KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra z najwyższą średnią. Tylko, że ostatnio za często na ławce i czar pryska powoli. Alexis ma takie staty, że aż trudno uwierzyć w jego formę sprzed roku. Jak można mieć takie wahania.
0
Taki artykuł na stronie powinien ukazywać się co 3 dni. Dużo nie przeczyta, a część czytających i tak nie zrozumie. Sugerując się tytułem niektórzy obecni tutaj kibice Realu zepną się jak gumka w stringach, a wielcy obrońcy jedynej słusznej idei z Katalonii odpowiedzą na każdy atak. A redakcja ma spokój, bo sypnie permanentnymi banami i pozbędzie się problemu ;) Tak trzymać, tylko częściej.
0
Masz chłopie czas do połowy maja, żeby pokazać trenerom swoją wartość. Uda się to zostaniesz, jeśli nie to pewnie definitywny transfer. Powodzenia.
0
A najlepsze jest to, że nadal strzelają wszyscy napastnicy, a nie tylko Leo. Jest jakaś alternatywa.
Świetne powitanie Afellaya. Zdjęcia, posty po meczu. Chyba jest lubiany w szatni.
0
Tak się wahałem na kogo zagłosować. Alexis naprawdę oddał serce na boisku i należy mu się pochwała. Messi trochę inaczej wyglądał niż ostatnio i powoli wraca na szczyt. Ale co mnie najbardziej cieszy to rozpędzanie się Pique. Z meczu na mecz gra coraz pewniej w obronie, a zdobywane bramki są niejako nagrodą za coraz lepszą postawę. Jeszcze krótko o Pedro - cichy bohater.
Szkoda niewykorzystanych okazji. Tak naprawdę po pierwszej połowie powinno być już pozamiatane przynajmniej trzeba bramkami. Wyregulować celowniki, bo z City każda okazja będzie na wagę złota.
0
Dla Nikoli to standard ;)
0
Tylko, że tam są przyzwyczajeni do grania co 3 dni z mocnymi zespołami.
0
Dobre info. Ale ławkę mają długą i wartościową, poza tym mogą Chelsea pofolgowac.
0
"Socio Jordi Cases wycofuje swój pozew.
Cases uznał że cel, w jakim składał swoją skargę został osiągnięty oraz docenia zmianę stylu rządzenia, jaka nastąpiła wraz z przejęciem sterów Blaugrany przez Josepa Marię Bartomeu.
W połowie przyszłego tygodnia prawnik Casesa złoży w madryckim sądzie wniosek o wycofanie pozwu, jednak to od decyzji sędziego zależeć będzie czy sprawa zostanie zarchiwizowana czy też postępowanie będzie się toczyć dalej.
La Vanguardia"
Tak jak myślałem. Polityka, ośmiornica, korupcja. Dzień dobry, przyszliśmy popełnić pana samobójstwo.
0
Na razie oficjalnego potwierdzenia nie ma. Podobno miały być kolejne pozwy na członków zarządu, ale sam zainteresowany temu chyba zaprzeczył. Mnożą się wątpliwości.
0
Moje pranie momentalnie wyschło jak podczas Familiady.
0
Nie każdy jest takim tchórzem jak Ty i pozwalałby dawać się obrażać.
0
Skończy karierę i będzie występował w Tańcu z Gwiazdami.
0
Czy to katalońskie "Rozmowy w toku"?
0
cieciuch
1. Skąd taki pomysł? Jakieś dowody?
2. Podcieranie tyłka "inteligentnym słowem". Dla mnie nie ma mowy o pełnej transparentności w tego typu klubie.
3. Prezydent chyba lepiej zna statut klubu.
4. Decyzja zapadła na głosowaniu za Laporty.
5. Albo jestem ślepy, albo tej choinki nie widzę. Reklamy były, są i będą.
6. Mówisz o Johannie, który chce sprzedać Messiego?
7. Na czym polega ten brak szacunku?
8. Pracuje z ludźmi zaufanymi, których zna od lat. Ma do nich zaufanie. Z naszego punktu widzenia niekoniecznie zauważamy to, co on.
9. Wewnętrzne konflikty? W szatni? Na stadionie? Na trybunach czy może w toaletach? Brak precyzyjności.
10. Czy prezydent powinien odpowiadać za regres sportowy? Poza tym tego regresu za bardzo nie widać. 100 punktów w La Liga i najlepszy początek jesieni.
11. Prawomocny wyrok sądu poproszę i się ustosunkuję.
12. Oko za oko nie jest w stylu Barcelony, choć na tym polu faktycznie mógł się lepiej zachować.
13. Odejście Abidala zapadło podczas głosowania. Jakiś link do wyśmiewania Erica?
14. Boixos dzicza nazwać nie można. Chciał przywrócić doping na CN, którego jak sam wiesz nie ma. Decyzja trochę nieprzemyślana.
15. Dowody na okłamywanie i kreatywną księgowość??
16. Nie kupował żadnych zawodników bez konsultacji ze sztabem szkoleniowym jak Perez.
0
No dobra przeciwnicy Rosella, czekam na zarzuty poparte konkretnymi dowodami. Zobaczymy czy go obronię.
0
Hrabia Drakula i jego Zmierzch.
0
Nieoficjalnie co grozi Barcelonie: degradacja do najniższej klasy rozgrywkowej, zaoranie Camp Nou i posadzenie ziemniaków, utrata zdobytych pucharów na rzecz Pelikana Łowicz i odebranie licencji pilota wycieczkowego wszystkim kierowcom autobusów w stolicy Katalonii.
0
Prezesem być nie musi. Wystarczy, że na stołku posadzi swojego człowieka. Nie wiem, może się mylę, ale coś mi tu nie pasuje.
0
Dla mnie sprawa jest prosta. Z dwojga złego wolę Rosella. Ani on idealny, ani wybitny, ale ma swoje dojścia i straszna szkoda, że nie połączy już tego z mackami Laporty. Tak jak to było wcześniej.
0
Jego macki są długie i śliskie. Przecież sam konflikt między tymi panami to tak naprawdę dopiero początek. później się nawzajem poniżali, aż w końcu przewagę ma Rosell. Wydaje mi się, że to Joan stoi za tym wszystkim. Starannie wszystko przygotował i wybuchła bomba.
0
Można to było załatwić po dżentelmeńsku, a tak ludzie Laporty sami na siebie bat kręcą. Straci na tym tylko klub.
0
No to dziś Laporta zanucił sobie "My Riot - Botox" z rana. Podkręcił volume na maxa i rozkoszował się tekstem Glacy "Jestem kulą w Twoim gardle, jestem ostrzem Twoich dni. Jestem popękanym lustrem, jestem ogniem co się tli", "Jestem cierniem w sercu, bombą która zrywa dach", "Teraz albo nigdy, dziś usłyszy nas ten świat. Wstań! To jest wirus wojny, którą w sobie mam od lat" Po wszystkim zapalił cygaro, nalał JB z karafki i powiedział "Dokonało się".
0
pete
Za wcześnie chyba na takie pytanie. Zależy czy ktokolwiek komukolwiek postawi jakikolwiek zarzut.
0
Umyka tym, którzy nie potrafią samodzielnie myśleć. A takich jest coraz więcej, niestety. Napędzają niepotrzebnie spiralę, która rośnie jak kula śniegu spadająca w dół.
0
Nie wiem sam co o tym myśleć. Wstrzymam się chyba z przemyśleniami do oficjalnych informacji lub konferencji.
0
Dobrze, że jest domniemanie niewinności, bo polscy Cules by już Sandro na pal nabili.
0
Spokojnie, nikt tu nie mówi o poddawaniu się przed meczem. Tylko nie można na mecz z City wyjść z takim nastawieniem jak wczoraj. Ostatniego meczu z Celtikiem nie można uważać za ważny. Nie przesadzajmy, bo dużo ważniejszy był mecz z Atletico.
0
Chyba procesem nieuchronnym jest przejście Messiego na pozycję mediapunty. Przed nim taki killer jak kiedyś Eto'o, a po bokach szybcy skrzydłowi, których mamy. Od biedy Leo mógłby grać wymiennie na tej pozycji z Iniestą czy Fabsem, tylko pytanie kto za plecami? Xavi piłkarsko i fizycznie niestety dogorywa, młodszy i sprytniejszy nie będzie. Fabregasa zawsze można upchać na środku ataku, Iniestę na skrzydle. Chyba sam już nie wiem co piszę.
Co do meczu, tak tragicznej pierwszej połowy nie widziałem od meczu z Bayernem. A grało przecież Levante rezerwowym składem. Gdyby to było City, nie byłoby sensu schodzić na przerwę, tylko od razu na samolot i wpisać w protokole meczowym walkower 3-0. Tak dalej być nie może. Dobrze, że Tello trafił. Niech odzyska pewność siebie i przebojowość, bo nie każdy skrzydłowy w Barcelonie potrafi tak grac przy Messim jak on.
0
Po uderzeniu młotkiem na głowie robi się bańka. Teraz już wszystko jasne.