0

Na każdą reprezentację by się coś znalazło ;) Na Niemców chyba najmniej.

0

Obyśmy zobaczyli taki finał ;)

0

Ta prawda była zbyt brutalna, żebym mógł ją tutaj napisać ;) Najlepsze jest to, że Niemcy na mundialu zagrali już słaby mecz i kolejnego nie będzie. Nie no liczę, że jedni albo drudzy postawią się Niemcom w finale.

1

Walec jedzie po trofeum. Jeśli ktokolwiek przed tym meczem myślał, że Niemcy znaleźli się w półfinale przypadkiem, fuksem czy czymkolwiek innym, to teraz nie powinien mieć już żadnych wątpliwości. To drużyna niemalże doskonała. Nr na świecie w bramce, znakomita obrona (zrównoważona i pewna), linia pomocy całościowa na pewno najlepsza na tym turnieju no i ten dziwny Muller. Ani to napastnik, ani pomocnik. Gra na każdej pozycji w zależności od potrzeb. Brawa jeszcze dla Miro Klose, bo w takim wieku gra jakby walczył o życie najbliższych.
Nie żal mi Brazylii. Kiedyś musiał upaść ten mit. Presja była ogromna, a dużo zawodników ma jeszcze czas na sukcesy. Za mało doświadczenia na boisku.
Niemców zatrzymać może tylko dwie osoby. Jedna to Robben, a druga to Messi. Tylko ich geniusz może dać jakąkolwiek szansę na wygraną w finale. Którego z nich spotka ten zaszczyt - dowiemy się dziś. Liczę na Holendrów i europejski finał na południowoamerykańskiej ziemi.

1

Nadal w to nie wierzę. Ktoś tu gra vabank. Tylko, żeby nie skończyło się to białymi chusteczkami na CN.

3

Spoczywaj w pokoju Don Alfredo. Zmienił piłkę nożną i zasłużył na wielki szacunek. Do końca był skromnym człowiekiem.

3

Psują go teraz wszystkie większe kluby (z małymi wyjątkami). Zaczęło się już jakiś czas temu, a dokładnie w roku 2000 od transferu Luisa Figo. Później dołączył Romek i szejkowie.
Zmień avatar ;)

2

Maksymalnie 60 mln euro bez żadnych zmiennych. Choć bliżej 50 baniek byłoby zupełnie rozsądną ofertą. Luis nie jest tyle wart, choćby znosił złote jajka.

8

W końcu Brazylia trafiła na odpowiedniego przeciwnika. Coś czuję, że niemiecki walec dojedzie do finału.
Gospodarze wczoraj znów uciekli spod topora. Teraz będą osłabieni brakiem dwóch kluczowych zawodników. Wielka presja na plecach. To się skończy źle.

0

Neymar doznał kontuzji już wcześniej. Miał za śliskie buty.
http://repostuj.pl/img/95550/neymar/

0

Zdecydowanie na nich liczę, ale jak już dojdzie do półfinału z Holandią, to nie zatrzymają Robbena. Choć z drugiej strony mają Witsela ;)

1

Czyli będzie finał pt. Niemiecki Walec vs Mechaniczna Pomarańcza. Taki mecz na brazylijskiej ziemi będzie niesamowitym wydarzeniem. Nie daję wielu szans Canarinhos w starciu z precyzyjną maszyną do wygrywania. Jak jeszcze dziś odpadnie Argentyna, to dzień będę mógł uznać za udany ;)

0

Jeszcze zobaczycie Robbena w gazie. Zniszczy system.

2

Znów sędziowie pomogli Brazylii. James MVP mistrzostw razem z Robbenem.

0

Jedno jest już pewne - w Barcelonie nie zagra. Trójka golkiperów już zaklepana, poza tym Victor dał jasno do zrozumienia, że Barcelona to dla niego etap zamknięty. Powodzenia w szukaniu klubu.

1

Kto to jest?

6

Mój komentarz na zaistniałą sytuację:

0

Luiz na pierwszym miejscu - ładne zagranie Castrol pod publikę brazylijską. Teraz każdy Brazylijczyk będzie kupował ich produkty. Będą mieli dobre smarowanie. Nawet frytki usmażą na Castrolu.

0

Tyle siana to oczekuje za niego LFC. No dobra max 60 baniek jest wart ze zmiennymi. Ale zła sława będzie się za nim ciągła jak ekrany akustyczne wzdłuż polskich dróg. Plus zawieszenie na początek sezonu. Także te 50 milionów byłoby dobrą kwotą.
Zostawić Sancheza? A gdzie miałby grac Pedro Pedritooo? Alexis musi odejść ;)

0

Bardzo dobrze to skomentowałeś. Klauzula klauzulą, ale on nie jest tyle wart i nie był potrzeby Realowi, co zresztą pokazał ten sezon. Gdyby nie kontuzje Khediry i Alonso, to by boisko wąchał jedynie z ławki i trybun. Za podobne pieniądze można kupić kogoś z większym doświadczeniem. Ciężkie są negocjacje z Baskami. Można powiedzieć w sumie, że tam się nie negocjuje. Taki miał kaprys Perez i po prostu zapłacił. Dla mnie to głupota.

2

Suarez jest wart wg mnie ok. 50 baniek. Nieco starszy Villa z większymi sukcesami kosztował 40. Ibry nie liczę, bo idioci z Barcelony dali się podejść jak dzieci i zdecydowanie przepłacili (kwota + najlepsza 9 Barcelony od dawna).
Rozumiem szaleństwo na rynku transferowym, ale popatrzmy za ile kupuje się klasowych zawodników. Chelsea dała 33 za Cesca, nieco więcej i biorą Costę. Teraz popatrzmy ile wydają idioci - Luiz 50, Illara 30?
Czy jest sens niszczenia całego budżetu transferowego i oddawania Sancheza za jednego gryzonia?

0

Jeśli ktoś kiedykolwiek bawił się w typowanie meczów za kasę, to nie powinien mieć wątpliwości, że dogrywka się nie liczy. Zresztą, najpierw trzeba przeczytać regulamin przed rozpoczęciem zabawy. To nic nie kosztuje, a pozwala uniknąć niepotrzebnych nerwów.

1

Uwielbiam prezydenta Nietoperzy. Jest dla mnie bohaterem w swoim domu.

2

Di Maria na zdjęciu pokazuje, że w kolejnym meczu dołoży jeszcze 10 strat.

1

Wyróżnia się też Masche. No i Di Maria w stratach.

2

Ile to tych strzałów w końcu oddali wczoraj? Zgubiłem się przy ponad 30, z tego dwadzieścia parę w światło bramki. Liczę na Belgów. Niech wyślą Argentynę na wakacje.
Di Maria pobił rekord strat w jednym meczu mundialowym - 37.

9

Kiedy w końcu odpadnie z turnieju ta słaba Argentyna? Już nie można na nich patrzeć. Piłka do Messiego i "wyczaruj coś, a my poczekamy". Nie ma tam żadnego pomocnika, który potrafi z niczego stworzyć sytuację bramkową. Wszystko Messi i Messi. A co na to sam Leo? Robi, co może, ale jego forma wybitna nie jest. Czyli jednak nie oszczędzał się na Mundial. Po prostu spadł poziom niżej.

0

O nie, tylko nie on. Kogo wygryzie ze składu?

0

Jak będzie grał tak jak na Mundialu, to będzie podstawowym napastnikiem. Bardzo mądra decyzja Lucho, tylko pytanie co z genialnym Pedro Pedritooo??

0

Za rok powie to samo i będzie chciał odejść. Jakoś nie jestem do niego przekonany. Widzę w nim następcę Hleba. Ale powodzenia jak najbardziej życzę, niech mnie zadziwi na plus.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?