KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Źle mnie zrozumiałeś. Nikola jest na topie od tylu lat, że się dziwię jego równej i stabilnej formie. Praktycznie już 10 lat jest mocno eksploatowany w klubach i reprezentacji, a dla wielu obserwatorów jest jest od kilku sezonów niezmiennie nr 1 na świecie. Zresztą sądzę tak samo. Barcelona skorzysta na tym transferze.
0
Zamiast Alexisa odpoczywać powinien Pedro. Choć w sumie nie wiadomo czy on odpoczywa na boisku czy poza nim. Forma wybitnie wakacyjna u Kanaryjczyka.
Czekam w końcu na Tello od pierwszej minuty na lewej stronie. To jego miejsce i tutaj zawsze pokazywał pełnię możliwości.
0
Karabatić mimo upływu lat nadal jest wielkim zawodnikiem. O składzie Barcelony można tylko powiedzieć "galaktyczny Dream Team".
0
Wczoraj podobno rozwiązał i chce dołączyć do Realu. Ale taki był warunek: jeśli nie awansuje do pierwszej drużyny w ciągu dwóch lat(co miał wpisane w kontrakt), to może rozwiązać kontrakt.
0
Tu nawet nie chodzi o jedno kopnięcie piłki. Bardziej o polowanie Atle.
0
Messi niech lepiej odpoczywa po kontuzji. To nie jest najważniejszy mecz sezonu, więc brak Leo nie powinien być problemem.
Chciałbym na boisku zobaczyć w końcu Tello. Chłopak zasługuje na grę i powinien zrobić więcej niż Pedro.
0
Dużo starszy nie jestem, ale Gary występuje jak "złotówa".
0
100 mln rocznie i można zaakceptować ofertę od Arabów. Zobaczymy jak zagłosują Socios.
0
Jeśli to jest prawda (w co osobiście wątpię) chciałbym, a by ktoś się poważnie zastanowił nad taką propozycją. Kupa kasy za zawodnika, który raczej lepszy już nie będzie. Owszem, pewnie już nikogo nie udałoby się kupić w tym okienku, ale Tata i tak wstawia pomocników do ataku, więc wielkiej dziury by nie było po Pedro.
A tak na serio, Pedro się nie ruszy z Camp Nou.
0
Mały Magik. Dał dużo Barcelonie.
0
Ale tak szczerze, co nas to obchodzi? Jakoś przed meczami z Arsenalem nikt nie wrzucał na stronę artykułu pod tytułem: "Szczęsny na pewno zagra z Barceloną" albo "Fabiański pewnie obejrzy mecz z ławki". Niepotrzebne info. Identycznie sytuacja miała się z Perquisem. Nikt nie pisał, że może zagrać z Barceloną w Betisie
0
rafkop8
Pozycja defensywnego pomocnika jest pozycją najbardziej newralgiczną. Bierze intensywny udział we wszystkich akcjach ofensywnych i defensywnych. Tak jak napisałeś DMF zazwyczaj jest osobą najbardziej niedocenianą, co zresztą mnie nie dziwi. Doceniani byli jedynie zawodnicy wybitni na tej pozycji. Większość z nich wymieniłeś. Vieira, Makelele - dwaj giganci na tej pozycji.
Sergio w formie jest znakomity, Song w Arsenalu potrafił działać cuda. Tego nam brakło pod koniec sezonu, akurat gdy przyszły najważniejsze mecze w CL. I tu zaczynają się schody, bo często stają się kozłami ofiarnymi. Strata, niezdecydowanie w przerwaniu akcji, brak asekuracji, albo zbyt wolny powrót i winowajca utraty bramki gotowy.
Głównym winowajcą odejścia Toure jest Guardiola. Ani Sergio nie grał lepiej od Yayi, ani Keita. Ale to właśnie oni pojawiali się na boisku zamiast świetnego Iworyjczyka. Cóż, było minęło, Barcelona ma Sergio zaliczanego do ścisłej czołówki na swojej pozycji, a City ma jednego z najbardziej uniwersalnych piłkarzy na świecie, który gra świetnie w każdym fragmencie boiska.
0
Iker nie odejdzie z Realu. To jest ich najlepszy produkt, lepszy nawet od samego Raula. kapitan w klubie i w reprezentacji. Drużynowo zdobył wszystko, a indywidualnie też sporo się tego nazbierało. To byłby strzał w kolano dla Madrytu.
0
Zaczął dobrze, zobaczymy jak skończy. Powodzenia Tata.
0
Nie za analfabetyzm czy dysgrafię, ale za wulgaryzmy.
0
Przestań płakać. Patrząc na Twoje wypowiedzi dziwie się, że jeszcze nie dostałeś bana na stronkę.
0
FCBarca.com
Jeszcze krótki komunikat w związku z Ligą Typerów. Dopracowujemy ostatnie detale nowego systemu. Już niebawem start!
Lubię to! · · Udostępnij · 101 · 19 minut(y) temu w pobliżu: Kraków, Malopolskie ·
0
Trochę nie na temat: Co z Ligą Typerów? Kilka dni nie odwiedzałem serwisu i mogłem coś przegapić.
A teraz już na temat:
Początek ligi to zawsze duże niewiadome. Nowy trener, nowi piłkarze, zmiany w taktyce, wielkie oczekiwania kibiców na całym świecie. Wypadałoby rozpocząć sezon z wysokiego C. Pewne zwycięstwo daje sporo motywacji i daje ciut luzu w umysłach. Uff, jeszcze tylko 37 zwycięstw ;)
0
Nie ukrywam, że transfer Sakho byłby chyba najlepszym rozwiązaniem na chwilę obecną. Kwota adekwatna do umiejętności i wieku, nie tak jak w przypadku Luiza czy innych kandydatów - zaporowa.
Całkiem z innej beczki - na 99% Victor Valdes odejdzie za darmo po sezonie. Podobnie będzie z Pinto. Będzie problem kolosalny. Każdy klub będzie windował ceny za swoich golkiperów. A Barcelona żadnego ruchu jeszcze nie wykonała. Chyba, że ogłoszą transfer znienacka. Czekać do okienka zimowego? Albo do kolejnego letniego - może się to skończyć tragicznie.
0
Z jednej strony Tata ma rację, a z drugiej nie.
1. Nie da się opierać gry na wracającym po kontuzji Tarzanie.
2. Po co Barcelonie obrońca, który umie wyprowadzać piłkę jak Pique? Obrońca ma bronić dostępu do bramki. Poza tym każdy zawodnik na tym poziomie potrafi podać piłkę do najbliższego, niepilnowanego kolegi. Czy to obrońca, bramkarz, czy pomocnik. Nie dajmy się zwariować. Czasami lepiej huknąć gdzieś w aut niż ryzykować podaniem i stratą piłki w myśl filozofii. Chore myślenie.
0
I jakby na to nie patrzeć potwierdzony. Zresztą nie tylko w Barcelonie taka prawidłowość występuje.
0
Widzę, że znów pojawia się temat Sakho. Nie ukrywam, że już rok temu o nim myślałem. Być może właśnie jego brakuje Barcelonie - dobre warunki fizyczne, w miarę szybki, dobrze przerywa akcje tzw. 'przecinak', za wiele się nie zastanawia, tylko szybko kopie balona. Może faktycznie powinien trafić na CN?
Oprócz tego nasuwa się pewna kwestia - odkąd pamiętam zawsze w tych najlepszych sezonach w składzie był Murzyn. Często kilku - 2008/2009 Eto'o, Abidal, Toure, Henry nie uwzględniam. Gdyby tak sięgnąć pamięcią wstecz pojawia się prawidłowość - posiadanie czarnoskórego w formie przekłada się na trofea. Teraz mamy tylko Songa, który częściej grzeje ławę niż gra. Sakho by się w sumie przydał.
0
Wg mnie 35 mln to i tak za dużo, ale cóż niech złożą taką ofertę. Jak będzie odmowa, to trzeba dać sobie z nim już spokój i skupić się na kimś innym. Czas nagli, sezon za pasem, a gdzie treningi, wkomponowanie się i zgranie? Szczególnie ważne na tej newralgicznej pozycji.
0
Jeśli przejdzie, to się nie ucieszę.
0
Pep pamiętaj jedno - 2014 Mundial w Brazylii. Odstaw Niemców na ławkę, to Cię media zjedzą. Raz, za działanie na szkodę klubu i piłkarzy, a dwa - za osłabianie reprezentacji i krzywdę narodu. To taki naród, że będzie długo milczał, ale jak już wybuchnie, to skutki mogą być opłakane.
0
I bardzo dobrze, że Luiz nie trafi do Barcelony. Tym bardziej za taką kwotę.
0
To Barcelona i Real mają jednego właściciela? kto to jest ten cały socios? jakiś Grek chyba ;) Nie rozumiem zupełnie, że jednym daje 100 milionów na Bale, a drugim skąpi grosza.
0
A ja jestem szczęśliwy, że Cesc jest i będzie piłkarzem Barcelony. Tata musi przekazać mu batutę dyrygenta od Xaviego, albo ustawiać go tuż za klasycznym środkowym napastnikiem (jeśli takowy się w Barcelonie pojawi). Był jednym z najlepszych w PL, czas na La Liga. Nieodwołalnie nadchodzi czas Fabregasa.
0
Bo Real jest zły, a Barcelona "święta" ;) La Masia szkoli tylko pomocników i skrzydłowych na wysokim poziomie. Gra na pozostałych pozycjach wiąże się zazwyczaj z widmem odejścia do innego klubu w celu kontynuowania kariery.
0
Z jednej strony się cieszyłem, że Barcelonę obejmie ktoś spoza "otoczenia klubu", a z drugiej była to dla mnie postać prawie anonimowa. Liczyłem na szkoleniowca obytego w Europie. Decyzję zarządu ocenię dopiero po zakończonym sezonie. Nowemu trenerowi życzę długiego pasma nieprzerwanych sukcesów z Dumą Katalonii.
Trener "z zewnątrz" powinien przebudzić z marazmu wszystkich piłkarzy i postawić ich w stan pełnej gotowości. Każdy zaczyna z czystą kartą i musi walczyć o miejsce w podstawowym składzie. Może w tym sezonie zobaczymy Pedro, Alvesa, Pique w wyśmienitej formie? Może Xavi będzie rządził środkiem w ważnych meczach wspólnie z Ceskiem? Oby nie było kontuzji, a Tata nad wszystkim zapanował.