3

Szklana pogoda w Barcelonie.

0

Nie zdziwię się jeśli tak się stanie. Dostał obietnicę i przedłużył kontrakt. Inaczej nie było. Liczył na minuty, a jak jest każdy widzi.

1

Nie mógł dziecku powiedzieć, że nie gra przez swoje idiotyczne zachowanie? Tak okłamywać najbliższych.

4

A tatuś pisał, żeby iść na kolanach do Toure i błagać o powrót, to szydzili, że stary.

0

Krótko i dosadnie: Zubi dał dupy. Ślizgało mu się do tej pory kilka razy, ale teraz ewidentnie mamy problem. W sytuacji, gdy obowiązuje transferowy ban nie ma miejsca na pomyłki. Nie uwierzę już w żadne jego słowo. Więcej szkodzi niż pomaga.

1

Dożyję tego debiutu Vermy czy nie? Miał być gotowy na końcówkę września. Za niedługo połowa listopada. Drzewa już straciły liście, wiewiórki w pośpiechu szukają resztek orzechów na zimę, a Thomas nadal bez szans na grę. Coś tam bąkają, że ma zagrać w chustce czy jakoś tak. Już teraz nikomu nie można wierzyć.

0

Dokładnie przydałoby się, żeby Dracula coś ustrzelił.

7

Dario Srna - człowiek, który ma 4 płuca i 2 maski tlenowe.

5

Wszyscy źli, tylko ja dobry. A nawet najlepszy. Więcej nie napisze, bo mnie mdli.

0

Spokojnie, on się rozkręci na drugą część sezonu ;) Miał być przeciwieństwem Cesca, więc pewnie tak będzie.
PS. Liczby nie grają ;)

0

Dziwnym trafem PSG zawsze z Barceloną gra znakomicie, niezależnie od wcześniejszych wyników czy formy. W tej chwili jest równy przeciwnik dla Barcelony.

4

Gdyby nie Bartra, to o pierwszej połowie można byłoby napisać, że słaba. Czemu ten chłopak nie dostaje więcej szans? Gra pewnie w obronie, daje dużo przy stałych fragmentach gry, a wyprowadza piłki jak profesor.
Fajnie, że wpadły te 3 punkty. Pozostaje tylko wygrać z PSG i wyjść z grupy z pierwszego miejsca. A będzie to zadanie niełatwe.

0

Byle tylko zdobyć te 3 punkty. Niczego więcej nie oczekuję. A tak z innej beczki lepiej przegrywać w październiku i listopadzie niż na wiosnę.

0

Kilka dni nie czytałem komentarzy, jak wygląda sytuacja z Lucho? Już połowa użytkowników go zwolniła? Że pół składu sprzedane, to mogę się domyśleć ;)

1

Jest i mój ulubieniec ;) http://www.cules.dk/wp-content/uploads/2012/06/lapppooorrrtttaaa.jpg
Wielka piłka to wielkie pieniądze. Wielkie pieniądze to wiele interesów. A stąd już tylko mały krok do konfliktu interesów. Każdy chce coś ugrać, pozostając czystym i jednocześnie mając na przeciwników haka. Tak wygląda wielki biznes i prawdziwe życie na pewnym poziomie.

17

3

Czy Messi zagrał słabo? Nie wydaje mi się. Był non stop kryty, podwajany i potrajany. Jak zwykle zebrał trochę "fizycznych argumentów". W sumie nie powinno być to wymówką w kontekście Messiego. Aż się prosiło o prostopadłe piłki na Suareza czy Neymara. Ale linia pomocy nie istniała.

1

Każdą porażkę można wybaczyć i wytłumaczyć, jeśli drużyna się nie poddaje i walczy do końca. W sobotę Barcelona taka nie była. Dostała 2 bramki i nie była zainteresowana podjęciem rękawicy. Coś tam się starała, coś walczyła, ale bez zaangażowania. Tak dalej być nie może.
Od początku sezonu krytykuję linię pomocy i ten mecz tylko to potwierdził. Minął już czas romantycznych i eleganckich pomocników. Teraz jest czas wahadeł, box to box i poniekąd fizycznych "drwali". Barcelona kroku do przodu nie zrobiła. Kupno Rakitica i powrót Rafy to jak na razie pół kroku, bo filozofia gry pomocników się za wiele nie zmieniła. Wystarczy popatrzeć na sytuacje bramkowe wykreowane przez drugą linię. Ile jest ich teraz, a ile było dawniej. Jeden Messi wszystkiego nie zrobi.

5

Kolejny mocniejszy rywal i kolejna porażka. Na Barcelonę wystarcza tylko gra z kontry i stałe fragmenty gry. Dużo jeszcze pracy przed Lucho. Wczoraj nie widziałem woli zwycięstwa u piłkarzy i to mnie najbardziej martwi.

3

Podobno Alibaba strzelił rozbójnikom 121 bramek w ciągu jednego roku kalendarzowego. Messi nie ma żadnego rekordu ;)

0

IceMan jest jak Xavi - rzadko, ale ciągle w formie.
Gran Derbi to mecz inny niż wszystkie. Nigdy nie wiadomo czego się spodziewać. Ze swojej strony napisać mogę jedynie, że Luis Suarez ostrzy już sobie zęby na swoje pierwsze El Clasico.

0

Zacznijmy od tego, że pobicie tego rekordu na SB będzie bardzo ciężkie. Ale dla Lio nie ma rzeczy niemożliwych.
Nie wiem czy jest sens przerywać spotkanie. Gdyby była jakaś odgórna zgoda władz LFP na takie uczczenie rekordu, to wszystko byłoby ok. A jak nie ma, to hołd po, albo przed meczem.

0

Forma i współpraca na linii Neymar-Messi jest fenomenalna. Ale musi się ktoś za ich plecami ogarnąć i dać odpowiednie wsparcie, bo długo tak nie pojadą, nawet mając u boku Dracule. Wczoraj dobrze zagrał Iniesta, całkiem nieźle radzi sobie Xavi. Potrzeba trochę nowej jakości w pomocy. Liczę tutaj na duet RR. Więcej gry do przodu.

24

Znakomity zawodnik. Wykonuje wielką prace w ataku, a przy okazji udaje mu się czasami coś ustrzelić. Będą z niego ludzie.

1

Zadanie zostało wykonane, teraz czas na GD. Zauważyłem wzrost formy u Iniesty, potrzebna jest Barcelonie jego dobra gra. Oby w sobotę zagrał jeszcze lepiej. Mam cichą nadzieję, że będziemy częściej oglądać Sandro w roli jokera. Poukładany i świetny technicznie chłopak. Mamy inteligentną perełkę. Nie można tego zmarnować.

0

Wyjść na boisko, szybko strzelić 2 gole, przeczekać do końca bez strat i urazów, a następnie zapomnieć.

2

Nie ma się co napalać. Najpierw trzeba pokonać nieobliczalną Huescę. Jak do tej pory Barcelona nigdy z tą drużyną nie wygrała. To coś znaczy.

0

Cały czas mam nadzieję, że najlepsze jeszcze przed nim. Tylko czy jest to w ogóle możliwe? Co więcej można osiągnąć, poza oczywiście wygraniem Mundialu.

1

Cholo wymaga wiele poświęcenia od swoich zawodników. Pewnie po latach będą wspominać, że pod jego "ręką" byli w najlepszej formie fizycznej w ciągu całej kariery. Taki argentyński odpowiednik naszego śp. Kata Wagnera. Jakby miał w tamtym sezonie dłuższą ławkę, to zgarnąłby potrójną koronę.

1

Każdy popełnia błędy, ale nie każdy potrafi wyciągać z nich wnioski. Mam tylko jedno pytanie: co Pique robił o 2 w nocy w kasynie? Z polskiego podwórka znam przykłady jak to się balowało po kasynach, a później forma gasła jak świeczka w zakręconym słoiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?