KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brakuje Barcelonie jakiegoś murzyna. W przenośni i dosłownie. Najlepszy sezon w historii to Eto'o, Henry, Toure i Abidal. Siła fizyczna plus wzrost. Nie ma tego w obecnej Barcelonie.
0
Z racji wielu porównań "mądrych głów" tego meczu do meczów z epoki Gasparta (nawet nie drużyny Ryjka z najgorszego okresu) wnioskuję o solidarne obniżenie wszystkim piłkarzom not o 0,5 pkt.
0
Transfery owszem są potrzebne. Odejdzie Valdes, Puyol, może Pinto, z klubem pożegnają się Cuenca, Afellay, JdS, może taki Sergi pójdzie na wypożyczenie. Jeśli Barcelona chce zwyciężać trzeba ok. 18 - 20 zawodników na poziomie światowym. Ilu jest teraz? 14-15? Za mało. Ławka wygląda tragicznie. Jak się coś dzieje, to nie ma kogo wpuścić na boisko, żeby móc odmienić losy meczu. Tak nie może dalej być.
Druga sprawa to trener z jajami i pomysłem na zespół. Martino oceniał teraz nie będę. Jeszcze może wygrać wszystko, a wtedy krytycy nabiorą wody w usta. Jeszcze z miesiąc powstrzymam się od komentarzy. W końcu z mocnymi zespołami Barcelona prezentuje się bardzo przyzwoicie.
0
A co jeśli Leo jest już na równi pochyłej? Prawie rok już szuka ideału, jaki osiągnął wcześniej. Odnajdzie czy nie? Oto jest pytanie.
Nikt o zdrowych zmysłach nie myśli o odejściu Leo. Pewnie sam zainteresowany także. Zresztą samo złożenie oferty nie powinno być nowością dla Messiego. Pytają o niego nie pierwszy raz. Zawsze odmawia.
0
36 lat, kolana poskładane z kilku części, wygrał w karierze wszystko - niech szybko robi licencję i zajmie się sekcjami młodzieżowymi. Zidane dużo szybciej podjął męską decyzję i teraz tego pewnie nie żałuje.
0
Powinien już powiesić buty na kołku. Taki piłkarz nie powinien rozmieniać się na drobne.
0
Jasno z tego wynika, że Puyol szuka nowego klubu. Nie rozumiem zupełnie po co.
0
Za dwa miesiące skończy 36 lat. I dużo i mało. Można zakończyć wspaniałą karierę, można poszukać szczęścia w egzotycznych ligach. Tylko pytanie po co? Tyle lat na szczycie, tyle presji, tyle zdrowia i wygranych pucharów. Lider w klubie, który zdemolował wszystkich. Lider reprezentacji, która zadziwiła świat. Jest sens rozmieniać się na drobne? Przy tylu kontuzjach, kłopotach zdrowotnych i w takim wieku? Na jego miejscu chyba każdy zawiesiłby buty na kołku po tym sezonie. Nie ma co szukać szczęścia w USA, Katarze, czy gdziekolwiek. Tam też nikt nogi nie odstawia, zdarzają się brutalne faule. Wystarczy już Carles. Dałeś Barcelonie wszystko. Odpocznij rok i dołącz do sztabu szkoleniowego. Tak będzie lepiej dla wszystkich.
Dzięki za serce, zaangażowanie, walkę, charyzmę, łagodzenie konfliktów, bramki, asysty, sprinty, wślizgi, walkę w powietrzu i na ziemi, godne noszenie opaski, opiekę nad resztą zawodników, można tak wymieniać w nieskończoność, a i tak żadne słowa nie oddadzą jego zasług.
0
Jeszcze Valdes, Eto'o, Rosell, Rijkaard.
0
Jak się jeszcze "Moda na Sukces" dziś skończy, to palnę sobie w łeb.
0
Zobaczymy o 16. Strasznie ciekawa konferencja przed nami.
0
Nie ma jeszcze żadnych przecieków o czym Tarzan będzie mówił?
0
Coś mi się wydaje, że masz rację. Jak już musi odejść, to niech zawiesi całkiem buty na kołku. Inny klub nie wchodzi w rachubę.
0
Na razie nie ma miejsca w ataku. Tata odrodził Alexisa i Pedro, a stracił Tello. Przyszedł Neymar, Fabregas i Iniesta też są upychani do pierwszej linii. W kolejce już zaklepany Rafinha, który może dostawać więcej szans na skrzydle niż w środku pomocy. Dongou się przewija na treningach. Nie ma miejsca dla Dele w kolejnym sezonie. Ale wszystko przed nim, bo jak zacznie być liderem w Evertonie, to wróci do Barcelony.
0
Costa to taka bestia jak Ibra. Coś czuję, że zrobi robotę w ataku. Może taktycznie nie pasuje idealnie do reszty ofensywy. Może mieć trochę problemów z zaufaniem trenera i kolegów. Ale swoją walecznością i nieustępliwością ma szanse wywalczyć pierwszą jedenastkę. Najlepszym strzelcem nie zostanie, choć miejsca dla innych może zrobić sporo.
0
Mistrzostwo zdobędzie drużyna, która po 38 kolejce będzie miała najwięcej punktów. Tyle i aż tyle. Patrząc na spotkania bezpośrednie czołowej trójki najgorszy bilans ma Real i to może przesądzić o końcowym triumfie. Może, ale nie musi, bo jak na razie na czele jest właśnie Real. Czyli wystarczy pokonywać słabsze drużyny i już. SB może rozstrzygnąć o tytule, szczególnie jeśli to gospodarze zainkasują trzy punkty. Zwycięstwo Barcelony da tylko przewagę psychologiczną i nic poza tym. 2 punkty można stracić z kimkolwiek i gdziekolwiek.
0
Mecz naprawdę dobry. Dopóki Atletico miało siły, to oni dyktowali warunki. później lekka zadyszka i Real wyrównał. Dużo agresji i emocji. Tak powinny wyglądać wszystkie derbowe potyczki.
0
Straty do Madrytu odrobione i chyba to jest najważniejsze w tej chwili. Teraz znów sporo odpoczynku i wyjazd do Valladolid. Po kolejne trzy punkty. Innej opcji nie widzę. Bez żadnej wpadki i powoli trzeba już się przygotowywać na GD.
O ile w tym sezonie do Valdesa przyczepić się nie można, to jeden zły nawyk mu pozostanie do końca życia. Wychodzę do piłki i się zatrzymuję. Nie winię go za bramkę wczoraj, bo ktoś inny dał ciała, ale przy tym dośrodkowaniu tak się właśnie zachował.
0
Trzeba dalej robić swoje, nie czas oglądać się na innych. Na to jeszcze przyjdzie pora. Mądre słowa Taty. Oby ten odpoczynek poprawił samopoczucie niektórych piłkarzy.
0
Jak Real straci punkty na VC to dam na mszę. W obecnej formie mogą przejechać po Atletico jak walec po świeżej masie bitumicznej.
0
Rafy Palmera ;)
0
Coraz więcej przewija się głosów o powrocie Rafy z wypożyczenia. Nie ukrywam, że mnie to cieszy. Nawet bardzo cieszy. Ten chłopak to przyszłość Barcelony. Ma to coś w sobie, co skupia zainteresowanie kibiców. Tylko pytanie czy ktokolwiek go gdziekolwiek w tej Barcelonie upchnie? Jak ma przyjść i zwiedzać trybuny wraz z ławką, to szkoda zachodu. Lepiej od razu przedłużyć wypożyczenie.
0
To nie jest łapówka ;)
0
O ile jeszcze na samym początku więcej było głosów poparcia, to teraz się chyba czara goryczy przelała. Gdzieś ktoś dał ciała, niech do cholery się przyzna i po zawodach. A nie takie opowiadanie bajek na dobranoc. Pętla się zacieśnia i za chwile może udusić.
0
Mydło, woda i piana. Mydło, woda i piana. Za chwile nic już nie widać. Doradcy, eksperci, nie jesteśmy nic winni, płacimy, bo tak chcemy. Kto to łyknie?
0
Kto stoi w miejscu ten się cofa. Trzeba iść z postępem do przodu. Dobra robota Panowie (jeśli jakaś Pani w tym uczestniczyła to również gratuluję).
0
On za udo trzyma mnie, czemu ręka poci się?
0
Jestem transparentny i dobrze mi z tym,
Kibicuję Barcelonie, bo lubię uczciwych,
Bez afery, bez wyroków,
prezydenci nie rezygnują po powinięciu się kroku,
Nikt nie kłamie, nikt nie oszukuje,
Takie to teraz inne, wszystkich dookoła irytuje,
Lecz pora kończyć to żałosne pisanie,
trzeba iść do banku i przelać wyimaginowane podatku wyrównanie,
od transferu gdzie każdy ręką i głową ręczył,
a jak się to skończyło każdy niestety widzi ;)
0
Po przeczytaniu artykułu jestem przekonany, że będzie to odejście na emeryturę, a nie do innego klubu. Puyol to kawał historii i ikona zespołu. Szkoda, że zdrowie mu nie dopisuje.
0
Pisanie o wszystkim i o niczym.
1. Każdy chce rotacji. Każdy kibic i każdy piłkarz. Ale tutaj Tata popełnia za dużo błędów. Posadził Bartrę w gazie, teraz Marc nie wie co ma robić na boisku, tak samo Song. Odzyskał Pedro i Alexisa. Ani Pep ani Tito tego nie potrafili.
2. Duetu Sergio plus Song chce tutaj wielu. Kiedyś trzeba ich postawić na boisku, żeby można było ten element wypróbować z kimś mocnym. Nie udało się, ale może następnym razem będzie dużo lepiej?
3. Wcześniejsze wyniki tej linii defensywnej złe chyba nie są? Tata miał prawo myśleć pozytywnie.
4. Zmian nie umiał przeprowadzać Guardiola, trochę lepiej robił to Tito. Tata ma z tym problem. Trzeba to poprawić.
5. Zespół Taty z topowymi zespołami gra bardzo dobrze. Słabeuszy pokonuje bez problemów. Gorzej z walczakami.