KingLeonidas
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
29 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie wystarczy napisać, że Barcelona miała po prostu w tym meczu więcej szczęścia niż Valencia? Jak wiadomo szczęście sprzyja lepszym. Tutaj nie ma co szukać drugiego dna. Będę piał z zachwytu na Lucho jeśli zaskoczy składem i taktyką mocniejszego rywala i będzie trzymał go na łopatkach przez cały mecz. Ewidentnie podejmuje złe decyzje, ale nie myli się ten, który nic nie robi. Także jeszcze sporo pracy przed nim. Oby wyciągał odpowiednie wnioski.
3
Nie śledzę komentarzy na żywo podczas meczów, bo musiałbym chyba zatrudnić kogoś do zgłaszania wypowiedzi użytkowników ;)
Ale możemy się kiedyś umówić na któryś mecz i zaprowadzić porządek. Oczywiście nieoficjalnie, żeby nie było przecieków, o które spotkanie chodzi. Zgłaszać, zgłaszać i zgłaszać. Żeby redakcja miała jasność, że miejsce bydła jest w oborze.
0
Na obecną chwilę myślę, że wielkich problemów być nie powinno, ale jak będzie za miesiąc niewiadomo.
5
Najważniejsza informacja jest taka, że oprócz PSG trudny mecz czeka Barcelonę dopiero 10/11 stycznia na Nou Camp z Atletico. Jest dużo czasu na poprawę wszystkich mankamentów. Poza tym obydwa ciężkie mecze Barcelona gra u siebie. Chyba lepiej się to nie mogło ułożyć. Nie wyobrażam sobie straty punktów gdzieś po drodze. Niech tracą je inni.
Co do samego meczu - praca Suareza wygląda świetnie. Jak dołoży jeszcze lepszą skuteczność, to uśmiechu na naszych twarzach będzie o wiele więcej. Brawo za walkę do końca i wyrwane 3 punkty. Mestalla to niewdzięczny teren. Tam polec może każdy mocny zespół. Teraz musi być już tylko lepiej.
0
Zamiast TV-L4 można było kupić Mirande i byłby wielki spokój.
4
Titi bogiem. Prawą nogą krawaty wiązał.
0
Chcieli oddać przed sezonem, ale nikt nie chciał rozmawiać. Teraz jedyna bariera to pieniądze.
0
Miranda i tyle w tym temacie. A jak Verma wyzdrowieje i wróci do treningów, to powiedzieć mu Adieu.
2
Oczywiście, że tak. Przykładów jest sporo, ale w obecnych czasach jest ich niestety mniej. Prezydent Urugwaju oddaje 90% swoich zarobków biednym, a Alex Del Piero zgodził się podobno grać za darmo dla Juve byle tylko zostać w Turynie.
6
Jeśli pewien Pan ma choć trochę honoru, to jutro powinien podać się do dymisji.
6
Polecam kupić; http://picco.pl/product-pol-1341-Masc-na-bol-dupy.html
8
Najlepsze jest to, że tego rekordu nie da się podważyć, a to powoduje straszny ból tyłka u pewnej grupy kibiców. Choć i tak już widziałem komentarze w stylu "a bo 50 lat temu grali mniej meczów i nie dało się tyle strzelić". Mam to gdzieś, bo rekord jest rekordem i wszystkie statystyki w tej kwestii są takie same. Nikt przynajmniej nie wyskoczy nagle, że jakiś samoański połykacz rozbitego szkła strzelił kiedyś 100 bramek przewrotką w roku dzieciom z Bullerbyn.
Leo jesteś wielki. W tamtej erze było tak - jeden rekord, jeden piłkarz. Teraz jest - większość rekordów, jeden Lionel.
2
Trzeba się wyspowiadać, umyć, ładnie ubrać i przygotować na koniec świata. Skoro w tym zestawieniu jest Alves i Pique, to armagedon nastąpi już niedługo.
26
Jakby tak każdy z pomocników pracował w odbiorze jak Rafa, to byłbym bardzo zadowolony. Po prostu za bardzo chciał, a sędzia dał kartki. Czasami tak już jest. Za wczorajszy mecz wielkie brawa.
1
A co na to Doktor Quinn? Może by znalazła receptę na zdrowie Vermy?
0
Zauważyłem, że Messi i Suarez mają bardzo dobre stosunki. Jak jeszcze dołożą współpracę na boisku, to marny los obrońców.
0
Suarez się w końcu odblokował. Teraz tylko czekać aż zacznie zdobywać gole seriami. Na miejscu Enrique zacząłbym się interesować grą z kontry. Długą piłkę potrafi zagrać praktycznie każdy piłkarz Barcelony, a pojedynki 1 na 1 to nie nowość dla nikogo z wielkiej trójki w ataku.
Lionel Messi - jak w tytule piłkarski Bóg. Innego określenia nie ma. Zdrowy, bez wymiotów, presja Mundialu i rekordów nieobecna (w tym sezonie liczę jeszcze na rekord hattricków w La Liga, 22 ma Zarra, a bodajże 21 Messi ), sporo bramek dokłada Neymar, pomagał mu będzie Suarez. Jak jeszcze pomoc zacznie grać jak za dawnych lat, to Messi będzie miał już sytuację komfortową.
Kolejne mecze muszą być potwierdzeniem dobrej dyspozycji Barcelony. Na początek bardzo trudny mecz z Valencią. Byle wywieźć trzy punkty i powinno już być z górki.
0
Jak ten Messi to zrobił. 0-1 w Nikozji.
7
3 punkty jako prezent na moje urodziny jak najbardziej przyjmę. Ten mecz po prostu trzeba wygrać.
2
Ważne, że w Fifie jest zdrowy i może łupać. Co tam realne życie.
1
Bóg jest tylko jeden, a imię jego Lionel ;)
A tak z innej beczki - trzymajmy kciuki za Xaviego. Im dłużej będzie w dobrej dyspozycji, tym lepiej dla Barcelony.
0
Czy to jawa czy sen? Czy ten pan wyleczy się?
Czy kopnie piłkę choć raz? Zanim pójdzie w piach.
4
W końcu cała prawda o Sergio B. Nigdy nic w nim nie widziałem, a gdy Barcelona wszystkich po kolei gromiła był tylko tam, gdzie być powinien. Nigdy nie wziął na siebie ciężaru gry, nie dał powiewu nadziei. Zna styl i taktykę, bo się tutaj wychował. Nie jest żadnym geniuszem, powiem więcej - nie pasuje do obecnej piłki nożnej. Czasy romantycznych zachwytów się już skończyły. Dokładnie tak samo jest w reprezentacji. Miał rację bytu, bo był zgrany z Iniestą i Xavim, a czarną robotę odwalał Alonso.
Rada jest tylko jedna - postawić na Masche, bo mamy w tej chwili 4 prawdziwych stoperów i nie ma potrzeby "łatać" dziur Javierem, a jeśli Sergio chce być pewnym elementem układanki, to zakasać getry i gryźć trawę.
6
Niemożliwe, jadę po szampana do Biedronki ;)) Jestem wniebowzięty i rozanielony jak Jędrzejczyk po zdobyciu gola.
0
Przynajmniej jedna osoba znalazła błąd ;)
0
Czy jest spokrewniony z Kirkiem Douglasem z filmu "Ślepa furia"??
11
Dobrze, że nie o 21, bo bym musiał "M jak miłość" nagrywać na VHS.
5
Jednym słowem - wszyscy odżyli na wypożyczeniach. Coś jest nie tak w Barcelonie. A konkretniej w kolejnych sztabach trenerskich. Nie wiem, może się nie znam, ale zaczyna mi to przypominać jeden wielki chaos.
1
"Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą." - Joseph Goebbels.
5
Wystarczy strzelić jedna bramkę dla Barcelony, żeby zostać bohaterem po wsze czasy. tego samego życzę Mascherano. Jedna, ale dająca Ligę Mistrzów.