KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Może jak częściej będzie zwiedzał ławkę, to się w końcu weźmie za siebie? Wcale niegłupi pomysł. Chciałbym zobaczyć go grającego kiedyś jako DP.
1
Nie wiem czy to nie jest dobry pomysł z tą większą liczbą minut dla Xaviego. Iniesta nie istnieje na boisku, to może Generał pociągnie grę zespołu z Ivanem.
1
Dlaczego nie ma tam Pedro nucącego : "A gdybym zgolił ten wąs"?
3
Dzięki za miłe słowa. Łezka się w oku kręci jak się widzi Patricka czy Rivaldo strzelających bramki. Ile to już lat minęło, a ja się nadal nimi zachwycam. To jak z pierwszą miłością: zawsze się będzie o niej pamiętać.
28
Myślałem, że będę po nim płakał. Myślałem, że nie wyobrażę sobie Barcelony bez Puyola. Tyle lat w barwach Blaugrana. Na dobre i na złe. Ale w żadnym wypadku nie czuję pustki po nim. Czuję jakby nadal czekał gdzieś na ławce, żeby wejść i pomóc drużynie. Tak jak robił to zawsze. Czy jego duch jest aż tak silny, że nie odczuwam braku Tarzana? dziwne uczucie, albo po prostu jeszcze do mnie nie dotarło, że go już nie zobaczę na boisku.
Takiego kapitana już nie będzie w Barcelonie. Oddał wszystko co miał. Jeszcze raz wielkie podziękowania. ode mnie.
0
Zmiana mentalności to kwestia nawet i całego pokolenia. Nie wiem czy dożyję tych czasów ;) A tak na serio to taki piłkarz pewnie ma gdzieś szacunek "nieswoich" kibiców.
0
Myślę, że najlepsze byłoby karanie za zupełny brak kontaktu. Jest sporo takich sytuacji.
0
Jakby tak przynajmniej na jeden sezon koszulki były bez reklam, to ich sprzedaż skoczyłaby gwałtownie w górę. Ktoś ma łeb na karku.
16
Mam szybki pomysł jak zwalczyć nurkowanie. Pomeczowa weryfikacja i prosta zasada: 1 nurkowanie = 1 mecz zawieszenia. Każdy zawodnik miałby swój licznik. I tak przy 5 nurkowaniu ktoś dostaje 5 meczów zawieszenia. Lekarstwo lepsze niż kula w łeb dla pedofilów.
1
Czyli oficjalne stanowisko jest takie, że puszczamy plotkę o czystej koszulce przed wyborami. A później za reklamę na koszulce zostanie sfinansowane 50% przebudowy stadionu.
1
Tak też napisałem w komentarzu. Jak zacznie strzelać z dystansu i grać bardziej ofensywniej, to może być z niego wiele pożytku.
2
Na korzyść Cesca przemawiają:
1. Współpraca z Messim.
2. Szokujące statystyki (przynajmniej przez pół sezonu).
3. DNA Barcy ;)
4. Większa kreatywność.
5. Gra na każdej pozycji.
Ivan ma lepszy strzał i lepszą mobilność. Ale sezon jest długi i mam nadzieję, że Rakieta odpali i zacznie grać do przodu
15
Cesc > Rakitić
2
Po wczorajszej porażce trzeba w końcu przejrzeć na oczy i powiedzieć sobie jasno, że z przodu gra tylko Messi i pomagający mu Neymar. Pedro piach, młodzież daje co może, ale to jeszcze nie ten poziom. A jak już zaglądniemy do linii pomocy to nóż się w kieszeni otwiera. Iniesta od pół roku zagrał dobrze może ze 2-3 razy, Rakitić w grze kombinacyjnej i kreowaniu sytuacji może Fabregasowi korka polizać, Xavi odstawiony na boczny tor, a powinien chyba grac więcej, o Rafie i Roboerto nie można powiedzieć nic dobrego jak na razie. Busquetsa krytykować nie zamierzam, bo jest jak woda w rzece: raz wyżej, raz niżej, a raz na dnie. Po prostu nie ma konkurencji i może sobie na wszystko pozwolić.
Podsumowując na 5 pozycji ofensywnych (bocznych obrońców nie liczę, bo ich zadaniem jest przede wszystkim bronić) mamy 2,5 zawodnika. Trochę za mało.
2
Całe 35 cm. Faktycznie byk.
0
Obstawiam 1:3. Dla Barcelony Messi x3, a dla PSG Sirigu.
2
O nie, tej orientacji nie promujemy.
7
Nie ma się co napinać, podobno po meczu wszystko sobie wyjaśnili, dali buziaka i klepnęli po tyłku. A później każdy poszedł w innym kierunku.
0
Czekamy teraz na wypowiedź Messiego.
0
Mam tylko nadzieję, że Sevilla i Valencia będą walczyć do końca ligi o jak najlepsze miejsce w tabeli. jakby tak 5 drużyn biło się o mistrza.... chyba nierealne.
0
Nie napisałem nigdzie, że jest problem w obronie tylko, że upadnie mit gry na zero. A problemy są w każdej formacji, bo fakt braku straconych bramek to nie tylko znakomita postawa obrony i bramkarza, ale i kupa szczęścia.
5
Czyli co? Pierwszy poważniejszy test i od razu oblany?
Za chwilę przyjdzie czas na zmierzenie się z galaktycznym Zlatanem i szejkowską spółką. Pęknie kolejny balonik, czyli gra na zero z tyłu. Ale to akurat dobrze, bo im wcześniej pojawiają się problemy, tym szybciej można je wyeliminować.O ile się odpowiednio zareaguje. Za miesiąc Real, który zaczyna grać jak na nich przystało. Będą w gazie.
0
To tylko moja osobista niechęć do niego ;)
Wiele drużyn nauczyło się już jak grać z Barceloną. Tylko większość z nich nie ma argumentów, żeby nawiązać równą walkę przez 90 minut.
3
Pomimo niezaprzeczalnego faktu nielubienia Sergio w pełni zgadzam się z artykułem. Tylko, że na razie Barcelona nie grała z wymagającym zespołem, który by chciał narzucić swój styl gry i opanować środek. Ale jest taka zależność, że gdy wszyscy pracują w pressingu, to Sergio notuje dobry mecz. A gdy on gra dobrze, to i Barcelona prezentuje się lepiej.
0
A no tak zapomniałem. dzięki za przypomnienie ;)
6
Byle zdobyć trzy punkty i na tym koniec moich marzeń. Może nawet strzelić Bravo z przewrotki.
1
A ja myślałem, że nie zagra u trenera, który chciał kopnąć go w głowę.
1
Podsumowania i podsumowania we wrześniu? Jedyna rzecz na plus u Lucho to większa ilość minut dla piłkarzy Barcy B. A na całą resztę jest po prostu za wcześnie. Jeszcze wszystko może się zmienić o 180 stopni.
1
Jako, że wczorajszego meczu nie oglądałem, to nie ma co się tutaj rozpisywać. mam tylko jedno spostrzeżenie, które zweryfikują kolejne mecze: Jeśli na boisku jest Sandro, to z przodu jest o wiele więcej miejsca. Inna sprawa, że Sandro zazwyczaj gra drugie połówki, a wtedy w grę wchodzi większe zmęczenie broniących. Fajnie by było jakby wyszedł od pierwszej minuty i pokazał swą inteligencję.
1
Wydaje mi się, że Lucho będzie trochę oszczędzał Messiego jak wróci Suarez. Jak na razie większość ciężaru gry z przodu spoczywa na plecach Lio i nie zanosi się na szybką zmianę. Natomiast jak już na swoje obroty wskoczy Dracula, to odciąży naszego największego cracka. Będzie mógł nieco oszczędniej gospodarować siłami.
"Wiadomość do zawodników jest taka, by skupić się jedynie na meczu, na który mamy wpływ, czyli tym kolejnym." - na tym etapie rozgrywek jest to prawda. Kalkulowanie powinno zacząć się podczas fazy pucharowej CL.
Ogólnie Enrique jak na razie spełnia marzenia chyba wszystkich. Zarządu, sztabu szkoleniowego, piłkarzy i kibiców. Pamiętajmy, że jest tylko człowiekiem, a dodatkowo stracił przed sezonem dwóch charyzmatycznych kapitanów. Poukładanie wielu nowych piłkarzy także nie jest łatwym zadaniem. Na to trzeba dużo czasu.