0

Pa, pa Victor. Swoje już zrobiłeś w Barcelonie. Teraz zarabiaj pieniądze w Monaco.

2

Tam na górze również niedaleko mundial, skoro trafiają tam najlepsi trenerzy.
Wygrać dla Tito, tylko i aż tyle.

1

Takie mecze pamięta się na długo. Było ciężko, ale drużyna pokazała charakter. Po czymś takim w FF tylko zwycięstwo wchodzi w rachubę.

5

Cud w Palau!!!

0

Ma ktoś dobry link do meczu w ręczną? Bo oglądam na małym okienku bez fullscreena.

2

Bóg Cię zabrał do siebie, bo potrzebował najlepszego trenera dla swojej drużyny. Tylko czemu tak szybko i nagle?

0

0

Dopiero dziś się o tym dowiedziałem. Nawet nie wiem co w takiej chwili można napisać.
"Jak myśl sprzed lat,
Jak wspomnień ślad
Wraca dziś
Pamięć o tych, których nie ma"
Żegnaj wielki człowieku!

1

Taki wspaniały artykuł i takie piękne słowa, a żadnej wzmianki o rezerwowym bramkarzu ;) Że niby ktoś z La Masii zostanie tym drugim? Nie mam nic przeciwko, ale nie w kolejnym sezonie. Trzeba kogoś mocnego (propozycja Caballero jest wg mnie bardzo dobra) i obeznanego z wielka piłką. Bo opieranie tak newralgicznej pozycji na 21 latku z innej ligi jest bardzo ryzykowne.

0

Żałuj synu, żałuj. Było wczoraj na co popatrzeć.

0

Eksperci się nie mylą ;)

0

Z taką grą Bayern nie awansuje do finału. Real pozwolił im oddać JEDEN groźny strzał. No panowie czapki z głów. Zatrzymanie takiej machiny wydawało się praktycznie niemożliwe. A tu proszę bez Garetha i z najsłabszym Cristiano od wielu spotkań wygrywają z niemieckim gigantem. Ale przed nimi rewanż. Ciężko, żeby Real zagrał drugi raz tak bezbłędnie, a Bayern drugi raz tak słabo w ataku. Będzie znakomite widowisko. Wczoraj żałowałem, że Łeb zagwizdał koniec, bo taką piłkę ogląda się przyjemnie.

0

Ale wczoraj komentatorzy wyśmiali wrzutki Daniego Alvesa ;) Kto słyszał?

0

Naprawdę szkoda, że tylu specjalistów się tutaj marnuje. A mówią, że Fifa wypacza rzeczywistość ;)

0

I tego całego Sztegena i jeszcze wysokiego napastnika.

35

Sprzedać wszystkich i kupić wszystkich ;)

3

Wielką niewiadomą jest występ i forma duetu Bale - Cristiano. Z kolei Bayern nie przyjedzie do Madrytu, żeby już w pierwszym meczu bezwzględnie zaatakować z pełnym animuszem. Będą czekać przyczajeni na jeden błąd. Tak samo może zagrać również Real. Ich kontry są zabójcze i bardzo szybkie. Mam nadzieję, że zobaczymy świetne widowisko.
Wczoraj zmierzyli się z sobą wielcy taktycy. Szachy na boisku i świetna gra defensywna z obu stron. Może to i mało widowiskowe, ale jak widać daje efekty w defensywie. Drugi mecz będzie taki sam. O awansie mogą nawet rozstrzygnąć karne, choć to mało prawdopodobne.

0

Argentyna i tak nic nie ugra na turnieju. Mogą osiągnąć półfinał, ale na wyżej chyba ich nie stać. Jak to wpłynie na Leo nie wie nikt.

0

Statystyka jest nie wymagająca komentarza. Ale już kiedyś pisałem, że Pep czy Tito brali tych młodych chłopaków często na treningi pierwszej drużyny. Żeby widzieli jak to wygląda, przyglądnęli się i popracowali ze starszymi kolegami. Tata tego nie robi zupełnie. Fuera Martino.

0

Wydaje mi się, że problem siedzi w głowie Leo. I nie przyjmuję innych wyniosłych tłumaczeń i zapewnień. Mundial coraz bliżej.

0

A już w niedzielę Camp Nou odwiedzi nieobliczalny i walczny Athletic Bilbao, czwarta siła w La Liga. Przedłużamy wspaniałą passę?

0

Ciekawe kto to pamięta ;)

9

Dotyczy szczególnie Daniego A.

0

Dobrze, że ma po czym ;)

0

Nie ma już czego kontynuować. Trzeba iść do przodu.

0

Do trenowania.

2

Jeśli zakaz transferowy zostanie podtrzymany, to Barcelona powinna:
1. Przede wszystkim poszukać odpowiedniego trenera.
2. Pożegnać tych, którzy chcą odejść - Valdes, Puyol, Pinto.
3. Pozbyć się w końcu kuli u nogi: Cuenca, JdS czy Roberto, może Afellay.
4. Sprzedać póki jest cokolwiek wart Daniego Alvesa. Naprawdę już nie mogę na niego patrzeć.
5. Uzupełnić braki zawodnikami Barcy B oraz powrotami z wypożyczenia.
6. Nie przejmować się wynikami, tylko walczyć od pierwszej do ostatniej minuty.

3

Przegrałeś Dani, więc wiesz czym jesteś.

2

Po co Alves w takim meczu, po co Fabregas? Czemu Alexis na ławie?
Suchar dnia: co zrobiłby Neymar zamiast Bale'a w starciu z Bartrą? Turlałby się do bandy.
Bartra podobno poprosił o zmianę kilka minut przed sprintem. Co nie zmienia faktu, że powinien wyciąć neandertala równo z ziemią. Ale mógł w ciemno zakładać, że ktoś go zaasekuruje.
Coś się kończy, coś zaczyna. Bohater romantyczny umarł okryty hańbą. Czy powstanie z martwych?

0

Poluzuj gumkę. Dodałem jedną literkę, która zmieniła Twoje wywody w bełkot.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?