KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tego co czytałem to w Kijowie, ale ręki uciąć sobie nie dam.
24
Grupa śmierci: FC Barcelona, Manchester United, AC Milan, Olympique Lyon.
8
Skandalem będzie jak zdasz maturę z języka polskiego.
5
Najlepszym w Europie za miniony sezon może być tylko jeden piłkarz - Cristiano Ronaldo. Każdy inny wybór będzie niespodzianką.
Wszystkim, którzy nie widzieli proponuję obejrzeć filmik o Leo Messim -
Liczę na jego dobrą grę w tym sezonie i powrót uśmiechu na twarzy.
9
Jak im mało prawych obrońców, to mogę jeszcze gdzieś odkopać stare korkotrampki i zrobić mocną konkurencję. Kwadrans jeszcze pobiegam, ale dośrodkowuję celniej niż Alves. Prawa noga jak Beckham, a lewej sam się boję.
1
DI Maria musiał odejść, bo przyszedł Hames. Taka już kolej rzeczy. Ani jeden, ani drugi na ławce nie usiądą. Ciekawe jaki będzie MU z Angelem. Jak na razie rozpoczęli sezon fatalnie, choć mecze towarzyskie wskazywały na tendencję zwyżkową.
Barcelonie nie trzeba Cuadrado, bo na prawym skrzydle hasa i Alves i Pedro Pedritooo. Po co ktoś trzeci?
1
Byłby szalony, nagle zechciał odejść. Zresztą sam powiedział, że jego miejsce jest w Barcy B.
3
Oceniać będziemy po sezonie, a nie po jednej kolejce. Koniec.
0
Jak Munira będą bronić gole i gra na odpowiednim poziomie, to Lucho będzie miał problem ;) Choć i tak będzie grał Suarez, bo kasa na ławce siedzieć nie może.
1
Ale będą jaja jak wróci Suarez i usiądzie na ławce, bo Munir będzie podstawowym napastnikiem. Wszystko się może zdarzyć.
Co do samego meczu, to najważniejsze, że udało się wygrać bez większych problemów. Na fajerwerki przyjdzie jeszcze pora. Teraz trzeba szlifować zalecenia Lucho, żeby odpalić w odpowiednim momencie.
0
Z Neymarem u boku 3 kolejki i Leo jest liderem. Co za fenomen.
0
Wy się z niego śmiejecie, a gość odpali w Barcelonie i za trzy lata zdobędzie Złotą Piłkę.
2
Suarez ban, Neymar kontuzja, Pedro nie da rady zagrać 90 minut - zostaje Messi i pomocnik Rafinha. Jak w podstawowym wyjdzie Munir albo Sandro, to się bardzo ucieszę. Wysoki poziom zapewniony. Chyba, że na skrzydle zagra wszędobylski Adriano. Wtedy ten poziom skoczy w kosmos.
3
A Dani zepnie pośladki, podpisze kontrakt jeszcze na dwa lata i nie da nikomu powąchać murawy, nie licząc pucharu Króla. Wystarczy, że zacznie grać tak jak kiedyś.
0
Tak na dobrą sprawę byłby to transfer, który by załatwił dwie pozycje od razu - skrzydło ataku i środek pomocy. Oczywiście pod warunkiem, że Rakieta będzie bardzo wydajny i zdrowy na pozycji Xaviego. Ewentualnie można tam cofnąć Iniestę albo przesunąć Sergio. Chyba. że Xavi zostanie na więcej niż rok. Dużo wątpliwości, tym bardziej, że Reus wraca do pełni zdrowia po kontuzji i nie wiadomo jak szybko się ogarnie. Talent ma wielki, doświadczenie spore, a dopiero wchodzi w wielką piłkę. Jeśli ma to być kwota w granicach 30 baniek, to byłoby super. Tylko pytanie czy teraz ma przyjść czy za rok?
1
Przecież takie zakazy dostawały już inne kluby i zawsze były łagodzone.
1
Nikogo nie potrzebujemy, zakaz zostanie odwołany na letnie okienko transferowe.
1
Gdyby prezydentem był nadal Sandro, to uruchomiłby swoje długie macki i obronił klub. A tak to nie ma co liczyć na złagodzenie kary.
0
Jeszcze jedno: olac finansowe fair-play. PSG i MC olewają, a Perez dał kopertę.
59
Kupić wszystkich, sprzedać niepotrzebnych, wina Sandro i Zubiego, dymisja Bartomeu, Guardiola wróć i 6 pucharów.
1
No to okey, stawiamy na wychowanków i gramy tym, co mamy. Jedną wątpliwość - co z prawą obroną? Alves zostanie, odejdzie po kontrakcie? 11 dni do końca okienka, więc trzeba już pomyśleć o tym.
2
Nie wiem czy mu dorówna, ale ma jeszcze sporo czasu na naukę.
1
Mówicie o tej sytuacji?
Mandzukić faulował, a jak spadał to akurat łokciem na głowę Ramosa. Za to dostał w twarz. Remis ;)
1
Dunga jo Cię pamiętom jak Tyś jeszcze w piłke groł. Trza było się nie brać za trenerke, bo z tego pieca chleba nie będzie. W ataku nie ma super Freda, zresztą oprócz Neymara znów z przodu padaka. Będzie zwolnienie.
6
Jak czytam, że Luis nie dał mu szansy, to mnie trafia nie powiem co. Cały presezon miał sytuację jak na tacy. Wiadomo, że Suarez nie zagra do końca października praktycznie, a jedynym rywalem na skrzydle może być Pedro. Gerard tej szansy nie wykorzystał. Munir czy Sandro prezentowali się dużo lepiej. Albo inaczej - robili to, czego wymagał od nich trener. Ale gwiazdor z Evertonu przecież nie musi nic robić, bo jest od nich lepszy.
0
Żoze poczekaj do stycznia/lutego. Ewentualnie do pierwszej kontuzji, bo Cesc na wyspach co chwile miał problemy zdrowotne.
2
Przynajmniej w reprezentacji coś sobie pogra, bo w klubie to pewnie zakorzeni na ławce.
0
Wtedy jeszcze nie był członkiem wspaniałej rodziny Blaugrana i nie miał tej zacnej koszulki na plecach ;) To zmienia ludzi.
7
Dał słowo, że już nie zrobi nic głupiego. No to zapisuję sobie w kalendarzu i w razie jego złamania będę żądał satysfakcji.
10
Jeszcze ze dwa wypożyczenia, a później spektakularny transfer do Dinama Tbilisi. Trzeba było wykorzystać życiową szansę zamiast naśladować Cristiano.