KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Benatia też byłby dobrą opcją. Oczywiście za odpowiednie pieniądze.
1
29 lat to starzec? Czyli za dwa lata zostanę emerytem razem z Pique, Messim i Ceskiem. Argumentacja powalająca. Miranda to podstawowy stoper na przynajmniej trzy sezony. Młodszy jest Bartra i jak już pokazał ma papiery na wielki futbol. A w kolejce są talenty z La Masii.
6
Jeśli zarząd będzie chciał wyłożyć klauzulę odstępnego za Laporte oficjalnie ogłoszę ich idiotami. Jeden niezły sezon i już wykładanie kasy jak za Top 5 na świecie. Popatrzcie sobie za ile przychodzili najdrożsi obrońcy w historii. I jak grali przed transferem. Kilka sezonów w super formie. A tu za nieopierzonego młokosa płacić kokosy. Lepiej kupić Mirandę.
0
Aż tak dobrze nie znam upodobań redaktorów, bo do szczęścia tego nie potrzebuję. Argumenty są czymś poparte, ale błysku u Sergio nie było. To przyzna każdy.
6
Bardzo dobre podsumowanie, choć parę błędów w tekście się znalazło. Ale to może moja nadgorliwość. Nie zmienia to faktu, że ktoś się mocno i rzeczowo napracował.
Brak jakiegokolwiek zawodnika Barcelony w jedenastce sezonu mówi wszystko. No i nie wiem czemu tak wysoko oceniacie Busquetsa. Dla mnie ten sezon był w jego wykonaniu średni. Żeby nie napisać przeciętny. Musi poczuć mocną konkurencję, żeby się ogarnąć.
0
Sezon się skończył, pora na podsumowania.
Nasze wspaniałe trio w pomocy w osobach Sergio, Xaviego i Andresa zagrało fatalny sezon. Najgorszy od wielu lat. Chyba nie było takiego meczu, w którym wszyscy trzej zagraliby na swoim poziomie. Gdyby nie Cesc, to Barcelona straciłaby szanse na tytuł już w pierwszej połowie sezonu. Jak Fabs spuścił z tonu siadła cała gra Barcelony, prawda?
Sergi Roberto to jakaś pomyłka, JdS złapał kontuzję, Afellay dostał obietnicę gry i ktoś jej nie dotrzymał. Nie było kim straszyć. Song jak zmiennik Sergio zupełnie mnie nie przekonał. Nie dostał kilku spotkań z rzędu do pokazania się, czy to wina trenera czy samego piłkarza - nie mnie to oceniać.
Tu tkwi wielki problem Barcelony, tu w linii pomocy. Krótko i brutalnie - nie ma komu biegać.
1
Masz gdzieś linka?
1
Oczywista oczywistość.
0
Papa Martino. Ten sezon był słaby nie ze względu na brak pucharów. Wystarczy porównać ilość zdobytych punktów w lidze teraz do wartości z poprzednich sezonów. Jest regres. Powodzenia w nowym klubie. Barcelona to za wysokie progi.Prawdziwego mężczyznę poznaje się po tym jak kończy, a nie jak zaczyna.
1
Barcelona nie zrobiła nic, żeby ten mecz wygrać. Zupełnie nic. Praktycznie bez żadnej 100% okazji. Pozytywnie jedynie pojedyncze występki w ofensywie. Ale czy takim czymś można pokonać Atletico? Nie było szturmu, nie było nawałnicy. Nic nie było. Pochwalić muszę całą formację obronną, bo zagrali niezłe spotkanie. Gratulacje dla Atletico.
Czas na zmiany. Rewolucja za 3, 2, 1....
0
Ale się tu jadu wyleje jak Barcelona nie wygra. Wanna już przygotowana, choć prognozuję przelanie się i małą powódź.
2
Nazwać Ciebie wielkim byłoby obrazą. Moja miłość do Barcelony pojawiła się, gdy Ty dopiero wyrywałeś sobie pojedyncze minuty w pierwszym zespole. Ale i tak nie potrafię sobie wyobrazić drużyny bez Ciebie. To był zaszczyt móc Cię oglądać na boisku. Każdy trening i mecz na 100% nie mogły pozostać bez wpływu na zdrowie.
Oddałeś Barcelonie wszystko, teraz pora na to, żeby klub się Tobie odwdzięczył. Wygrana z Atletico, podniesienie pucharu i owacja na stojąco. Tak powinien zostać pożegnany najlepszy kapitan w historii Barcelony. Nie może być inaczej.
0
Głównie do CR7. Choć wydaje mi się, że Messi potrafi jeszcze biegać mniej.
0
Przed meczem mozaika, a po meczu szpaler. San Lorenzo si senor ;)
0
Szybciej kontuzje łapie tylko Jeffren. Kiedyś podobno wstał z łóżka i tak już mu zostało ;)
0
Nie pomyliłem się pisząc swój komentarz ;)
0
Alves wygląda jak turecki sprzedawca kabaczków.
0
Czy wypowie się na jego temat wybitny zoolog juliancarax?
Cuenca powinien jak najszybciej odejść z Barcelony. Jeszcze jest młody i powinien poszukać zespołu, który da mu minuty.
0
Wiadomo, o której będzie pożegnanie Puyola? Trzeba wygospodarować chwilę czasu, jeśli to będzie w godzinach pracy.
Benfica ma jeszcze 48 lat klątwy, także gablota z europejskimi pucharami mocno się kurzem pokryje.
0
Jeden i drugi mogą jeszcze rządzić przez kilka lat. Messi może się cofnąć na "10", a Cristiano zostać typową "9" i zawsze jest to ciut mniej biegania.
2
Ten sezon w Barcelonie był dla Alexisa najlepszy. Statystyki nie kłamią, a co do samej dyspozycji Chilijczyka myślę, że także nikt nie ma wątpliwości. To był jego sezon. Drugi strzelec, drugi asystent, kluczowe podania piąty (przegrywa z trójką wspaniałych pomocników i Messim), średnia ocen wyższa niż chociażby Cesc, czy Pique. Teraz tylko trzeba pomyśleć: albo go sprzedajemy w najlepszym momencie kariery za niezłe pieniądze, albo zostaje i trzeba się modlić o kolejny krok do przodu.
3
Skoro już się spotkają, to naturalną koleją rzeczy powinna być prośba Bartomeu, żeby Johan z powrotem został honorowym prezydentem. Będzie to kolejny krok w kierunku normalności. W końcu wszystkim zależy na klubie, prawda?
8
Chciałoby się powiedzieć: Do zobaczenia Victor. Niestety klub opuszcza jeden z podstawowych filarów najlepszej Barcy w historii. Chciał odejść i odchodzi. Nam pozostaje jedynie podziękować za wszystkie lata i interwencje. Te spektakularne i nie tylko. Nie myli się ten, kto nic nie robi. Powodzenia w nowym klubie!
0
Indywidualnościami wszystkiego wygrać się nie da. Potrzebna jest mocna i zrównoważona drużyna. Argentyna nie ma nawet rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia. Trafią na Hiszpanię czy Niemców i zostaną wypunktowani.
0
Tak jest. Mundialu nie mają szans wygrać bez mądrego trenera.
0
Z Aguero się zgodzę, ale Igła to raczej drepta na boisku i wykorzystuje jedną na trzy okazje.
0
Z innej beczki - Tevez nie jedzie na Mundial. Pastore również, ale za nim płakał raczej nie będę. czy Sabella jest idiotą? Czy po prostu nie potrafi podać sobie ręki z Carlosem? Życze mu odpadnięcia w grupie. taki walczak nawet na ławie nie usiądzie. Widocznie bramki i asysty w Serie A liczą się jako 0,3.
3
Traore powinien być brany pod uwagę w kontekście wzmocnienia pierwszego zespołu. Jeśli nie teraz, to za rok na pewno. Ma powera i ciąg na bramkę.
2
I Puchar Gampera.
2
Sankcje są na razie zawieszone. Jeszcze ich nikt nie zniósł.
Ale fakty są takie, że młodzież z La Masii jest naprawdę utalentowana. Nie ma się co martwić o przyszłość klubu.