcze ciekawsze jak bedzie wyglądał na boisku przeciwko dwóm liniom defensywnym. Bo sytuacji 1 na 1 z obrońcą za wiele mieć nie będzie. Chyba, że coś się zmieni w filozofii gry.

0

Master level on ;)

0

Kiedy w końcu będzie wywiad z IceManem? Karola fajnie się słucha, bo to mądry facet z szerokimi perspektywami, ale w końcu pora na odmianę ;)

0

Obiektywnie: dobra decyzja dla klubu i samego piłkarza.
Subiektywnie: łezka się w oku kręci.
Powodzenia wspaniały piłkarzu i wielki człowieku! Wracaj szybko.

0

A gdzie on pisał coś o Pedro?

0

Jakby Pep był trenerem, to już od pewnego czasu w treningach i meczach uczestniczyliby najzdolniejsi piłkarze z Barcy B.

0

Szkoda, że forma przyszła tak późno i dopiero w meczach o pietruszkę. Nadal widzę w nim większe możliwości niż prezentuje obecnie. To nie jest jego szczyt, stać go na więcej i wierzę, że przyjście Neymara tylko podniesie poziom ataku. Przed Alexisem sporo pracy, żeby być podstawowym skrzydłowym. Niech udowadnia na każdym kroku, że był wart tak wielkich pieniędzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?