6

Niech zostanie najlepszym pomocnikiem La Liga - tego mu życzę. Niech ruszy skostniałą pomoc Barcelony, bo ma ku temu predyspozycje.
Alen Halilovic - wróżyłem mu awans do pierwszego zespołu w ciągu roku. Chyba stanie się to szybciej. Będzie z niego crack.

0

Oceniam go po całokształcie. Inny na mundialu, inny w klubie. Słaba gra nogami i właśnie takie głupie błędy.

0

Kto by nie dołączył to się ucieszę. Żaden z kandydatów wybitny nie jest, ale to kolejny rywal dla Pique. Może go to w końcu zmotywuje do lepszej gry.

5

Miałem rację co do Bravo. Ławeczka i treningi do omdlenia. Inny w reprezentacji, inny w klubie. A można było mieć Caballero. Czy 31-latek będzie chciał się rozwinąć w Barcelonie? Jeśli nie, to Masip go odeśle na trybuny. A jeśli tak, to będzie ciekawa rywalizacja.
Niech Bartra zostanie podstawowym stoperem. Chyba nikt sobie nie wyobraża, żeby zagrał gorzej niż Pique.

0

Wszystkie na pewno, ale czy na swoim miejscu? Dobrze mówili dokup listwy narożne, nie będą się przesuwać.

21

Wracaj Królu na swój tron w Barcelonie!!!

7

Dokładnie tak. Z tych 6 prawidłowych jedna głową, dwie z karnych, a trzy z kolanka. Zza połowy

34

Barcelona wygra 6-0, a Messi strzeli 7 bramek.

1

Co tu dzisiaj zrobić? Nie oglądam meczów towarzyskich Barcelony, ale dziś będę musiał chyba to zrobić. Chyba, że gdzieś na necie znajdzie się transmisja meczu Legii w dobrej jakości.
Ciekawa sytuacja w Realu z bramkarzami. Wyleci Święty czy Lopez? Kto by o tym pomyślał jeszcze dwa-trzy lata temu. Jakie to życie jest przewrotne.

2

"Enrique mówi do mnie w jasny sposób i zaznacza, że zaczynam od zera" - czy od zera rozpoczną wszyscy? Oby nie było świętych krów. Niech gra ten, który jest w najlepszej formie i może najwięcej pomóc drużynie.
Xaviemu dobrze zrobi porzucenie reprezentacji. Tam już nie ma dla niego wyzwań, niech młodzież się teraz wykaże. Xavi zrobił już wszystko. Chwała mu za to. Teraz przyda się klubowi. Podobno wróciła mu radość gry i teraz stara się na treningach za dwóch. To dobry znak.

1

Wydaje mi się to najrozsądniejszym posunięciem ze strony Lucho jak i ze strony Xaviego. Jeden chce mieć doświadczonego zawodnika, który przynajmniej przez rok będzie stabilizował grę, a drugi chyba nie wyobraża sobie żeby nie być uczestnikiem rewolucji. Nawet jeśli miałby częściej siedzieć na ławce.

0

Tak jest Lucho. Złapać za mordy gwiazdy i zmusić do gryzienia trawy. A jak się nie podoba, to na trybuny. Mamy taką wspaniałą młodzież, że grzechem byłoby nie danie im szansy. Martino nie patrzył na Barcę B. Nie chciał lub nie umiał. Lucho sprawia wrażenie zupełnie innego człowieka. Ma plan na wielką Barcelonę. Oby mu się udało go zrealizować.

0

I bardzo dobrze myślisz Gerard. Takie są fakty. Czas się ogarnąć albo poszukać nowych wyzwań.

1

A w pośredniaku już był?

6

Da się go jeszcze odkupić w tym okienku ??

0

Dobrze myślałem, źle napisałem. Zamiast 20-letniego Marqa innego młodego stopera za mniejsze pieniądze.

0

No i co z tego, że jest najmłodszy? Na stoperze młodszy jest szybszy i na tym pozytywy się kończą. Z wiekiem przychodzi doświadczenie, ustawianie się, czytanie gry. Żeby dojrzeć trzeba grac, a Marq gra mniej niż powinien. Poza tym PSG nie chce go puścić, a kasy nie potrzebują. Szkoda tylko czasu.

0

Zamiast kupować Mathieu trzeba było za podobne pieniądze ściągnąć Mirandę. A za Marquinhosa kogoś młodszego, kto się pokazał na mundialu: de Vrij (8,5 miliona) czy Rojo. Wiem, nie znam się na tym, ale po co przepłacać za rezerwowego w PSG?

45

Technika lepsza niż Xavi, stałe fragmenty gry też lepsze, przegląd pola mniej więcej taki sam. Kto bardziej statyczny - ciężko powiedzieć. Kontrolowanie tempa na korzyść Xaviego, celność podań też. Ale magia po stronie Ronniego ;)
Ciężko powiedzieć co by było gdyby.... A zresztą już wiem co by było - zesrałbym się ze szczęścia.

4

Tylko Masip. Będzie bronił jak natchniony. A po sezonie Barcelona sprzeda ter Stegena.

0

Wystarczy, że Messi odpocznie i zastosuje się do poleceń Lucho. Tylko i aż tyle. Jeśli faktycznie Barcelona ma grać 4-3-Messi-2, gdzie dwójka z ataku będzie zdecydowanie bliżej bramki przeciwnika, to Leo powinien bez problemu stworzyć kolegom kilka okazji w każdym meczu. Tylko jest jedno ale: trzeba biegać w pressingu i walczyć w odbiorze. Czy Leo jeszcze to potrafi? Wg mnie tak.

4

Nie marudź tylko dawaj z siebie wszystko na treningach. A jak zagrasz w meczu, to z pełnym zaangażowaniem i sercem. Jeśli nie nadążasz - miej honor i poproś o zmianę.

1

A co mnie obchodzi jakiś terminarz. Jak się chce wygrywać wszystko, to się na układ spotkań patrzy z przymrużeniem oka. kalkulować można gdzieś w marcu czy kwietniu. Teraz trzeba zapieprzać na treningach i nie potknąć się w pierwszych kolejkach.

1

W 39 kolejce dopiero się spotkają, ale warto czekać.

13

Legia - Celtic

0

Tylko Rakitic pokazał gdzie ma ten cały spray ;) Sędzia ma już na niego oko.

1

Za rok znowu kogoś ugryzie i co wtedy? Aureoli szybko nie założy.

5

W geście solidarności z nowym obrońcą i po licznych szykanach ze strony kibiców część piłkarzy Barcelony zdecydowała się przefarbować włosy na rudy kolor. Jako pierwsi zrobili to Neymar i Dani Alves. Włosów farbować nie zamierza Iniesta, bo ich nie ma i ter Stegen, gdyż jest Niemcem.

1

Jeśli oprócz niego do Barcelony dołączy jakiś klasowy stoper, to płakał nie będę. Choć Jeremy nie jest wart więcej niż 15 baniek.
Co jo godom - przecież nikt więcej już nie przyjdzie. Mathieu out.

6

Lucho ciśnij ich jak Petrescu w Wiśle. Bo niektórym się w głowach poprzewracało z dobrobytu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?