KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pa, pa Victor. Swoje już zrobiłeś w Barcelonie. Teraz zarabiaj pieniądze w Monaco.
2
Tam na górze również niedaleko mundial, skoro trafiają tam najlepsi trenerzy.
Wygrać dla Tito, tylko i aż tyle.
1
Takie mecze pamięta się na długo. Było ciężko, ale drużyna pokazała charakter. Po czymś takim w FF tylko zwycięstwo wchodzi w rachubę.
5
Cud w Palau!!!
0
Ma ktoś dobry link do meczu w ręczną? Bo oglądam na małym okienku bez fullscreena.
2
Bóg Cię zabrał do siebie, bo potrzebował najlepszego trenera dla swojej drużyny. Tylko czemu tak szybko i nagle?
0
0
Dopiero dziś się o tym dowiedziałem. Nawet nie wiem co w takiej chwili można napisać.
"Jak myśl sprzed lat,
Jak wspomnień ślad
Wraca dziś
Pamięć o tych, których nie ma"
Żegnaj wielki człowieku!
1
Taki wspaniały artykuł i takie piękne słowa, a żadnej wzmianki o rezerwowym bramkarzu ;) Że niby ktoś z La Masii zostanie tym drugim? Nie mam nic przeciwko, ale nie w kolejnym sezonie. Trzeba kogoś mocnego (propozycja Caballero jest wg mnie bardzo dobra) i obeznanego z wielka piłką. Bo opieranie tak newralgicznej pozycji na 21 latku z innej ligi jest bardzo ryzykowne.
0
Żałuj synu, żałuj. Było wczoraj na co popatrzeć.
0
Eksperci się nie mylą ;)
0
Z taką grą Bayern nie awansuje do finału. Real pozwolił im oddać JEDEN groźny strzał. No panowie czapki z głów. Zatrzymanie takiej machiny wydawało się praktycznie niemożliwe. A tu proszę bez Garetha i z najsłabszym Cristiano od wielu spotkań wygrywają z niemieckim gigantem. Ale przed nimi rewanż. Ciężko, żeby Real zagrał drugi raz tak bezbłędnie, a Bayern drugi raz tak słabo w ataku. Będzie znakomite widowisko. Wczoraj żałowałem, że Łeb zagwizdał koniec, bo taką piłkę ogląda się przyjemnie.
0
Ale wczoraj komentatorzy wyśmiali wrzutki Daniego Alvesa ;) Kto słyszał?
0
Naprawdę szkoda, że tylu specjalistów się tutaj marnuje. A mówią, że Fifa wypacza rzeczywistość ;)
0
I tego całego Sztegena i jeszcze wysokiego napastnika.
35
Sprzedać wszystkich i kupić wszystkich ;)
3
Wielką niewiadomą jest występ i forma duetu Bale - Cristiano. Z kolei Bayern nie przyjedzie do Madrytu, żeby już w pierwszym meczu bezwzględnie zaatakować z pełnym animuszem. Będą czekać przyczajeni na jeden błąd. Tak samo może zagrać również Real. Ich kontry są zabójcze i bardzo szybkie. Mam nadzieję, że zobaczymy świetne widowisko.
Wczoraj zmierzyli się z sobą wielcy taktycy. Szachy na boisku i świetna gra defensywna z obu stron. Może to i mało widowiskowe, ale jak widać daje efekty w defensywie. Drugi mecz będzie taki sam. O awansie mogą nawet rozstrzygnąć karne, choć to mało prawdopodobne.
0
Argentyna i tak nic nie ugra na turnieju. Mogą osiągnąć półfinał, ale na wyżej chyba ich nie stać. Jak to wpłynie na Leo nie wie nikt.
0
Statystyka jest nie wymagająca komentarza. Ale już kiedyś pisałem, że Pep czy Tito brali tych młodych chłopaków często na treningi pierwszej drużyny. Żeby widzieli jak to wygląda, przyglądnęli się i popracowali ze starszymi kolegami. Tata tego nie robi zupełnie. Fuera Martino.
0
Wydaje mi się, że problem siedzi w głowie Leo. I nie przyjmuję innych wyniosłych tłumaczeń i zapewnień. Mundial coraz bliżej.
0
A już w niedzielę Camp Nou odwiedzi nieobliczalny i walczny Athletic Bilbao, czwarta siła w La Liga. Przedłużamy wspaniałą passę?
0
Ciekawe kto to pamięta ;)
9
Dotyczy szczególnie Daniego A.
0
Dobrze, że ma po czym ;)
0
Nie ma już czego kontynuować. Trzeba iść do przodu.
0
Do trenowania.
2
Jeśli zakaz transferowy zostanie podtrzymany, to Barcelona powinna:
1. Przede wszystkim poszukać odpowiedniego trenera.
2. Pożegnać tych, którzy chcą odejść - Valdes, Puyol, Pinto.
3. Pozbyć się w końcu kuli u nogi: Cuenca, JdS czy Roberto, może Afellay.
4. Sprzedać póki jest cokolwiek wart Daniego Alvesa. Naprawdę już nie mogę na niego patrzeć.
5. Uzupełnić braki zawodnikami Barcy B oraz powrotami z wypożyczenia.
6. Nie przejmować się wynikami, tylko walczyć od pierwszej do ostatniej minuty.
3
Przegrałeś Dani, więc wiesz czym jesteś.
2
Po co Alves w takim meczu, po co Fabregas? Czemu Alexis na ławie?
Suchar dnia: co zrobiłby Neymar zamiast Bale'a w starciu z Bartrą? Turlałby się do bandy.
Bartra podobno poprosił o zmianę kilka minut przed sprintem. Co nie zmienia faktu, że powinien wyciąć neandertala równo z ziemią. Ale mógł w ciemno zakładać, że ktoś go zaasekuruje.
Coś się kończy, coś zaczyna. Bohater romantyczny umarł okryty hańbą. Czy powstanie z martwych?
0
Poluzuj gumkę. Dodałem jedną literkę, która zmieniła Twoje wywody w bełkot.