KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lepszy niż Cristiano, bo nad wargą jest wąs. Cała siła Kanaryjczyka tkwi w tym jakże męskim elemencie zarostu. Na dobrą sprawę wąs daje mu siłę do dalszej pracy i kolejnych sukcesów. Geniusz Pedro Pedritoo.
2
A niejaki Alonso to co? Wg mnie to on robił całą mrówczą robotę.
0
Jeśli w odpowiedni sposób zostanie przeprowadzona zmiana pokoleniowa, to jak najbardziej Barcelonę czekają wspaniałe czasy. Za rok, 3 a może i 5 lat. A może będzie to dłuższe panowanie niż ostatnio? Niczego wykluczyć nie można, bo młodzież garnie się do przeskoczenia o poziom wyżej. I ma ku temu wielkie predyspozycje. Oby Xavi miał rację. A i sam niech doczeka do emerytury w Barcelonie, bo takiego doświadczenia jak on każdy piłkarz na świecie mógłby pozazdrościć.Jeszcze da nam wiele radości.
1
I co z tego, że strzela, skoro swej najważniejszej części pracy nie wykonuje należycie. Czy on się kiedykolwiek ogarnie? Liczę, że dobre występy Mathieu i reszty stoperów zmobilizują go do walki o wyjściowy skład. Czasami aż żal na niego patrzeć. Jakby zapomniał co umie robić jak mało kto na świecie.
5
Naprawdę w La Masii są lepsi pomocnicy niż Roberto. Zaryzykuję i napiszę, że Sergi nie wyróżniałby się bardzo w Barcy B. Nie wiem, co widzi sztab trenerski w tym chłopaku. Po prostu nie wiem.
Ciężko się gra, gdy wskakujesz bez przygotowania do pierwszego składu, a obok masz też zawodników bez rytmu meczowego. Można było uniknąć nerwów, jeśli byłoby 2-0. Ale liczą się trzy punkty i zdobyte doświadczenie.
2
A ja wszystkim dookoła powtarzam, że Hames odpali w końcu i będzie szalał w środku pola. Tylko co z tego skoro Real będzie grał bez defensywnego pomocnika? Illara za słaby, Khedira nie może się odnaleźć od pewnego czasu. To jest zagranie na krótką metę. Zresztą pamiętam czasy jak odszedł Makelele i Real upadł na kolana, tracąc wiele z jakości gry. A skład był nadal galaktyczny.
0
Słowa mądre i rozważne, ale jak będą to tylko słowa, to kariery wielkiej nie zrobi.
Rotacje rotacjami, ale rytm meczowy będzie i tak ważniejszy, szczególnie w okresie styczeń - marzec. Na razie nie ma powodów do narzekań, bo moja pamięć nie sięga czasów, gdy Barca potrafiła grać tak długo na zero z tyłu. Solidna obrona = mniej bramek do strzelenia.
9
Wystarczy szybko strzelić bramkę i od razu dołożyć drugą. Później zostaje mnóstwo czasu na sprawdzenie nowych ustawień i kombinacji na boisku z prawdziwym przeciwnikiem. To lepsze niż jakikolwiek trening. Także szybkie 2 bramki poproszę i kontrolowanie gry do ostatniego gwizdka.
1
1. Jak najbardziej możesz obstawiać mecze z różnych dni.
2. Można obstawiać na jednym kuponie każde zdarzenie niewykluczające się z każdej dyscypliny sportu. Widziałem już jeden kupon długi prawie na pół metra, więc kuponów nie dzielą.
0
Cieszył się wg mnie jakoś inaczej niż to było w tamtym sezonie. To taka naturalna radość, której mu brakowało. Takie mam odczucia, a czy tak faktycznie jest to nie wiem.
0
Nie widziałem żeby ostatnimi czasy Leo się tak zachowywał. Może faktycznie spadła presja Mundialu.
2
Zauważył ktoś zachowanie Messiego po drugiej bramce Neymara? Jakby pierwszy raz w życiu komuś asystował ;)
3
Widzisz, nie lubię takiego pompowania balonika, bo może on szybko pęknąć. Najlepszy przykład to ubiegły sezon. Jakie śmiechy i chichy były, gdy Bale nie mógł grac nawet połowy tego co w Spurs. Jaka wtedy Barcelona była mocna i niepokonana. Później ten sam Bale załatwił odpadniecie z Pucharu Króla i przyczynił się do zdobycia upragnionej Decimy. Już nikt nie pisał o drewnie za 91 baniek. Teraz jest drewno za 80, a za pół roku to "drewno" może być najlepszym pomocnikiem La Ligi. A może pozostać drewnem za 80 baniek.
Co do samej Barcelony, bo już zdążyłem za bardzo zejść z tematu, to widzę jak na razie fajną grę z pomysłem i widzę także mnóstwo pracy do wykonania. Nie ma bezsensownych i długich wymian podań, ale nie ma także tego szalonego pędu na bramkę gdy na tablicy remis. Niby Lucho poustawiał grę obrona, a jednak piłkarze popełniają sporo błędów w ustawieniu. Szczególnie taki jeden związany z pewną piosenkarką. I sprawa najważniejsza: co się stanie jak zacznie grać Suarez? Czy Barcelona już przygotowuje wszystkie warianty gry pod niego? Czy jego powrót nie spowoduje zmiany jakości gry.
Mnóstwo jeszcze potu na treningach trzeba wylać nim nadejdą pierwsze podsumowania. Myślę, że już na początku grudnia będziemy dużo mądrzejsi. Weryfikacja jednak nastąpi w 2015 roku.
4
Dziwnie to wygląda jak USA z palcem "nie napisze w czym" wygrywają mistrzostwo świata rezerwowym garniturem. I to wcale nie drugim, tylko którymś z kolei. Widocznie w tym sporcie rządzi już tylko kasa.
Widzę, że euforia trwa w najlepsze. Rok temu jak Barcelona wygrywała wszystko na początku też tak było. Jaki wspaniały pomysł z tym Tatą, jaki on super, wszystko wygramy. A skończyło się wiadomo jak. Także radzę się wstrzymać z hurraoptymizmem, bo najważniejsze rozstrzygnięcia zapadną w 2015 roku.
0
Niesamowite przeżycie pojawić się znów w tym samym miejscu po 57 latach. Pewnie wszystko zmieniło się nie do poznania, ale i tak ciarki po plecach chodzą.
0
Jeszcze za wcześnie na takie stwierdzenia. Dajmy Leo czas, a poza tym nie wiadomo jak to będzie jak wróci Suarez. Nikt nie wie w jaki sposób będzie się układać ich współpraca.
0
Ostatnie lata jeździł z kierownicą po drugiej stronie, także odwykł trochę.
0
To ten rudy Riise jeszcze kopie? A już myślałem, że już zakończył karierę.
1
Trzeba się modlić o dalszą dobrą grę Mathieu, bo pokazuje, że bardzo mu się chce grać. Pique robi z siebie pośmiewisko, Bartra odwiedza murawę tylko na treningach, z konieczności na środku znów występuje Masche, a Verma będzie się leczył jeszcze chwilę. Zamiast mieć 4+1 (Masche), mamy 1+1,5 (za owe 0,5 uważam Pique). Na dobrą sprawę za miesiąc może być już dużo lepiej, ale zaczyna mnie to już nieco martwić.
Real to Real, za chwilę wygrają 15 meczów z rzędu i będą się liczyć w grze o majstra aż do ostatniej kolejki. Może się rozsypią, może zaczną wygrywać? Nikt tego nie wie. Dopóki Cristiano w grze, to wszystko się może zdarzyć.
1
Wiecie, że Real przegrał u siebie z jakimś Atletico?
2
Włącz myślenie. Skoro nie zauważasz, że Pique się nie nadaje od kilku sezonów na Barcelonę, to zazdroszczę optymizmu. jego kariera skończyła się w finale CL w 2011 roku. Zagrał najlepszy mecz w życiu i od tego czasu jest na równi pochyłej.
8
Po jednej sytuacji nie można przecież nikogo skreślać. Strach pomyśleć jakby się tak Bartra drugi raz dał komuś zrobić. Pewnie by go wywieźli na taczkach z gnojem jak Jagnę.
20
Kolor czerwony także dla Pique. Karykatura obrońcy, który niegdyś był ostoją defensywy.
6
Messi cieszy się grą w piłkę. Nie może być nic piękniejszego.
3
Popatrzcie w telewizor,
kiedyś Schwarzenegger,
teraz w złotej kamizeli śpiewa Justin Bieber,
co się stało ze Stallone?
Gdzie jest Rambo i Commando?
0
Nie są to złośliwości, jeno najszczersza prawda.
1
I nieco częściej niż Messi i Neymar gryzie przeciwników.
1
Godzina 16.00 będzie trochę kolidować z Premiership. Szczególnie, gdy wypadnie jakiś topowy mecz. Ale jest też plus tak wczesnej pory rozgrywania - po meczu można zjeść kolację, wziąć prysznic i obejrzeć jakiś fascynujący show w Polsacie czy innym TVNie.
0
Wybrali już rodzaj broni? Może na kopie, albo na miecze powalczą.
25
Obstawiam, że Real będzie miał gryzący problem.