KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ktokolwiek, byle nikt z Anglii.
0
Dokładnie tak, równie niepotrzebne co drzwi do lasu.
0
Szczerze Ci tego życzę Florek. Żebyś miał w swoich szeregach CR7 ze Złotą Piłką z tego roku. Żadnych pucharów z drużyną, ale za to niech Cristiano przyniesie Ci ZP. Pozdrawiam.
0
To, że jakiś matoł powiedział, że trzeba 1,2 mld euro na nowy obiekt nie znaczy, że tyle Barcelona musi zapłacić.
0
Patrzę na ten problem przyszłościowo. Remont teraz, remont za 7 lat, potem jeszcze raz i w końcu kiedyś musi i tak powstać nowy obiekt. A wtedy CN można będzie jedynie potraktować buldożerem i kulą od Miley Cyrus.
0
Mała ciekawostka dotycząca Neymara: Rozpoczął 18 spotkań od pierwszej minuty, w 8 został wybrany MVP (czytelnicy lub redakcja lub razem), 10 razy był zmieniany. 18-8=10 - przypadek?
0
Tylko i wyłącznie nowy stadion, ale o podobnej pojemności. Wyjdzie taniej niż remont NC.
0
Czyli ponad 900 mln euro.
0
W końcu się doczekałem artykułu o boskim Diego. Na początek sucha statystyka:
Barcelona - 52 mecze, 34 bramki, średnia 0,65 gola/mecz
Napoli - 258 meczów, 115 bramek, średnia 0,45 gola/mecz
Choroba, złamanie nogi, konflikty - pomimo tego skuteczniejszy był w Barcelonie. Jaki wynik osiągnąłby w pełni zdrowia? Wg mnie kosmiczny.
Teraz przejdźmy do Napoli. Kiedyś poświęciłem cały wieczór na materiały archiwalne dotyczące gry Maradony w tym zespole. On wszystko wygrywał głównie w pojedynkę. Ciężko nawet określić pozycję, jaką zajmował na boisku. Geniusz z bujna czupryną. Teraz pora na kolejną suchą statystykę:
Napoli istnieje 87 lat. Diego grał tam siedem i zdobył 5 pucharów. Przez pozostałe 80 lat Napoli wygrało tylko 3 - były to jedynie puchary Włoch. Czy trzeba coś więcej dodawać?
Jeszcze mała informacja o grze reprezentacyjnej na mistrzostwach świata. Bez niego 1 mistrzostwo i jedno drugie miejsce na kilkanaście występów, a z nim taki sam wynik w 4 lata.
0
Ta rewolucja to wg mnie branie rzeszy podwykonawców i ich duszenie do ostatniego grosza. A później brak płatności ;) Polskie piekiełko.
0
Grawitacji nie oszukasz.
0
whatis
Nie jest tak do końca jak mówisz. Przy takich inwestycjach jak NNC przede wszystkim trzeba będzie spełnić niebotyczne warunki zamówienia. Specyfikacja będzie miała kilka tomów po kilkaset stron ;) Chętnych będzie wielu, dopuszczą tylko kilka firm, a później się okaże, że max 2 spełniają 100% warunków. Wygra ta, która będzie miała najgrubszą kopertę albo najszersze plecy.
0
Czasami nie tylko ręce opadają po takim widoku ;)
0
Tak się składa, że branża budowlana mocno ucierpiała podczas kryzysu, a teraz pewnie chce się szybko odbić do góry. Tak jak u nas zresztą ;) Materiał poszedł w dół, bo każdy chce sprzedać. Robocizna szybuje w górę, bo mali już upadli, zostały większe ekipy.
0
Trochę dziwne. O ile koszt remontu zawsze może skoczyć kilkadziesiąt/kilkaset procent w górę, to już budowa nowego obiektu raczej nie powinna aż tak bardzo się zmienić. Niby 3 lata minęły, może zwiększył się zakres inwestycji. Z takich ogólników jak w artykule ciężko coś mądrego wywnioskować.
0
I jaki wniosek z ostatniego zdania Padre? Młodość, młodość i jeszcze raz ambicje. Czy Montoya gra 2 poziomy niżej od Alvesa? Czy Sergi nie kontroluje piłki jak stary wyga? Czy Bartra nie zawstydza swoich kolegów grając jak profesor? W ataku młodość zwycięża. Teraz czas na pozostałe formacje i brak patrzenia na nazwiska. Inni też potrafią. I przede wszystkim mają głód sukcesów.
0
Zaczynał w City na bramce jak już coś.
0
Brakuje jeszcze jednej informacji. Pierwszy od kilku spotkań mecz, w którym gra Barcelony nie usypiała fanów przed telewizorem.
0
Alexis otrzymał w tamtym sezonie wiadro pomyj na głowę (zresztą zupełnie słusznie) i jak widać poskutkowało to dobrą grą. Wykonuje kapitalną robotę na każdym metrze boiska. Nie strzelił bramki a i tak jest zewsząd chwalony. I o to właśnie chodziło.
Neymar - no i tu jest problem. Jak się rozochoci, to za chwilę będą slalomy. Jedno zagrożenie to polowanie na nogi, a drugie to Leo Messi. Czy da się pogodzić takich cracków razem? Szczególnie, że Messi nie lubi konkurencji, co potwierdzi Zlatan i Villa. Real powoli odpala swój magiczny duet. Będą z nimi problemy. Barcelona musi odpowiedzieć równie mocno.
0
Nie ma się co zachwycać meczem o nic. Ale z drugiej strony fajnie, że widać było momentami lepszą grę niż ostatnio. Teraz tylko przetrzymać jakoś do powrotu Messiego.
0
Miałem nadzieję, że to będzie Oknoplast. Cholewa ;)
0
Gaspart nadal żyje w innym świecie. Pora na lekarstwa i do łóżka.
0
Otóż Robben nie jest tak bardzo komercyjny jak nominowana trójka. I mecze wybitne potrafi przeplatać słabymi. Co nie zmienia faktu, że robi róźnicę na boisku.
0
Cieszy mnie to, że jest szczęśliwy w Bayernie. Zasługuje na grę, a nie na liczenie kibiców z ławki czy z trybun.
0
Powinien grać w każdym meczu. A ławkę odwiedzać, gdy drużyna gra w Pucharze Króla albo z kimś z dołu tabeli. Młody, niedoświadczony? To tylko puste słowa bez pokrycia. Prawie 23 lata, wszystkie kategorie wiekowe w młodzieżówce Hiszpanii i w Barcelonie. Puka do kadry seniorskiej coraz mocniej, a w Barcelonie jest nr 1 w obronie w każdym meczu, w którym gra.
Kiedy jak nie teraz?
0
Tata nas zaskoczy i zagramy w pomocy Sergio, Xavi, Iniesta, a Cesc jako fałszywa 9.
0
Dinio
Swoje czy cudze? Dla mnie jedno i drugie wydaje się niebezpieczne, choć z obcą jeszcze do czynienia nie miałem.
0
I jeszcze Giggs, który kocha szwagierki, ale on na Mundial nie pojedzie.
0
Padre
Jest jeszcze Terry, ale on woli cudze żony ;)
0
Kilkumetrowe mury już stoją, co będzie dalej? Wieżyczki ze snajperami, godzina policyjna?